Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Brandon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 19:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: Brandon »

Taaak, WIELKIE podziękowania dla WKFT, dużo pracy włożyliście w organizację tegorocznego zakończenia Pucharu PFTA za co raz jeszcze dziękuję.
Nowy teren z wielkim potencjałem, jak go "rozpracujecie" to macie kilka\kilkanaście zawodów w różnych wariantach załatwione.
Towarzystwo wyśmienite, dziękuję za wspólnie przejście torów: Kasi,Irkowi i Arturowi, czas upłynął z Wami na torze błyskawicznie.

Gratulacje dla wszystkich medalistów oraz uczestników zawodów i do zobaczenia na kolejnych zmaganiach.

Pzdr
Piotrek
:one:
Brandon
DGST BEAVER
"Secreti ac Efficaces"
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: mrpgxx »

Obrazek
Wyniki szczegółowe wzbogacone o dystanse i HZ'ty:
http://pfta.pl/wyniki/2019/kuklowka2019.xls

Dzięki Piotr!
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
gquest
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 137
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 23:07
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: gquest »

Wielkie podziękowania dla organizatorów, dobra robota. Miejsce ma potencjał i mam nadzieję że jeszcze nie raz będzie nam dane tam się spotkać na zawodach! Baza noclegowa wygodna, czysta, w fajnej leśnej scenerii i to jedzenie ! Wow :)
JURA, taki wspólny wyjazd to najlepsza nagroda, za trud przygotowania własnych zawodów, DZIĘKI, było świetnie!
https://photos.app.goo.gl/xvrWdc3VuvZLXCXR6
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: PawelW »

Świetne zdjęcia, dziękujemy :)
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2543
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 52
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: MASZOT »

Chciałbym serdecznie podziękować Wam wszystkim za pełne wrażeń, dużej dawki dobrego humoru i przyjaznej atmosfery zawody. Gospodarze jak zawsze stanęli na wysokości zadania, choć w ich wykonaniu to już standard, choć o tak doskonałe warunki i pogodę musieli już chyba jakoś bardziej i inaczej się postarać bo było perfrkcyjnie. Bardzo dziękuje Towarzyszom i Towarzyszkom z grupy, Robertowi i Grześkowi w sobotę oraz Alicji i Krzyśkowi w niedzielę, a szczególnie Alicji za tą wyczerpującą dogrywkę, której przegrana była dla mnie bardziej radosna, bo Twoja radość z wygranej była po prostu bezcenna. To była dla mnie czysta przyjemność i zaszczyt spędzenia wspólne z Wami czasu. Gratulacje dla wszystkich za walkę do końca, a kolegom z ekipy Wikingów, za godne reprezentowanie naszego Klubu, a Mirkowi i Michałowi za wspólną podróż, pełną ciekawej dyskusji i dobrego humoru.
Do następnego.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
bobik66
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 27 października 2012, 17:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Nowa Dęba
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: bobik66 »

Było super, te tunele bomba. Miejsce z dużym potencjałem na jeszcze wiele torów. Mam prośbę poprawcie odległość dla figurki nr 3 na torze czerwonym. Co by Janusz (jeśli będzie robił zestawienie) wstawił prawidłowe dane. Pozdrawiam do następnego.
Prosport+SSMQ, HW97+Simmons Pro Hunter, AT-44+DOT
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 586
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: Januszpelle »

W sobotę wracam z urlopu i z chęcią zrobię wizualizację
Edit. Przyglądałem się z zaciekawieniem z boku i jestem pod wrażeniem wysokich wyników.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców
Ostatnio zmieniony 24 września 2019, 21:00 przez Januszpelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
jarek molga
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 643
Rejestracja: 21 listopada 2007, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: jarek molga »

Dziękuję i gratuluję organizatorom świetnych zawodów. Żałuję niezmiernie, że w sobotę nie dane mi było być. Podziękowania dla Jarka z którym miałem zaszczyt postrzelać. Do zobaczenia:) (takie imprezy sprawiają, że człowiek decyduje się po latach wrócić do HFT. Pneumatyki górą!!!)
Awatar użytkownika
koval
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 158
Rejestracja: 23 kwietnia 2006, 10:13
Tematy: 30
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: koval »

Dziękuję bardzo ekipie WKFT za udane zawody, pogoda dopisała, tory dość emocjonujące, stanowiska dobrze przygotowane, czego chcieć więcej !.
Podziękowania dla Tomka, Grześka i Piotra za mile spędzony czas na torach.
Jeśli tylko los pozwoli na 100% będę w Kuklówce w przyszłym roku.

Pozdrawiam.
Robert
LOK KST E-TAWERNA
Awatar użytkownika
Shooter_36
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 739
Rejestracja: 09 listopada 2006, 00:03
Tematy: 0
Lokalizacja: JO92GA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: Shooter_36 »

Poniżej zamieszczam kilka zdań podziękowania od Alicji:

