Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Adik.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 184
Rejestracja: 18 maja 2009, 18:33
Tematy: 5
Lokalizacja: Jeżowe,Podkarpacie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: Adik. »

Ja również chciałbym podziekować pani MONICE ZYCH za dostarczenie zimnej wody na tor , przy 37*C jest to nieocenione.

Tory uważam za ciekawe i przemyślale, nie dopatrzyłem sie zbyt wielu błedów. Chcę przy okazji przestrzec strzelców żeby przed każdym strzałem sprawdzali czy figurka stoi, ponieważ kilku strzelców strzeliło do położonej figurki. Uważajcie na to.
TOMEK P pisze: Adik byłeś na dyskotece
:-D ... nie i żona tez mnie nie bije :090: . Miałem problem z zębem, bolał i spuchła mi twarz.
W pierwszy dzień ( chyba od temperatury) sfiksował mi karabinek i zero podskoczyło mi o 0,5 dota do góry stąd mój mizerny wynik 66pkt. W drugi dzień udało mi się odbić od dna i dołożyć do kasy drużyny 77 oczek. :>
Jak się już usprawiedliwiłem ;laughing: to nadszedł czas na podziękowania ...
Dziękuje "Warszawiakom" za przemiłe sąsiędztwo na noclegu.
Dziękuje moim towarzyszom podróży: Staszkowi i Tomkowi za ............ yyyyy za długo by wymieniac, ZA WSZYSTKO :piwo:
Dziękuję Martinowi Krupce i Maxine Farndon za towarzystwo i atmosferze na torze.
Dziękuję wszystkim życzliwym za wsparcie, cenne rady i uwagi pomocne przy niedzielnym strzelaniu.

To chyba wszystko mniej lub bardziej mądrego co chciałem napisać ;laughing:
Do zobaczenia :wink:
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + DOT6-24x42
FWB P70 FT + Weaver RV9
http://www.e-tawerna.pl
krystianzach
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 23 lipca 2014, 19:49
Tematy: 2
Lokalizacja: Zachełmie/Goleniów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: krystianzach »

ArturR pisze:
Teraz pewnie wielu się zastanawia, co w takim razie Polacy zrobią za rok już na własnym terenie ? ;)


Polscy strzelcy zrzeszeni i nie zrzeszeni w PFTA powinni tak wysoko postawić poprzeczkę organizacyjną, aby wszystkim oko zbielało.
Dużo błędów można wytykać organizatorom tegorocznych MŚ. Jeden był karygodny CYWILE PRZECHADZAJĄCY SIĘ ZA FIGURKAMI JAK I JEŻDŻĄCY JAWKAMI TUŻ PRZY STOPACH ZAWODNIKÓW.
Chyba zabrakło $$$$$$ na taśmę do zabezpieczenia terenu.
Było: Hatsan 90 --->Daystate X2 -->HW97--> Walther Lg Dominator
Jest: Diana 75 03'82 i coś jeszcze 8-)
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: ArturR »

Adik. pisze:żona mnie nie bije
Nie kłam, przecież mówiła że bije ale cyt."tak żeby nie było widać śladów" ;laughing:

Przy okazji - osobne WIELKIE GRATULACJE składam Agnieszce i Eugeniuszowi za wygranie kat. Ladies i Veteran.
Lepiej już się nie dało uzupełnić sukcesów reprezentacji dlatego i dla Was - owacje na stojąco :one: :piwo:
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: ArturR »

krystianzach pisze:Polscy strzelcy zrzeszeni i nie zrzeszeni w PFTA powinni tak wysoko postawić poprzeczkę organizacyjną, aby wszystkim oko zbielało.
A co! Przy każdym stanowisku hostessa z napojami, co 3 stanowiska tajska masażystka i melexy do wożenia zawodników po torze :one: :621:

BTW, gdy z daleka zobaczyłem gościa na tej Jawce to byłem na 99,9% procent przekonany, że to może jeden z orgów wiezie np. wodę na tor.
Gdy jednak przejechał obok nas z mętnym wzrokiem to zrozumiałem, że to się nie dzieje naprawdę ;laughing:
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 2590
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 159
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: tommylee »

Artur w myśl zasady. Polak potrafi :-D
Można by jeszcze postawić kramy odpustowe i koniecznie zespół ludowy.

