GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

witboj pisze:
pawlaczyskis pisze:Promocja tych fenomenalnych występów musi dziać się już! Nie jutro i nie za tydzień! Jeżeli przegapimy to co udało osiągnąć już więcej okazji na wypromowanie tego w społeczeństwie nie będzie!
Jesteś autorem filmu, tekstu lub zdjęć? To informuj jak masz co przesłać :-)
Witek OK, ale pewnie zgodzisz się, że o wiele większą siłę przebicia będzie miał przedstawiciel konkretnej Organizacji/Instytucji,
niż pojedyncza prywatna osoba. Szczerze? Sam mógłbym się tym zająć, ale(z własnego wyboru i osobistych powodów) jako strzelec nie jestem nigdzie zrzeszony, więc w razie rozmów na wyższym szczeblu - mogłoby mi zabraknąć argumentów i "mocy sprawczej".
Mamy świetnej jakości foto-video materiały, oraz dobre chęci i deklarację pomocy ze strony AirGun Poland. Czego więc nam potrzeba ?

Solidnego przedstawiciela w mediach. Takiego który będzie potrafił dobrze to sprzedać, i jednocześnie przyciągnąć ewentualnych sponsorów.
To byłby solidny krok w przód w kilkunastoletniej historii polskiego strzelectwa terenowego.
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: witboj »

PFTA nikogo nie zatrudnia i nikt się niczym nie zajmie jak sam nie ma na to ochoty. Co do zarządu, to cud, że w ogóle jest. Każdy ogląda się na innych i dlatego nikt nic nie robi. Nie sądzę abyś miał jakikolwiek problem z uzyskaniem zgody zarządu na reprezentowanie PFTA przed mediami - wystarczy napisać / zadzwonić. Na pewno należałoby też zapytać o zdanie Hunterów. Zarząd może się włączyć np. wtedy, gdy któreś z mediów wyrazi jakiekolwiek zainteresowanie.


1) Na ten moment trzeba napisać krótki tekst z opisem wydarzenia.
2) Uzyskać zgodę (najlepiej pisemną) autora zdjęć / filmów na ich wykorzystanie do celów promocji PFTA.
3) Rozesłać to gdzie się da i czekać na odzew.
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 586
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Januszpelle »

A tymczasem wrzucam "kropeczki". Siłę i kierunek wiatru dopiszę później :-D
Ernii pisze:Pytanie o rozpiskę torów.
Tor czerwony, figurka nr 32, dystans 39m, KZ 35, pozycja stojąca - chyba pomyłka :-/

Prawdopodobnie tam była odległość 29m nie 39m


Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2019, 20:37 przez Januszpelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
stanley176
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 13 listopada 2008, 05:20
Tematy: 1
Lokalizacja: Gorlice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: stanley176 »

Z racji tego, że jestem trochę mało wylewny w pisaniu opinii to rzadko coś piszę po zawodach, ale niech tam...

Zawody super pełna profeska, rzekł bym Mistrzostwo Świata w organizacji i szacunek za ogrom pracy organizatorów i wszystkich którzy Im pomagali.

Gratulacje dla całej Polskiej Ekipy począwszy od Juniorów po Kobiety, Seniorów i Wetaranów oraz Polską Drużynę. Rządzicie w świecie HFT i niech tak na dłuuugo zostanie :one:

Szczególne gratulacje dla Adika, jesteś Darku dla mnie niekwestionowanym talentem jakiego przed Tobą sobie nie przypominam i chyba jeszcze długo się nie pojawi w naszym świecie HFT. Wielki szacun . Szlifuj ten diament(talent) aby zawsze tak jasno nam błyszczał :-D

Do Bobika-cieszę się, że udało Ci się ukończyć drugi dzień Mistrzostw, co się dało wykrzesać z karabinka bez części zamiennych to się dało( taka trochę MCGyverka co z gwoździa i szczoteczki do zębów robił łódź podwodną :052: )

No i podziękowania dla Jano i Dawida za wspólną podróż tam i z powrotem.

Dzięki Wszystkim z którymi mieszkaliśmy przez dwa dni w Herbach za miłe towarzystwo.

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia.
Staszek
AA EV2, SS 10x42
BMK40
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: witboj »

airgun-poland pisze:
Dziekuje za zdroworozsadkowe podejscie, - calkowicie podzielam i chce mi sie 'cos' zrobic dla chlopakow ;) W tym roku skuipe sie na czolowce zwyciescow i popracujemy nad ich wizerunkiem a pozniej obdzwoni sie kilku ludzi na miescie ;)
Jak tylko powstanie jakiś wstępny tekst informacyjny dla mediów to chętnie dołączę do redagowania.
Awatar użytkownika
Ernii
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 112
Rejestracja: 29 lipca 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Chełm/okolice Wawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Ernii »

Januszpelle pisze:A tymczasem wrzucam "kropeczki". Siłę i kierunek wiatru dopiszę później :-D
Ernii pisze:Pytanie o rozpiskę torów.
Tor czerwony, figurka nr 32, dystans 39m, KZ 35, pozycja stojąca - chyba pomyłka :-/

Prawdopodobnie tam była odległość 29m nie 39m
Dzięki Janusz :piwo:
Nie to, żebym się czepiał, ale tam ewidentnie nie pasował mi dystans 39m :wink: a Twoje rozpiski torów..... Mistrzostwo :-D
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Walther Dominator + Hawke SW 4,5-14x42
Łucznik Wz 1970
Pardini K12

http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 586
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Januszpelle »

witboj pisze: Jak tylko powstanie jakiś wstępny tekst informacyjny dla mediów to chętnie dołączę do redagowania.


