Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: TZ »

Bardzo dziękuję Organizatorom za wspaniałe 3 dni zlotowania podkreślam. Co złego to nie ja. Taką formę uprawiania strzelectwa terenowego uwielbiam. Trochę strzelania, trochę biesiadowania i to w tak przepięknych okolicznościach przyrody i atmosfery, jaką gwarantuje Zakrzów. Niewidziane od Morskich czasów czasem roześmiane gęby np. DOcenta - no bezcenne :-D Steven się ponownie objawił :one:
Wszystkim, z którymi miałem okazję strzelać, pogadać, wypić i posłuchać Black Sabbathów serdecznie i nisko się kłaniam. Dzięki za podwózkę Paweł i wspólne zmagania, dzięki Tom za drugi dzień i 2 bezcenne czteropaki :wink: przepraszam za przejście jedynie połowy toru w drugim dniu. Wynik zakończyłem z 12 pkt. mając jeszcze 12 celów przed sobą, więc wynik z I dnia spokojnie bym poprawił, ale służba nie drużba.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7560
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 109
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: PawelW »

Poznań w domu. Słów mi brakuje by opisać ten weekend. Przypomniały mi się stare, dobre czasy Zlotów. Przepiękne miejsce, wspaniała organizacja - do tej chwili nie mogę wyjść z podziwu jak można ogarnąć trzydniowy zlot i trzymać się harmonogramu co do minuty - trudne i ciekawe tory. No i LUDZIE !! Fajnie było zobaczyć dawno nie widziane Twarze. Pogadać powspominać.
Kłaniam się czapką do ziemi nisko DSSRowi, Markowi, Grzegorzowi i wszystkim pozostałym. Było absolutnie za***iście !!
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
Jester
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 30 czerwca 2005, 21:59
Tematy: 1
Lokalizacja: Trzebinia / Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: Jester »

Koledzy z DSSR, WIELKIE DZIĘKI za wspaniałe trzy dni zawodów. Za trud i wysiłek włożony w organizację i ustawienie torów :-D . Kolegom i koleżankom za wspólne biesiadowanie i „nocne Polaków rozmowy” :wink: . Poznałem sporo nowych, wspaniałych ludzi :one: i właśnie dla takich chwil przyjeżdża się na Złoty. Już dzisiaj rezerwuję termin na przyszły rok :-D :-D .

P.S.
Tomku (TZ), jesli udało mi się pomóc, to przyjemność po mojej stronie 8-) :-D . Szkoda, że nie mogliśmy dzisiaj dokończyć wspólnie toru, ale myślę, że już za tydzień uda się to nadrobić 8-) .

P.S.2
Kolegom z toru z pierwszego dnia dzięki za „Lożę Szyderców” :P :052: . To było bardzo motywujące :one: .
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych - E.H.
Awatar użytkownika
marekzb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 17 lipca 2011, 21:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: marekzb »

W imieniu całego Klubu DSSR dziękuję wszystkim uczestnikom X Zlotu Strzeleckiego DSSR 2017 za liczne przybycie na nasze zawody. Gościliśmy zawodników praktycznie z całej Polski więc nie będę wymieniał wszystkich regionów Naszej Ojczyzny. Wielu z Was przyjechało z rodzinami, ze swoimi bliskimi, dziećmi i młodzieżą. To świetnie że umiemy się razem cieszyć z naszego hobby, bardzo nam się to spodobało, że oprócz zawodników na torze była jeszcze publiczność, że nie były to strzeleckie zawody przy "pustych trybunach". Dziękujemy wszystkim za sportowego ducha który za waszą przyczyną został wskrzeszony i przez trzy dni unosił się na Zakrzowskimi pagórkami. Pogoda dopisała, widać więc, że i Niebo nam w tym roku sprzyjało. Gratulacje dla zwycięzców.

Teraz gdy już jesteście w domach możemy się przyznać, że zaskoczyliście Nas tak ogromną frekwencją. Nigdy w historii Zakrzowskich Zlotów nie zarejestrowaliśmy ponad 100 zawodników i uczestników którzy zechcieli brać udział w naszej dorocznej strzeleckiej imprezie. Po raz pierwszy w historii gościliśmy tak wielu strzelców FT. Pamiętam jak przed kilku laty niektórzy twierdzili że w Zakrzowie nie da się zorganizować konkurencji FT, że teren jest nierówny, górzysty więc się nie nadaje. Okazuje się że to co niemożliwe stało się możliwe, a ta liczna tegoroczna grupa strzelców tej konkurencji mocno nas w tym utwierdziła. Mamy też nadzieję, że nowa idea naszego Zlotu czyli konkurencje na dwóch ekstremalnie różnych torach strzeleckich wszystkim się spodobała. Mieliśmy początkowo dylemat czy "tor na łące" zostanie dobrze przyjęty przez zawodników, czy nie będzie zbyt nudny i banalny, a tym samym mało atrakcyjny. Zawsze ustawialiśmy tylko tor w lesie i po 10 latach uznaliśmy że czas na małą zmianę scenariusza.

