Chciałbym wystartować w hft2.

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
rek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 293
Rejestracja: 17 lipca 2012, 18:36
Tematy: 24
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: rek »

Grisza pisze:Zamiast czytać forum, lepiej być na zawodach.
Z mojego doświadczenia, to na czytanie hmm.. wczytywanie się (przeróżne fora, witryny typu issf-sports, przyjdzie jeszcze właściwy czas :) We właściwym momencie, naturalnie.
Awatar użytkownika
Maciek85
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 09 stycznia 2011, 19:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: Maciek85 »

Dzięki za masę odpowiedzi!
Może uda minusie do zalesia podskoczyć- czy może mi ktoś z wybierających się na prow numer wysłać?
Maciek
-----------------------------------

LG400
VORTEX
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: TZ »

Maciek85 pisze:Dzięki za masę odpowiedzi!
Może uda minusie do zalesia podskoczyć- czy może mi ktoś z wybierających się na prow numer wysłać?
W tych okolicznościach przyrody wal do Janusza jak w dym. Od wiosny wal natomiast na zawody PFTA.

BTW - mildot - szacun za cofnięcie się z "przeczytanej" opinii o PFTA. Mało znam ludzi, którzy potrafią powiedzieć - sorry. Szacunek za to :piwo:

Odnośnie Ciebie - autorze tematu, wal jak najbardziej na zawody każde, które się na Twoim celownikiu wolnego czasu pojawią. Najlepiej jak będą to zawody PFTA, lub według regulaminów PFTA. To Ci może nie na 120% zagwarantuje, ale da wysokie prawdopodobieństwo powtarzalności pewnych reguł i zasad.
PFTA to nie NSDAP. O ile za tym drugim stał nieomylny fuhrer, to za PFTA stoję ja i wielu mi podobnych i niepodobnych kolegów, ale zawsze "po lufie" i w tym jest pies pogrzebany.
Kiedy byłem na Twoim miejscu a chyba był to 2002 rok pierwsze co zrobiłem, to pojechałem do Niemiec na międzynarodowe zawody. Tak wysoki standard dał mi wiele więcej niż niewiadomo ile luźnych spotkań strzeleckich. A w takowych wiedz, że się wręcz lubuję 8-)
Wal więc na zawody i do zobaczenia wkrótce :piwo:

I nie przejmuj się tym co tutaj piszą o PFTA. Najczęściej to po prostu "niewydymki", albo zwykli frustraci niewiadomego pochodzenia frustracji. po***ani tacy. Miej na to wywalone :wink:


Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
kłapek
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 1740
Rejestracja: 20 lutego 2006, 18:22
Tematy: 39
Lokalizacja: Grodków
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: kłapek »

TZ pisze:...I nie przejmuj się tym co tutaj piszą o PFTA. Najczęściej to po prostu "niewydymki", albo zwykli frustraci niewiadomego pochodzenia frustracji. po***ani tacy. Miej na to wywalone :wink:
Pomogę w dorobieniu portretu psychologicznego. Może są to zwykli ludzie którzy chamstwa mają dosyć z życia, a polityki z telewizji :wink:
Mój nowy terapeuta na imię ma can-am :-D
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 586
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: Januszpelle »

Pierwsze lody przełamane :-)
Dzięki za spotkanie i do następnego razu w Zalesiu i na zawodach.

Obrazek
Kilka innych fotek: https://photos.google.com/
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: TZ »

kłapek pisze:....Pomogę w dorobieniu portretu psychologicznego. Może są to zwykli ludzie którzy chamstwa mają dosyć z życia, a polityki z telewizji :wink:
Przejaskrawiłem oczywiście. To zapewne zwylki ludzie, tak jak piszesz. Po co tylko zatruwają, czy próbują zatruwać życie innym ? Na jasną cholerę ? Piszę o tych, którym 4 literki PFTA potrafią jakąś krzywdę na półkulach powodować. To nie miejsce na omawianie kwestii PFTA, niemniej pozwoliłem sobie wyrazić pewne zdziwienie faktem mitologizowania czterech literek do których należę jakimiś dziwnymi epitetami, które nidy nie miały miejsca będąc najczęściej zwykłymi konfabulacjami. Niestety jak to potrafię robić i umiem, zawsze w takich przypadkach przekraczam dobranymi środkami wyrazu pewną przyzwoitość :wink: Za to przepraszam :shame: .
Nikt nikomu nie broni bawić się z kim chce i gdzie chce. Ja nie pluję do cudzych piaskownic, prowszę tylko w zamian o to samo :-D

A odnośnie autora - no zuch chłop jesteś, witamy w klubie i na pokładzie :one: :piwo:
Do zobaczenia wkrótce,
Pozdr,
TZ
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2016, 09:45 przez Spinner, łącznie zmieniany 2 razy.
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Josef
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2973
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 17:06
Tematy: 40
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: Josef »

TZ - Ty ino bardziej uważaj, jakich używasz określeń. Przymiot "zuch" może okazać się bardzo podejrzane dla pewnych służb, szczególnie w kontekście ostatnich na Kremlu ceremonii wyróżnień najmłodszych geniuszy :-D
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4743
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 159
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Chciałbym wystartować w hft2.

Post autor: TZ »

Fakt, strach się bać. Z tym „zuchem” … faktycznie różnie może być to odebrane. Sprawdzę zaraz, czy to do 3 lat więzienia, czy więcej 8-)
Maciar dajmy na to przebąkiwał ostatnio o wcielaniu wszystkich z aeroklubów łącznie z szybownikami do swojej nowej prywatnej armii obrony terytorialnej. Nie powiedział tylko, czy mają być oni zapleczem na zapasowych pilotów F16 i Mig 29, czy też cichutko lotem szybowym zrzucać koktajle Mołotowa na zagony pancerne wroga. Jak on się dowie ile wiatrówek jest w posiadaniu Polaków ….. obawiam, że minimum milion pójdzie pod broń :)
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”