Przepraszam za te dyrdymały ale nie mogłem się powstrzymać :-)
Pozdrawiam Tomek :-)
LG300 XT + LCS 35*45 / Leupold 3-9*33 EFR
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
GC
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 498
Rejestracja: 12 września 2007, 15:19
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: GC »

Przypomina mi to trochę tegoroczne MŚ w piłce nożnej ( z kim zagramy w finale) ;laughing:
Awatar użytkownika
GC
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 498
Rejestracja: 12 września 2007, 15:19
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: GC »

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :-D
Awatar użytkownika
AJU
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 64
Rejestracja: 17 września 2015, 10:34
Tematy: 9
Lokalizacja: Goliszów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: AJU »

I po zawodach... ale jakich!
Cholticki park jest przepiękny. Wspaniałość tego mieszanego lasu z jego jaworowymi i dębowymi perełkami po prostu zwala z nóg. Teren ma jeszcze dodatkowy niezaprzeczalny atut - różnorodność, wprost stworzoną pod nasze hobby. Stawy i cieki wodne, parowy, wzniesienia i odsłonięte polany naturalnie "podnoszą" wiatr. Las dawał wytchnienie od promieni słonecznych ale nie tłumił znacznie bryzy, co urozmaicało rozgrywki. Świetne jest to, że wszyscy mieliśmy możliwość zmierzenia się i skonfrontowania w takim wyjątkowym miejscu.
Osobiście były to dla mnie bardzo udane zawody, choć może trochę zawiodłem wynikiem - to co ma zostać w głowie - zostało :)...
//-----
Oczywiste gratulacje dla zwycięzców indywidualnych i drużynowych, nie ulega wątpliwości, że wszyscy są wspaniali - dla Was wielki, ogromny szacunek!
W sobotę nie skończyłbym toru, gdyby nie Monika Zych - Rafał, podziękuj jej za te prawie 3l wody, które mi doniosła :)
Tomku, bobrowy bracie - zasłużone zwycięstwo - gratulacje!
//-----
Jak to fajnie być Polakiem - ogromnie miło było oglądać całą tą międzynarodową społeczność strzelecką w której, niezależnie od języka, mówiło się zawsze o tym samym :).
Być Polakiem i wspólnie śpiewać nasz narodowy hymn i celebrować tyle naszych zwycięstw.
Za to, że mogłem być tam z Wami Wszytskimi - dziękuję!
AA TX200 + Delta Stryker HD
________DGST Beaver________
Nie lubię wegetarian - smakują jak króliki...
Orlik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 12 sierpnia 2008, 02:22
Tematy: 36
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: Orlik »

Było pięknie ! Było wspaniale ! Dwa razy odsłuchaliśmy Mazurka ! Gratulacje dla Jacka, Tomka, Agnieszki i Gienia ! Zmiażdżyliście !

Mała porcja ZDJĘĆ
Steyr 110 + March 1-10x24
Richat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 427
Rejestracja: 27 sierpnia 2009, 21:40
Tematy: 30
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: Richat »

Mnie ogólnie się impreza podobała od strony sportowej właściwie nie można się do czegoś przyczepić tory były ciekawe wykorzystano bardzo dobrze walory terenu. Organizacyjnie było parę niedociągnięć jak już poprzednicy wspominali sprawa wody na torze,pałętających się po torach przypadkowych ludzi no i pomiar energii na chrono i jeszcze parę drobiazgów ale to wszystko razem i tak nie zaćmiło tego co najważniejsze czyli możliwości konkurowania z najlepszymi z najlepszych(w moim wypadku nie wyszło to najlepiej pokonał mnie upal i niewyjaśnione zaćmienia umysłu :shame: ) Gratulacje dla zwycięzców(Brawo Wy) podziękowania dla organizatorów i do zobaczenia w przyszłym roku w Kaletach.
Mamy masę tematów do przemyślenia i przedyskutowania mamy aż rok a może tylko rok na przygotowanie się.
Steyr 110 Ft + Burris
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: ArturR »

Richat pisze:Mamy masę tematów do przemyślenia i przedyskutowania mamy aż rok a może tylko rok na przygotowanie się.
Nie martw się Rysiu, uruchomimy stary sprawdzony ogólnopolski zryw i będzie git :)
Gimby nie znajo ;laughing: :621:

Awatar użytkownika
pilot68
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 14 lipca 2014, 22:38
Tematy: 0
Lokalizacja: Konin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: pilot68 »