Przepraszamy też za nasze małe organizacyjne potknięcia i niedociągnięcia. Wyniki postaram się wrzucić na forum jak tylko da się to najszybciej zrobić.

Do zobaczenia na następnych zawodach DSSR już niedługo bo w roku 2018

Marek Zborek
Ostatnio zmieniony 15 października 2017, 21:15 przez marekzb, łącznie zmieniany 1 raz.
AA Pro Sport +DOT, HW90, Hawken 0.45, Le Page 0.45
Awatar użytkownika
Artur555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 23 września 2016, 17:25
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: Artur555 »

Cóż tu powiedzieć. Najniższe ukłony dla organizatorów Zlotu. Jedna z najlepszych imprez strzeleckich na jakich byłem w mojej, bądź co bądź, jeszcze bardzo krótkiej karierze strzeleckiej. Tory skrajnie różne i zaskakujące. Bez bicia przyznaję, że Tor na Stoku pokonał mnie doszczętnie, w kompletnie nierównej walce :) Natomiast Zakrzów na zawsze zapadnie w mojej pamięci, jako miejsce, w którym wystrzelałem swoje pierwsze podium w życiu! Stać na Pudle obok mistrza świata i II vicemistrza Europy (pomijam dziesiątki poszczególnych wygranych przez Panów zawodów) to dla mnie wielki zaszczyt i ogromna radość. Bawiłem się świetnie, do zobaczenia za rok!

Artur555
Braterstwo.eu
Awatar użytkownika
sirsaw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 56
Rejestracja: 27 stycznia 2017, 20:03
Tematy: 39
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: sirsaw »

Bardzo dziękuję całej ekipie DSSR za cały rok!
Atmosfera, gościnność i organizacja zawodów zawsze na najwyższym poziomie! Dzięki temu grono strzelców będzie się powiększało!
Pierwsze moje zawody w styczniu tego roku- u was! :shock:
Pierwsze raz na pudle - u was! :-D
Jak tu was nie lubić? :piwo:
Pozdrawiam
Sławek
Ostatnio zmieniony 15 października 2017, 23:44 przez sirsaw, łącznie zmieniany 2 razy.
Małopolski Klub Strzelecki Dragon LOK
Awatar użytkownika
Maciek85
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 09 stycznia 2011, 19:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: Maciek85 »

Ja swój post podzielę na 2 części: Odnośnie organizacji, ludzi i samych zawodów oraz skrzętnie pominięta kwestię zachowania kilku osób. Zacznijmy od miłego.

Sam zlot oceniam bardzo dobrze,10/10.Naprawdę, moja radość jak na wyjazd na kolonie, była w stu procentach uzasadniona.Lokalizacja świetna, piekne widoki, miejsce czyste i przyjemne, zieleń, słońce....z takim podkładem to może być już tylko lepiej. Nocleg w świetnych domkach z klimatem, jedzenie idealne na takie zawody. Bajka. Spotykam na miejscu ludzi których znam z widzenia, facebooka, zawodów, beżowego. Jest szansa się poznać, przybić piątkę, pogadać o wiatrówkach. Pogadać to mało powiedziane! Ja cały czas gadałem o wiatrówkach, z odsępstwem na jedzenie. Wiatrówki, optyka, śrut, akcesoria, postawy, zawody, figurki, gdzie sie nie odwróciłem o tym gadali. Pierwszy dzień zmagań zaskakująco trudny, wiatr który nie dał się przewidzieć naprawdę mocno mieszał.Zawody ppn, w których w końcu nie brałem udziału, to świetna sprawa, zawsze coś nowego. Dzień drugi, w lesie, spokojnieszy, dobrze figurki ustawione, strzelało się z przyjemnością. Do tego VIP dwojący się i trojący aby to wszystko było dopięte na ostatni guzik- aż miło popatrzeć. Strzelcy, jak nie patrzeć, najlepsi wiatrówkowicze w kraju. To było dużo więcej niż to czego oczekiwałem za 240 Pln i aż się chciało przelew puścić.