Dziś trafiłem do Wikipedii i zauważyłem, że życie zakończyło się tam w 2014 roku. :-(
Tak tylko podpowiadam...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hunter_Field_Target
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
Adik.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 184
Rejestracja: 18 maja 2009, 18:33
Tematy: 5
Lokalizacja: Jeżowe,Podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Adik. »

Link do zdjęć
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... l1WE1nUF9n
Przyjemnego oglądania :)
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + DOT6-24x42
FWB P70 FT + Weaver RV9
http://www.e-tawerna.pl
Awatar użytkownika
Tomek_tom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 25 lipca 2013, 22:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Sanok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: Tomek_tom »

Super foty :piwo: fajnie mieć osobistego fotografa ;laughing:
Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 06 września 2006, 07:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: pawlaczyskis »

Adik zdjęcia są fenomenalne! Uwielbiam kadry Agi!! Przekaż podziękowania! :piwo:
http://www.SerwisWiatrowy.pl PROFESSIONAL AIRGUNS SHOP & SERVICE
http://www.LubelskieForumStrzeleckie.pl ZRZESZAMY SIĘ LOKALNIE BY STRZELAĆ!
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

DUŻE podziękowania dla Agnieszki za bardzo fajne zdjęcia, oraz za to że na zawodach zawsze jest uśmiechnięta i zaraża pozytywną energią :one: ;)
WHFTC Team.
Awatar użytkownika
c-o-n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 163
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 12:24
Tematy: 22
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: c-o-n »

@adik: fajne foty, jako iż nie mogłem uczestniczyć nie sądziłem, że tyle strzelców było, super :)

@airgun-poland: Zawsze pomogę w promocji dyscypliny. Sprzęt, montaż, wiedza, jak coś to priv :)

Niestety, ostatnio spotkała mnie bardzo przykra sytuacja w kontekście promocji naszej dyscypliny i ubolewam, że są wśród nas osoby które tego nie rozumieją :(
HFT.ONE strzelectwo terenowe

You don't have to win, but have to fight
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: ArturR »

c-o-n pisze:Niestety, ostatnio spotkała mnie bardzo przykra sytuacja w kontekście promocji naszej dyscypliny i ubolewam, że są wśród nas osoby które tego nie rozumieją :(
To jest wątek o MŚ HFT 2019 i wg mojej wiedzy nic przykrego nie spotkało uczestników tej imprezy,
więc proszę nie zarażać tego wątku smutkami :090:
A na poważnie :-D @c-o-n - może czasem nie warto doszukiwać przykrości tam gdzie tak naprawdę ich nie ma.
Wyluzuj, jedź na zawody, pogadaj z ludźmi, przeproś się z kim wypada i strzelaj dalej :one:
Awatar użytkownika
c-o-n
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 163
Rejestracja: 06 stycznia 2015, 12:24
Tematy: 22
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: c-o-n »

Tak zrobię :532:
HFT.ONE strzelectwo terenowe

You don't have to win, but have to fight
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4742
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: GRATULACJE POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA HFT 2019!!!

Post autor: TZ »

Trochę z innej beczki, kiedy "kurz gratulacji zaczyna opadać" a jest i było czego gratulować, bo czegoś takiego moje oczy nie widziały odkąd bawię się w wiatrowe strzelectwo ... Czy potraficie odpowiedzieć na pytanie, które na spokojnie mi się nasunęło? Mianowicie, dlaczego Waszym zdaniem a piszę do uczestników bardziej i to uczestników i tych naszych MŚ i bywalców na MŚ w Anglii, czemu Waszym zdaniem całe pudło bez względu na klasyfikacje, czy Teamy jest nasze ???
Ja się oczywiście cholernie cieszę, aby nie powiedzieć, że dumny z Was jestem, choć to nie moje FT, ale bratnie HFT, tym niemniej chciałbym się Was zapytać, czy sądzicie, że przewaga "własnego boiska" była powodem takich rezultatów??? Czy też poszliście w Polsce z HFT tak wysoko, że zostawiliście resztę świata daleko w tyle i oni zwyczajnie muszą teraz gonić nas tak, jak wyście gonili zawsze przysłowiowych Brytoli do tej pory??? Czy też jest to efekt doświadczeń właśnie strzelania (nauczenia się strzelania) u nich i wykorzystania nauki u nas na naszym podwórku??? A może to też efekt braku "zmęczenia/stresu" związanego z długą podróżą do innego kraju, kiedy czas goni i wszystko wyliczone do ostatniej sekundy??? A może to mix tego wszystkiego???
Kochani, no bo jak się patrzy w rezultaty i widzi tytuł - MŚ HFT a tam w wynikach od góry do dołu nasi, to się takie pytania też proszą o ich zaopiniowanie.
Ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń w tej kwestii a gratulować Wam wszystkim będę do końca świata i jeden dzień dłużej :piwo:
Pozdrawiam,
TZ
ps. trochę Diamentowych odznak trzeba będzie wyprodukować :-D
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”