Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
wroobeell
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2012, 16:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Zielonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: wroobeell »

za***isty to jestem ja 8-) 8-) 8-) :) :) :)
WKFT
A może by tak wrócić do HFT
Awatar użytkownika
zbisz41
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 405
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 25
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: zbisz41 »

wroobeell pisze:za***isty to jestem ja 8-) 8-) 8-) :) :) :)
Wybacz ale na torze było jednak więcej ten no wiesz piękności płci przeciwnej niż ty ;laughing:
Walther LG+ Falcon 1-10x24 -*-FWB-150-*
"ten kto zajął ostatnie miejsce zawsze jest lepszy od tego, który nie brał udziału"
GraySaint
Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 466
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 17
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: Zagorek »

kamazek pisze:A ja, gdybym popełnił jakiś spektakularny wyczyn w położonych figurkach i nie zostałoby to oficjalnie odnotowane, to poprosiłbym o sprostowanie na PW czy inna dyskretną drogą :wink:
A tak to takie chwalenie się na cały głos "Patrzcie się, jaki jestem zajebi..y !" ;laughing:
No i jak rzadko zgadzam się z Kamazkiem to tu i owszem i dlatego napisałem, że nie każdy (Wróbelek to wyjątek :roll: ) będzie się chwalił a obcemu łatwiej.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Awatar użytkownika
kamazek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 marca 2016, 00:19
Tematy: 14
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: kamazek »

A ja, ponieważ jestem strzelecką pierdołą ;laughing: ;laughing: ;laughing: , mam już przygotowany przez Qbusia medal
"Za zajęcie pierwszego miejsca",
który zaprezentuję z dumą pod Stalingradem :piwo:
------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :-D
Awatar użytkownika
wroobeell
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2012, 16:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Zielonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: wroobeell »

zbisz41 pisze:
wroobeell pisze:za***isty to jestem ja 8-) 8-) 8-) :) :) :)
Wybacz ale na torze było jednak więcej ten no wiesz piękności płci przeciwnej niż ty ;laughing:
Zbyniu pamiętaj zajebistość ma wiele twarzy ale jedna z nich to ja 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D
WKFT
A może by tak wrócić do HFT
Awatar użytkownika
wroobeell
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2012, 16:28
Tematy: 1
Lokalizacja: Zielonka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: wroobeell »

:piwo: :piwo: :piwo:
Ostatnio zmieniony 05 marca 2019, 20:10 przez wroobeell, łącznie zmieniany 2 razy.
WKFT
A może by tak wrócić do HFT
Awatar użytkownika
zbisz41
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 405
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 25
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: zbisz41 »

wroobeell pisze:
Zbyniu pamiętaj zajebistość ma wiele twarzy a ja jestem jedną z nich 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D
dlatego w FT nie macie leżaka ;laughing: ;laughing: ;laughing:
Walther LG+ Falcon 1-10x24 -*-FWB-150-*
"ten kto zajął ostatnie miejsce zawsze jest lepszy od tego, który nie brał udziału"
GraySaint
Dosia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 188
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 17:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat [03.03.2019] IV Zawody Pucharu Zimowego - I Zawody Pucharu Hunterów, Zabrze

Post autor: Dosia »

mrpgxx pisze:
Ze względu na wydarzenia jakie miały miejsce dzisiaj na torze oraz słuszne skargi zawodników informuję, że organizatorzy zawodów w Mikstacie mają prawo i obowiązek nie dopuścić do udziału osób po spożyciu alkoholu a także w trakcie spożycia (może to i oczywiste, ale jednak...). Mogę się zgodzić, że pociągnięcie z przysłowiowej piersiówki jeszcze nigdy nikogo nie zabiło, ale o ile odbywa się z głową i na miarę możliwości pociągającego. Niestety dzisiaj, niektóre osoby mogły być świadkami sytuacji, w której ktoś na tor wchodził prosto, a wychodził... jak wychodził. Organizatorzy zawodów w Mikstacie zostaną uzbrojeni w alkomat (uprzedzając pytania - nie będzie on pokazywał ilości wydychanego alko i nie musi tego robić), kontrola może mieć miejsce zarówno przed zawodami, jak i w ich trakcie - dodam również, że organizator może usunąć zawodnika z toru nawet bez udziału alkomatu, bo nie trzeba być alfą i omegą, żeby zobaczyć, że z człowiekiem jest coś nie tak. Apeluję nie tyle o dawanie dobrego przykładu, ale o właściwe zachowanie się na torze strzeleckim - szczególnie w kwestii promilowej... Pamiętajmy, że "przesada" w tej kwestii może prowadzić dużo krótszą drogą do nieszczęścia. Piszę o tym nie bez przyczyny - Mikstat to bardzo gościnne miejsce i na pewno wielu strzelców skorzysta z możliwości noclegowych na terenie ośrodka, stąd prośba o umiar do tych, którym zdarza się zapomnieć, jak na nadmiar % reaguje ich organizm ;)
Zdumiewa mnie że dorośli ludzie, w dodatku nie strzelający od wczoraj, biorą na siebie takie ryzyko, jakim jest bycie nietrzeźwym na torze. To nie jest strzelanie we własnym ogródku do puszek. W przypadku jakiegokolwiek wypadku kłopoty ma zarówno nietrzeźwy sprawca jak i organizator. Duże kłopoty. To zachowanie wysoce niesportowe, psujące atmosferę i ducha zawodów. Nie może być przyzwolenia na bycie pod wpływem na zawodach. Nie może być zgody na "pociągnięcie z piersiówki", bo dla jednego to będzie jeden łyk, a dla drugiego takie łyki co 15 minut. Jednemu te łyki nie zaszkodzą, drugi po kilku będzie pijany. A o wypadek "w stanie pod wpływem" nietrudno. Duży niesmak pozostał po zawodach w Zakrzowie, gdzie powitał nas widok kolegów słaniających się po parkingu, a wieczorem niektórzy poszli na nocnik z puszką piwa w ręku. O ile ci pierwsi narobili zwykłego bydła, tak ci drudzy zwyczajnie byli zagrożeniem dla innych strzelających. Nocnik nie trwa długo. Czy nie można się powstrzymać i wypić po zakończeniu konkurencji? Dziwię się że w Zabrzu koledzy z grupy nie zgłosili faktu spożywania alkoholu przez kolegę. Bo co? Bo się obrazi? Żeby nie psuć atmosfery? Bo to niekoleżeńskie? W imię tego koleżeństwa mogli być świadkiem wypadku lub sami mogli zostać poszkodowani. A może w ogóle cała ta grupa popijała? A już abstrahując od bezpieczeństwa, przyjmijcie koledzy do wiadomości, że napici - jesteście po prostu obleśni.
Ostatnio zmieniony 06 marca 2019, 11:49 przez Dosia, łącznie zmieniany 1 raz.
AA S400 Classic Walnut + Burris Timberline 4,5-14 x 32
Steyr LG 110 FT + Burris Timberline 4,5-14 x 32
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”