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować kolegom i koleżankom z klubu WKFT za zorganizowanie rewelacyjnych zawodów. Za miłe towarzystwo
i wspaniałą atmosferę zarówno podczas strzelań dziennych jak i nocnych. Zostaną one w mojej pamięci na długo ;). Najdłużej chyba będę jednak pamiętała moje bezpośrednie starcie w niedzielnej dogrywce z kolegą Tomkiem, które dzieliło mnie od spełnienia mojego małego marzenia (jeszcze z czasów „juniorskich”), czyli stanięcia razem z Tatą na podium. Ale będę tę chwilę pamiętać nie tylko ze względu na to, o co walczyłam, ale głównie z powodu niesamowitych emocji jakie wtedy mi towarzyszyły.
Zazwyczaj dogrywki kojarzą się nam ze stresem związanym z bezpośrednią konfrontacją jak również (a może przede wszystkim) z towarzyszącą temu wydarzeniu widownią. Wszyscy wówczas patrzą na tą jedną osobę, która właśnie strzela, a to zdecydowanie przyśpiesza bicie serca i wzmaga drżenie mięśni. Każdy z nas wie, że taka reakcja organizmu zwykle nie ułatwia sprawy :wink:. Ja tym razem czułam się inaczej. Podczas tej dogrywki czułam wsparcie. Ogromne wsparcie. Koledzy i koleżanki za moimi plecami nie byli czynnikiem stresującym, wręcz przeciwnie. Każde dobre słowo ("Spokojnie, mamy czas, weź trzy oddechy"), każdy cichy pozytywny komentarz i każdy uśmiech, były jak cegiełki, które budowały za moimi plecami mur, o który mogłam się mentalnie zaprzeć i karabinek w dłoniach zdawał się być nieco bardziej skory do współpracy ;). Życzę tego uczucia każdemu, kto będzie miał przyjemność się dogrywać :wink:. Serdecznie dziękuję za każdą taką cegiełkę, bez tego wsparcia byłoby mi zdecydowanie trudniej ;) .
Gratuluję wszystkim osiągniętych wyników i jeszcze raz dziękuję za całe zawody! Za ciekawe tory, wspaniałą atmosferę i napotykane na każdym kroku wyrazy serdeczności. ;)
Gorąco pozdrawiam!
Alicja.

Cóż... Niewiele pozostało do dodania . Super zawody, piękna pogoda, wspaniała atmosfera – samo sedno tego hobby ! Wielkie dzięki droga ekipo WKFT ! Podziękowania dla Roberta, Artura i Radka za wspólne przejście w sobotę toru dziennego i „nocnika”. Tomek – otrzymana od Ciebie lekcja strzelania podczas zmagań na torze niedzielnym – to dla mnie i Alicji wspaniałe doświadczenie ! Gratuluję wynku!
Gratulacje dla Jadzi, która w niedzielę pokazała pazurki i „drapnęła” rewelacyjny wynik, a w dogrywce tylko podkreśliła swoją strzelecką klasę. Jakie to emocje Dawidzie, kiedy Cię kobitka w bezpośrednim starciu rozstawia po kątach ?... :-D :wink:

Chcę również zwrócić uwagę i pogratulować naszym JUNIOROM ! Nie tylko za walkę na torach HFT ale również w sylwetkach ! Luiza i Mateusz - świetna robota ! No a już 19 punktów Luizy w pistolecie ?! Rewelka ! GRATULUJĘ ! Tak trzymaj ! :one:

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję, gratuluję i pozdrawiam !
Do zobaczenia !
Krzysztof.
Ostatnio zmieniony 27 września 2019, 19:17 przez Shooter_36, łącznie zmieniany 1 raz.
LG 110 + B.Timberline / Hammerli 480 k + otwarte :-)
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 609
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: Łysy »

Alicja nie masz za co dziękować, Tobie nie potrzebne były żadne cegiełki od nas. To Ty swoimi umiejętnościami, spokojem i wprawnym okiem "zrobiłaś" ten wynik i wygrałaś dogrywkę. To my wam dziękujemy, Tobie i Tomkowi za emocjonującą dogrywkę.
Również bardzo dziękuję za piękną scenerię leśnej głuszy z bardzo przemyślanymi stanowiskami które pokonały mnie kilkukrotnie, a jak przeczytałem rozpiskę wielkości kilzon i odległości :shock: to od razu zrozumiałem stare przysłowie - "Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi"
Do zobaczenia na kolejnych zawodach.
Ps: Widziałem już wiele dogrywek ale nie pamiętam takiej na której było tak cicho jak się składaliście do strzału. A to świadczy a szacunku do Was obojga i do naszej pasji strzeleckiej.
Ps: Świetni Ludzie, świetna pogoda, piękny teren - Weekend :502: marzeń .
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
Awatar użytkownika
Cin91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 531
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 06:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: Cin91 »

Ja osobiście mocno trzymam kciuki za Alę, bo kobiet w naszym sporcie jak na lekarstwo, a zawodniczki ucierające nosa swoim konkurentom płci przeciwnej pozytywnie wpływają na dalszy rozwój współzawodnictwa. :)
Patrząc na szybkość postępów Alicji, to w przyszłym sezonie może być stałym bywalcem podiumowym :one:

Podziękowania dla wszystkich fajnych ludzi, dzięki którym jeszcze chce się jeździć kilkaset kilometrów na zawody :piwo: :one:
Walther LG400 + Vortex DiamondBack 4-16x44 FFP
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 609
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: Łysy »

"Podziękowania dla wszystkich fajnych ludzi, dzięki którym jeszcze chce się jeździć kilkaset kilometrów na zawody"

W tym krótkim zdaniu ująłeś sedno sprawy
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: PawelW »

Prawda :)
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 21-22.09.2019 - KUKLÓWKA - zakończenie Pucharu PFTA i Pucharu Konfederacji

Post autor: PawelW »

Trochę z opóźnieniem przez problemy techniczne ale jest relacja: http://dgstbeaver.pl/strzeleckie-ostatk ... 2-09-2019/
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”