Chyba nie skłamie jak powiem, że to nie tylko moje odczucie, prawda?
Prawda.

Teraz zwrócę się do ciebie, ciebie, ciebie i ciebie kolego. Nie podam twojego nazwiska, imienia czy nicku.Potraktuj to jako męską rozmowę dwóch dorosłych facetów. Nie chcę cię upokożyć, chcę wywołać u ciebie wstyd.Tak abyś się zlał zimnym potem. Rozumiem dosonale, uwierz mi na słowo, że można chcieć się napić.Rozumiem to że chcesz się napic z kumplami. W końcu też od tego, jakby tego nie zaczarowywać, są takie wyjazdy. Ba, rozumiem nawet chęć nawalenia się do resetu. Znam dobrze, nie polecam- film urwany, kac morderca. Ja naprawdę to wszystko rozumiem.Natomiast tego, że widziałem ciebie w ciągu dnia tarzającego się przed samochodem który rusza, widziałem ciebie idącego z zakrwawionym czołem, widziałem ciebie sikającego na werande z progu wejscia do domku nie rozumiem. Chcę, żebyś wiedział, że to widziałem. Widzieli to inni zawodnicy, ich dzieci, rodziny. Widzieli to wszysto inni mieszkańcy ośrodka.

Czy ty zdajesz sobie sprawę że pieprzysz wyjazd 100 osobom?
Czy ty zdajesz sobie sprawę że moga nas tam już nie gościć?
Czy ty wiesz w końcu jakie ty masz szczęscie że w ryj nie dostałeś za to zachowanie od nikogo?
Zapłaciłeś za elegancki pokój, nie mogłeś się tam sponiewierać i wszyscy byli by zadowoleni?
Wiesz ilu ludzi przez ciebie zastanowi się następnym razem zanim przyjedzie?

Chyba nie skłamie jak powiem, że to nie tylko moje odczucie, prawda?
Maciek
-----------------------------------

LG400
VORTEX
gabro
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 203
Rejestracja: 08 kwietnia 2014, 11:02
Tematy: 10
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Grupa: RIP

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: gabro »

Widzę że akcje znowu się powtarzają.
Nawet nie dopytuje czy kolesie strzelali czy nie, ale wiem i sam widziałem dużo osób widziało, że organizatorzy różnych imprez w tym roku niejednokrotnie dopuszczali znacznie nietrzeźwych zawodników do zawodów.
Nie musze przypominać, że regulamin jednoznacznie zabrania dopuszczenia do strzelania osób nietrzeźwych.
A przy wypadku jakimkolwiek odpowiednie służby nie będą się dopytywać czy koleś wypił jedno czy dwa piwa, i cześć winy spadnie na organizatorów.

Wiemy wszyscy, że karabinki lubią czasem same strzelić osobie trzeźwej, co mi się osobiście w niedziele na torze przytrafiło. A nietrzeźwy niekontrolujący siebie tym bardziej nie będzie w stanie kontrolować zawodnika.

Po tym moralizatorskim wstępie dziekuje oraganizatorom za sprawne przeprowadzenie zawodów. Mimo sporej liczby uczestników i małej liczbie stanowisk impreza przebiegła sprawnie.
Pomysł z torem na łące jest świetny. Jakość zawodnika w ocenie odległości jest kluczowa w takim terenie. Nigdy nie domierzałem lunetą i chyba pora czas zacząć.
Ostatnio zmieniony 16 października 2017, 08:17 przez gabro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
marekzb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 17 lipca 2011, 21:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: marekzb »

Jeszcze dzisiaj będą kompletne wyniki ... a teraz kilka fotek ze zlotu ---> FOTORELACJA ZE ZLOTU
AA Pro Sport +DOT, HW90, Hawken 0.45, Le Page 0.45
Awatar użytkownika
marino
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 16 stycznia 2011, 17:51
Tematy: 0
Lokalizacja: Busko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: marino »

W imieniu HFT Busko również kieruje wielkie podziękowania dla ORGANIZATORÓW ZLOTU za wyśmienite zawody.
Długo by się można rozpisywać.
Najkrócej ujmując: BRAWO BRAWO BRAWOOO
Klub DSSR i KOLEDZY na Torze.
Niezapomniane wrażenia !!!
LG110, HW100T FSB, H99
Awatar użytkownika
kazimierz1964
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 21 lipca 2016, 21:45
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: kazimierz1964 »