Ja jak dostałem się do reprezentacji to głównym celem było żeby dołożyć cegiełkę do wspólnego wyniku .Po cichu liczyłem na 3 miejsce dla nas?
Po przybyciu do Choltic w piątek i zobaczeniu że jestem w grupie z Richardem Woods'em - pomyślałem sobie mam przerąbane :shock:
Trzecim zawodnikiem był Martin Janda -Czechy.
Zaczęliśmy równo,Martin zaczął tracić punkty,potem ja (pomyślałem sobie zaczęło się).Następnie Richard wyrównał ze mną,potem ku mojemu zdziwieniu,stracił następny ( znowu remis ),drugi stojak Richard za 1, ja ku mojemu zdziwieniu za 2 , dwa cele dalej Richard za 1.Reklamuje figurkę,sędzia stwierdza że jest OK,ja z Martinem ją kładziemy.Mam już 2 pkt przewagi. :idea: Bok toru Alpha w stronę zamku idziemy bez strat .Przechodzimy na stanowisko nr1. Richard odbił do kolegów,za kilka min wrócił oznajmić że schodzi z toru i pożegnał się z nami.Tor Alpha wykończył mnie,byłem padnięty,spragniony.(Jeśli mogę coś poradzić,sprawdzajcie zapisy na kartach.Ja na swojej zobaczyłem że Martin dwa stanowiska wcześniej wpisał mi 1 a nie 2.Grupa która szła za nami potwierdziła że miałem tam 2.)
Koledzy poinformowali mnie że mam 3 wynik po pierwszym dniu w Open.Generalnie wolałem tego nie wiedzieć,ale nie da się przed tym uchronić.
Następny dzień na Bravo był lżejszy-wyniki lepsze.Dowiedziałem się od jednego z gospodarzy że Josef Jansa,który w sobotę był bez 2 pkt, w niedzielę jest bez 7pkt.W sumie ja i on bez 9pkt. Kolana mi zmiękły-będzie dogrywka :shock: Pobiegłem po karabinek,śrut,Tomek -Maszot dopompował mi kartusz.Ogłoszono dogrywki o 3 miejsce,wziąłem karabinek i poszedłem z nimi na Range Zero.
Janusz był w trakcie długiej,zaciętej dogrywki ( gratulacje dla Janusza to był niezły pokaz strzelecki ).
W międzyczasie Marcin M , woła mnie informując że już jadą z Danutą do domu.Żegna się i gratuluje.Pytam się go co mi gratulujesz jak nie wiesz jak mi pójdzie dogrywka - a on przecież jesteś pierwszy,wiszą wyniki.(Marcin to była najlepsza wiadomość :-D )
Pobiegłem się upewnić,a tu niespodzianka,szok - Reprezentacja Polski I-miejsce.Wróciłem szybko na Range Zero powiadomić drużynę.
Ale to była radocha,coś nie do opisania.Do tego HFT2-cztery pierwsze miejsca,Ladies,Veteran - daliśmy czadu.
Tak jak rok temu,dzięki Sławkowi odsłuchaliśmy Mazurka Dąbrowskiego,z czego byłem dumny i miałem niesamowitą satysfakcję.
To teraz jak wręczono mi puchar i usłyszałem nasz hymn , zobaczyłem śpiewających kolegów - oczy zrobiły mi się wilgotne.
A potem powtórka hymnu, coś niesamowitego.
Gratulacje dla wszystkich zmagających się na torach Alpha i Bravo,za osiągnięte wyniki,za przejście torów.
Podziękowania dla Krzycha,za użyczenie mi swoich celów do ćwiczeń, MegaBosowi , Gieniowi ,WuDe za odstąpienie mi śrutu. :piwo:
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: Jano »

Fajna relacja! Czyta się jakby film w kinie :one:
Awatar użytkownika
Mikcio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 23 września 2017, 19:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: Mikcio »

Moje czwarte w życiu zawody,w tym Mistrzostwa Polski i teraz ...huh...Świata.Było rewelecyjnie,co do niedogodności zostało już powiedziane ale ja nie mam żadnych porównań więc dla mnie było bosko.Jeszcze żyje tym weekendem.Kilka fotek ode mnie,proszę się szukać...https://photos.app.goo.gl/Wen6vYvZjAkiMRsT6
Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 06 września 2006, 07:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: Dyskusja po Mistrzostwach świata HFT

Post autor: pawlaczyskis »

Gratulacje dla wszystkich z podium! Nie będę ukrywał, że łzy naplywaly do oczu i głos się łamał. Odspiewany hymn to coś niezapomnianego na całe życie. I dla tych na scenie i dla tych pod nią :D Aga! Gratulacje! ;)
http://www.SerwisWiatrowy.pl PROFESSIONAL AIRGUNS SHOP & SERVICE
http://www.LubelskieForumStrzeleckie.pl ZRZESZAMY SIĘ LOKALNIE BY STRZELAĆ!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”