Dyskusja do MMP 2017

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

T83
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 04 czerwca 2015, 12:51
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: T83 »

Ja skromnie tylko podziękuję i naprawdę chylę czoła za wszystko. Rewelacyjne mistrzostwa pod każdym względem.
Gratululacje dla organizatorów, zwycięzców oraz wszystkich którzy przyczynili się do tak wspaniałej atmosfery .
Awatar użytkownika
zaurus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2013, 00:41
Tematy: 13
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: zaurus »

Było na prawdę super. Nic dodać. Dziękuję.
Ogromne gratki dla zwycięzców i organizatorów.
Do zobaczenia oby się wam nie odechciało.
Tory naprawdę wielki szacun.
Miło było uczestniczyć, spotkać znajome twarze i poznać nowe, do zobaczenia.
Pozdrowienia dla chłopaków z którymi przyszło mi współzawodniczyć miło było.
W życiu nie warto iść na skróty. Najbardziej smakuje to co kosztowało nas najwięcej wysiłku.
_______________________________
GRUPA BESKID TARGET
PietkA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 23 stycznia 2015, 11:34
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: PietkA »

Chylę czoło wyrażając wielki szacun i podziękowania organizatorom za przygotowanie super zawodów.
Gratuluję kondycji i pomysłowośći w ustawieniu torów w trudnych okolicznościach przyrody.
Dzięki za miłą atmosferę i życzliwość na torze zawodników w grupie sobotniej i niedzielnej.
Pozdrawiam. :516:
PIETKA
Steyr 110, Big Nikko
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: mrpgxx »

Jeszcze jedno ogłoszenie parafialne - tym razem "dobre wieści" dla Krzyśka Siudy z powodu mojego błędu ;) Okazuje się, że źle wpisałem Tomkowi Cielepakowi wynik za drugi dzień :090: (dzięki Tomku za zwrócenie uwagi, bo mi to umknęło!). W związku z czym nie wyszło na jaw, że zarówno Tomek, jak i Krzysiek ukończyli dwudniowe zmagania z sumą punktów równą 142. Z uwagi na fakt, że uniemożliwiłem tym samym dogrywkę o VI miejsce, Krzysiek również otrzyma stosowny medal za zajęcie VI lokaty przy naszym najbliższym spotkaniu (ex aequo z Tomkiem). Krzysiek bardzo Cię przepraszam za tą sytuację!
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 20:08 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Oko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 161
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 22:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Bytom
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Oko »

Panie i Panowie JURA :-D serdecznie dziękuję za przygotowanie bardzo trudnych torów, ale takich, że nawet ja, staruszek potrafiłem się złożyć do strzału. Właśnie o to chodzi, by strzelać nie przyjmując karkołomnych postaw, by każdy bardziej lub mniej sprawny mógł mieć względny komfort przy składaniu się do strzału. Doceniam Wasz ogromny wkład pracy w ustawienie figurek w tak trudnym terenie jakim jest "Kanion". Kto nigdy nie ustawiał toru w górach ten nie zdaje sobie sprawy ile trzeba wysiłku, by ustawić ciekawy i obfitujący w pułapki tor. Co ciekawsze jest to, że figurki ustawione w "górach" , a my pomiędzy stanowiskami poruszaliśmy się de facto po prostym terenie. Jednym słowem, aby "wykombinować" taki tor, to trzeba przede wszystkim chcieć, ale umiejętności, doświadczenie i wyobraźnia są tu również ważne. JURA jeszcze raz dzięki i do zobaczenia. :-D
Serdeczne dzięki Kolegom z grup sobotniej i niedzielnej za wspólne przejście toru i za wesołe pogaduchy. :-D Gratulacje dla zwycięzców,a tym bardziej zasłużone, że skala trudności toru i warunków atmosferycznych były nieprzeciętne. :-D

Sądzę, że można by się pokusić o wprowadzenie rankingu trudności torów ustawianych przez różnych organizatorów w różnych konfiguracjach terenowych biorąc pod uwagę przemyślność ustawionych figurek [ pułapki optyczne, kąty strzelania, stopień trudności złożenia się do strzału ( strzelamy z tzw. łokci w oparciu o palik HFT, ew. wolnych łokci, czy z tzw. rozdeptanego jaszczura)]. Ocena byłaby tylko subiektywnym odczuciem zawodników biorących udział w ocenianych zawodach. Skala ocen od 1 do 10. Nad szczegółami można by podyskutować. To taka moja luźna propozycja. :wink:
Nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności.
Awatar użytkownika
raf1231
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 47
Rejestracja: 12 czerwca 2014, 14:48
Tematy: 1
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: raf1231 »

Witam
Przede wszystkim wielkie dzięki dla organizatorów szacun iczapki z głów.
Mało kiedy zdaża mi się strzelać na tak profesjonalnie przygotowanych zawodach.
No i ta pogoda naprawdę można było przekonać się na własnej skurze co oznacza strzelectwo terenowe.
Jeszcze raz wielkie podziękowania.

Dziękuję też kolegom z grup sobotniej i niedzielnej za fajne toważystwo .
Zawodnikom gratuluję wytrwałości .
A zwycięscom życzę aby taka forma utrzymywała sie przez cały sezon.
Pozdrawiam całą brać strzeleckom.

Tomasz Kocikowski Nowy Mistrz Polski hft2.
Krutko mówiąc "DobraZmiana"
Tomek szacun za hart ducha i dzięki za dobre słowo. Pozdrawiam i do zobaczeni . :502:
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2017, 09:11 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Snajper.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”