Nasi strzelcy PFTA na MŚ FT 2016

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nasi strzelcy PFTA na MŚ FT 2016

Post autor: TOMEK K »

Paweł,
Zróbmy tak.
Ja zgodzę się , że:
mrpgxx pisze:lepiej się pisze o rzeczach wygodnych.
a Ty w zamian staraj się już nie pisać , że :
mrpgxx pisze: Ci najlepsi na świecie w FT bywają zdecydowanie lepsi niż najlepsi w HFT.
Ostatnio zmieniony 14 września 2016, 18:52 przez TOMEK K, łącznie zmieniany 1 raz.
hatara
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 15 czerwca 2011, 23:35
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nasi strzelcy PFTA na MŚ FT 2016

Post autor: hatara »

Cześć. Panowie ,Koledzy co się z wami dzieje?Po 5 latach spędzonych na przygodzie z karabinkiem pneumatycznym chcę Wam coś powiedzieć tak po prostu szczerze. Wszyscy jesteście zaj....bistymi ludźmi. Wszyscy razem mamy piękna pasję. Hobby które odrywa nas czasami od zwykłej szarówki życia.Spędzamy przyjemnie czas wolny, rozmawiamy, strzelamy I generalnie bawimy się razem na wspólnych imprezach.Po jaka cholerę tak na siebie napitalacie?Po ME w Łodzi byłem szczerze zachwycony atmosferà, przygotowaniem i org. tej imprezy. Obserw to wszystko byłem oczarowany jednościà naszego środowiska. Grupy ludzi którzy to wszystko zorganizowali. Przecież wielu z was pokonało wiele kilometrów żeby tylko wziàć udział w org. tego przedsięwzięcia( nie strzelajàc na samej imprezie).A teraz co? Zaczynacie na siebie jechać,że ta kategoria lepsza Od innej, że wyniki na MŠ ft słabe?Do jasnej cholery raz Mamy lepsze wyniki innym razem gorsze I co z tego skoro mamy z tego za***isty FUN!!!! Płacimy,jeździmy I świetnie się bawimy. Każdy z nas ma jakieś priorytety w tej zabawie I SUPER.Ale pamiętajmy: ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM.Aj lowiuł was wszystkich w CAŁOŚCI!!!!! Wy cholerni Polscy pieniacze:)))))) Lutek Hatara
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”