Witam
Serdeczne Podziękowania dla Organizatorów za wspaniałe zawody klimat piękną scenerię teatru strzeleckiego współzawodnictwa i całej otoczki bycia w gronie takiej
Ekipy Strzeleckiej.Podziękowania dla grupy 8 z pierwszego dnia i grupy 15 z dnia drugiego oraz sąsiadujących ekip było świetnie już się piszę na następne zawody.
Pozdrawiam Kazimierz :516:
HW100+SIII
Awatar użytkownika
Adah
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 06 września 2012, 11:29
Tematy: 3
Lokalizacja: Krzyżowice, Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: Adah »

Trudno sobie wyobrazić ogrom pracy jaki został włożony przez wspaniałych Chłopaków z DSSR aby tak sprawnie zorganizować Takie Zawody. Naprawdę czapki z głów! Dziękuję! Dziękuję partnerom z torów a także ich przeuroczym żonom za niebanalne pokonanie torów, dziękuję kolegom z którymi słuchałem muzyki, ubawiłem się po pachy, no i coś tam wypiłem. Dziękuję Wszystkim kolegom i koleżankom, pozdrawiam i do następnego razu.
Walter LG210 + Weaver V16, HW98 + Vortex Viper
Dosia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 188
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 17:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: Dosia »

Ogromne podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie zlotu. Aż przypomniały się czasy Morska - naprawdę było warto przyjechać. W naszej ocenie wszystko było idealnie, od torów, poprzez jedzonko, po noclegi. Jesteśmy pod wrażeniem, ile trudu i pracy włożyli organizatorzy, abyśmy się mogli dobrze bawić przez te dwa dni. Najchętniej już wpisalibyśmy się na listę na następny zlot :-)

No i na koniec - naprawdę miło było Was wszystkich znów zobaczyć :-)

Dosia i Piotr
AA S400 Classic Walnut + Burris Timberline 4,5-14 x 32
Steyr LG 110 FT + Burris Timberline 4,5-14 x 32
Dosia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 188
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 17:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: Dosia »

Kolego Maćku i kolego Gabro - dobrze że napisaliście w tak dosłownych słowach o tym co położyło się cieniem na wizerunku imprezy. Na zlocie był czas na wszystko - i na strzelanie, i na alkohol. Po co to łączyć? W razie wypadku, żadne ubezpieczenia nie pomogą, jak okaże się że ktoś był nietrzeźwy. Jak można iść na nocnik z piwem w ręku? Ku mojemu zdziwieniu ktoś powiedział "lepiej iść z piwem w ręce, niż z 2 promilami we krwi" co jest niestety potwierdzeniem, że jest ciche przyzwolenie na bycie "pod wpływem" podczas zawodów. A o wypadek nietrudno. Tak jak pilnujemy się nawzajem w kwestii zachowania zasad bezpieczeństwa, powinniśmy się pilnować nawzajem w kwestii trzeźwości podczas strzelania. Nie ma to tamto, a bo to kolega, bo to kumpel - piłeś - nie strzelasz. Miejmy odwagę podziękować takim osobom za towarzystwo na torze.
AA S400 Classic Walnut + Burris Timberline 4,5-14 x 32
Steyr LG 110 FT + Burris Timberline 4,5-14 x 32
joterka
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 43
Rejestracja: 26 października 2016, 13:53
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Dyskusja na temat 13-15.X.2017 Zlot Strzelecki DSSR Zakrzów 2017

Post autor: joterka »

Alkohol na torze to jedno - nie powinno to mieć miejsca ale i nikt nie był nawet blisko bycia pod wpływem. Według mnie Maćkowi chodzi tutaj przede wszystkim o sceny absolutnego upodlenia, które wszyscy uczestnicy zlotu i inni goście ośrodka mieli przykrą okazję oglądać. Świadczy to źle o samych moczymordach (bo inaczej tego nie idzie nazwać) ale i rzuca niekorzystne światło na całe środowisko. Było mi momentami zwyczajnie wstyd, że jestem z tym identyfikowany przez osoby postronne.

Należy też wspomnieć o rubasznym i wulgarnym zachowaniu wielu osób, również tych w stanie trzeźwości. Dla niektórych jest to norma i nie mnie to oceniać, ale nie zapominajmy, że nie jesteśmy u siebie więc wypada utrzymać chociaż minimum przyzwoitości.

Tyle w temacie festiwalu chamstwa.

Niesprawiedliwością jednak byłoby nie wyrazić wielkiej wdzięczności i uznania dla organizatorów Zlotu za wiele godzin wysiłku i zaangażowania włożonych w przygotowanie imprezy. Od strony organizacyjnej cała operacja to była czysta przyjemność. Chwała Wam za to! :532:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”