Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: PawelW »

A my z Poznania, start 6.00 jak kogoś zgarnąć po drodze - dajcie znać. Jedziemy przez Ostrów, Kluczbork.
tel. 602 siedem sześć siedem 456
Ostatnio zmieniony 19 maja 2017, 19:59 przez PawelW, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: PawelW »

Poznań w domu. Podziękowania dla Oli i Jej Ekipy. Takie zawody lubię: zaskakujący teren, niby banalne figurki. No i świetne Towarzystwo. Było znakomicie !! Podziękowania dla Zdzisia i Krzyśka oraz grupy sponsorowanej przez ZUS: miałem ubaw nie z tej ziemi ;laughing: ;laughing: ;laughing:
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
Oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 161
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 22:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: Oko »

Serdeczne dzięki dla Oli i całej jej sympatycznej ekipy organizatorów z Opola za zorganizowanie przefajnych zawodów. :-D Gratulacje dla zwycięzców.
Kolegom z grupy 3, Pawłowi i Krzysiowi pięknie dziękuje za wspólne strzelanko i wesołe pogaduchy. :-D Grupie Starych Repów, którzy szli bezpośrednio przed nami dzięki za wesołe i dowcipne uwagi i za dystans do samych siebie - dzisiaj to rzadkie. :one: Zawody dla mnie udane, może mniej sportowo, ale za to mogłem spotkać parę dawno nie widzianych osób i dla tego też warto było przyjechać. Brandon i Safari do zobaczenia w Jurze i wtedy może da się dłużej pogadać. :wink:
Oleńko, jak staremu coś nie strzyknie, to następnym razem na pewno przyjadę. Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na następnych zawodach. :-D

Po niżej link do paru fotek.
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... xETEthX2tR
Ostatnio zmieniony 20 maja 2017, 18:55 przez Oko, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.
Richat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 427
Rejestracja: 27 sierpnia 2009, 21:40
Tematy: 30
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: Richat »

Podziękowania dla organizatorów za super tor(fajna miejscówka) niby prosty ale po wynikach widać że niekoniecznie. Jedzonko super, wystawka klubowa ciekawa, atmosfera taka jak lubię nic dodać nic ująć.Podziękowania dla współzawodników z grupy 10.
Steyr 110 Ft + Burris
Awatar użytkownika
GC
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 503
Rejestracja: 12 września 2007, 15:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: GC »

Kilka fotek :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
czeczenRAGE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 33
Rejestracja: 01 lutego 2017, 22:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: czeczenRAGE »

To był jeden z ciekawszych torów z jakim się do tej pory spotkałem. Przy kilku stanowiskach ostra gimnastyka żeby się wstrzelić między gałązkami i liścmi :wink: Mimo wspomnianej jogi i tak podziurawiłem poszycie leśne hehe.
Kucharz wszedł na wyżyny umiejętności, dziękuje ale wchodził już na te wyżyny jak byliśmy w połowie toru. Dochodziły takie zapachy, że mieliśmy przerywać strzelanie...
Świetne zawody, dzięki.
HW30s Hogan + Vortex Crossfire II 2-7x32
Air Arms TX200 Mk3 Hogan + Burris Timberline 4,5-14x32
Awatar użytkownika
Brandon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 19:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: Brandon »

Dzięki Oli i pozostałym organizatorom za przygotowanie fajnych zawodów. Fajnie było poznać nowe osoby i spotkać dawno nie widziane.
Norbert gratulacje raz jeszcze - świetny wynik. Podziękowania dla Marcina i Norberta za wspólne przejście toru.
Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2017, 22:12 przez Brandon, łącznie zmieniany 1 raz.
Brandon
DGST BEAVER
"Secreti ac Efficaces"
enator
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 20 stycznia 2012, 21:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: enator »

Ja również chciałam jeszcze raz podziękować wszystkim strzelcom i gościom. Szczególne podziękowania należą się też Rafałowi Kłapkowskiemu i Piotrkowi Czarnowskiemu za opracowanie, rozplanowanie i rozstawienie toru, Markowi Witkowskiemu za działania organizacyjne tzw. "wszelakie" i karkóweczkę :-D oraz Opolskiemu Klubowi Strzeleckiemu "Husarz" za wsparcie i atrakcje.
Gratuluję zwycięzcom, ze szczególnym sentymentem dla Juniorów i zawodników naszej autorskiej kategorii HF ;laughing: . Mam nadzieję, że nikt nam jej nie podkradnie. :wink:
Obiecuję, że wyniki niedługo się pojawią, a na razie spróbuję załączyć kilka zdjęć z toru (w jakości i rozdzielczości "telefonicznej" :-D ).

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
enator
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 20 stycznia 2012, 21:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: enator »

Do zdjęć na dysku Google dorzuciłam jeszcze tabelę z wynikami: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Lista zwycięzców:

HFT 1
1. Norbert Mocha - 59p.
2. Krzysztof Siuda - 57p. (dogrywka)
3. Adam Niezgoda - 57p.
Z wynikiem 57p. dogrywał się też Rysiek Żymła

HFT 2
1. Andrzej Przybysz - 54p.
2. Grzesiek Iwaniak - 50p.
3. Piotr Knysak - 48p.

FT
1. Dariusz Szybist - 27p.
2. Grzegorz Grabowski - 24p. (dogrywka)
3. Paweł Grabowski - 24p.

HFT Junior
1. Victoria Węcel - 43p.
2. Oliwia Sroga - 41p.
3. Bartosz Węcel - 41p.
4. Mateusz Knysak - 39p.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2017, 09:00 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kłapek
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 1740
Rejestracja: 20 lutego 2006, 18:22
Tematy: 39
Lokalizacja: Grodków
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: kłapek »

Dzięki Olu za dobre słowo.

Jeżeli chodzi o tor, to 2 osoby i jedno popołudnie, to zdecydowanie mało na przemyślenie wszystkiego/sprawdzenie zwłaszcza w nowym miejscu gdzie zawody odbywają się pierwszy raz. Wyszło jak wyszło i mam nadzieję, że zbytnio nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Wyciągamy wnioski i ... żyjemy dalej :wink:

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie, fajny klimat i mam nadzieje, że dobrze się bawiliście. Dziękuję za pomoc w zwijaniu toru. Gratulacje dla zwycięzców.

Osobne i duże DZIEKUJĘ dla Piotrka – unkasa za wspólną walkę z krzakami i komarami:-D
Mój nowy terapeuta na imię ma can-am :-D
Awatar użytkownika
Mienio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 13 lutego 2017, 08:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja dotycząca [20-05-2017] II Memoriał im. Michała Halupczoka FT i HFT, Opole

Post autor: Mienio »

Dziękuję wszystkim za wyjątkowo spędzony dzień ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”