Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 161
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 22:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: Oko »

Panowie Organizatorzy, macie pomyłkę - najlepszym weteranem jest Krzysztof Ćwik ( 80 pkt.), a Andrzej Przybysz zdobył 72 pkt.
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.
Awatar użytkownika
marekzb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 17 lipca 2011, 21:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: marekzb »

Jednak nie jest to pomyłka. Krzysztof Ćwik (80 pkt) nie może być najlepszym weteranem choćby dlatego, że wyprzedza go w klasyfikacji punktowej Ireneusz Góral który wystrzelał 81 pkt. Myślę że sprawa jest więc wyjaśniona.

Aby jednak rozwiać wątpliwości kolegi Oko śpieszę jeszcze z wyjaśnieniem.

Ponieważ w kategorii HFT-2 brał udział tylko jeden weteran (Andrzej Przybysz) a w kategorii HFT-1 było czterech zawodników w kategorii 60+ , dlatego zrezygnowaliśmy z podziałem wyróżnień dla weteranów w kategorii HFT-1 i kategorii HFT-2 a postanowiliśmy że wyróżnimy najlepszego weterana porównując jego wyniki do wyniku najlepszego zawodnika w kategorii w której bierze udział. Wyróżnienie nazwaliśmy "najlepszy weteran HFT".

Poniżej tabela w której prezentuje wyniki wszystkich zawodników w grupie wiekowej 60+ z podziałem na kategorie HFT-1 i HFT-2 oraz podaję liczbę uzyskanych puntów a także procentowy wynik w odniesieniu do najlepszego wyniku w danej kategorii. Z tabeli tej wynika jednoznacznie że najlepszym weteranem V Multi-Konkurencyjnych Zawodów DSSR 2018 został Andrzej Przybysz.

Obrazek

Gratulujemy jeszcze raz Andrzejowi bardzo dobrego wyniku w swojej kategorii wiekowej.

Pozdrawiam kolegę Oko, dziękuję za jego czujność i osobiście zapraszam Zdzisława na następne zawody DSSR, które odbędą się w 12 sierpniu 2018 także w Jaworznie. Bedą to III Strzeleckie Mistrzostwa Śląska HFT/FT.

Jako organizatorzy dokładamy wiele starań aby nie popełniać żadnych a zwłaszcza tego typu pomyłek i każde wątpliwości oraz uwagi rozpatrujemy zawsze bardzo szczegółowo i sumiennie. Podliczanie punktów i pozostałe prace w biurze zawodów które muszą być wykonane zanim zostaną zakończone zwody (podliczanie wyników) są wykonywane pod silną presją czasu i nerwów dlatego nieraz pomimo usilnych starań można popełnić pomyłkę. Jednak w tym konkretnym przypadku o pomyłce Organizatora mówić nie można.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2018, 09:29 przez marekzb, łącznie zmieniany 1 raz.
AA Pro Sport +DOT, HW90, Hawken 0.45, Le Page 0.45
Awatar użytkownika
Tomek_tom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 25 lipca 2013, 22:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Sanok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: Tomek_tom »

Zawody jak zwykle na najwyższym poziomie: organizacja, przygotowanie toru, zaangażowanie organizatorów, atrakcje wszystko perfekt!

P.S dyplom za wygranie konkurencji broń palna proszę przysłać pocztą :one:
Awatar użytkownika
forester2504
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 198
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 09:21
Tematy: 9
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: forester2504 »

Znakomite zawody. DSSR podnosi poprzeczkę.

Rosnąca frekwencja z każdymi zawodami o czymś świadczy.

Dziękuję i pozdrawiam organizatorów i uczestników.
dla kogoś, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, każdy wiatr jest niepomyślny
Awatar użytkownika
Oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 161
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 22:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: Oko »

Pięknie dziekuję panu Prezesowi DSSR-u za wyjaśnienia. Sądziłem, że w kategorii wiekowej "Weteran" nie ma podziału na kategorie sprzetowe ( jak w NHFT) i że liczy się tylko ilość zdobytych pktów. Sądziłem, że rzelicznik procentowy brany jest tylko pod uwagę w ustalaniu pozycji w zawodach pucharowych i w podziale na poszczególne kategorie sprzętowe. Pan Ireneusz Góral jako weteran faktycznie gdzieś mi umknął. Prawem Organizatora jest ustalać regulamin według własnych kryteriów i mnie nic do tego. Nie chciałbym, by ktokolwiek sądzil że się czepiam, po prostu nie znałem tego pkt. regulaminu zawodów i tyle. Hm i wyjaśnię jeszcze, że nie kierowała mną żadna czujność, bom nie z tych... Zgłosiłem swoje spostrzeżenie sądząc, że po prostu i najzwyklej w świecie, zdażyło się przeoczenie i tyle. Za zaproszenie dziękuję i pozdrawiam. :wink:
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.
Awatar użytkownika
Vip63
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 18 maja 2013, 21:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: Vip63 »

Dziekuję za super dyscyplinę podczas strzelań z broni palnej. Strzelam z różnymi ,,formacjami" , ale ,,wiatrówkowiczę" robią to bardzo dobrze.
Pozostawiono dwie bluzy sportowe, właścicieli proszę o kontakt. Wasze uwagi o torze ( te od leworęcznych także) skrzętnie zapisałem i zastosuję w praktyce.
FWB 800 FT, Rogers & Spencer, 9x19, 12/76, 9x18, .22 LR, 7,62x39, 5,6 Short, .25 Auto,223 Rem, 45 ACP, .38 Specjal, 22 Mag, .32 auto, 7,62 Nagant , 7,62X25 , 6,5x55 SE, 357 Mag, 38 S&W, 44 Mag Rem
Awatar użytkownika
kubars
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 19:52
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: kubars »


i pierwszy bede super relacja czegos takiego własnie nam potrzeba aby nas przybywało polecam w szczergulnosci organizatorom nadchodząćych mistrzostw Polski pozdro
HW 98
STEYR LG110
FX Crown
Awatar użytkownika
zaurus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2013, 00:41
Tematy: 13
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: zaurus »

Fajne to :piwo: . więcej chcę.
W życiu nie warto iść na skróty. Najbardziej smakuje to co kosztowało nas najwięcej wysiłku.
_______________________________
GRUPA BESKID TARGET
Awatar użytkownika
marekzb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 17 lipca 2011, 21:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: marekzb »

Dla wszystkich którzy byli oraz dla tych którzy nie byli na zawodach opublikowaliśmy film zarejestrowany kamerą Andrzeja i oczywiście zmontowany też przez naszego kolegę z DSSR Dziękuję koledze Andrzejowi za rejestrację filmową z V Multi-Konkurencyjnych Zawodów DSSR 2018 które odbyły się w Jaworznie 22.04.2018.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2018, 21:38 przez marekzb, łącznie zmieniany 1 raz.
AA Pro Sport +DOT, HW90, Hawken 0.45, Le Page 0.45
Awatar użytkownika
czaputek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 305
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 17:39
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat V Multi-Konkurencyjnych zawodów HFT/FT - DSSR 2018 - 22.04.2018

Post autor: czaputek »

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”