Grupa strzelecka, Warszawa-Tarchomin.

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Rebeliant86
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 15 maja 2016, 20:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Grupa strzelecka, Warszawa-Tarchomin.

Post autor: Rebeliant86 »

Cześć, jako, że ostatnio zainteresowałem się strzelectwem pneumatycznym chciałbym zebrać jakąś grupkę entuzjastów do wspólnej zabawy. :piwo:

Na początku przygody jeździłem na Bemowo, ale często zdarza się, że furtka od lotniska jest zamknięta, a poza tym to w sumie kawałek drogi.
Dlatego w tym temacie chciałbym zebrać parę osób które dysponują czasem w soboty rano (np. 9-15) i chciały by się przyłączyć do rekreacyjnego strzelania. I z którymi wspólnie znajdziemy jakieś fajne (i bezpieczne) miejsce do strzelania.

PS. Wiem, że pod nosem mam ZKS, ale wpadłem tam na chwilę i ciągłe strzały z broni palnej nie umilają czasu :) dlatego na razie chciałbym znaleźć jakieś spokojniejsze miejsce.
emi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 375
Rejestracja: 19 września 2007, 09:33
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Grupa strzelecka, Warszawa-Tarchomin.

Post autor: emi »

Wiele razy korzystałem z osi 50 m na ZKS-ie do postrzelania z wiatrówki, ale od jakiegoś czasu, a właściwie od wprowadzenia się tam czarno prochowców po prostu się nie da. Odgłos wystrzałów uniemożliwia myślenie, a gdzie mówić o relaksie z cichym karabinkiem. Kiedyś było to możliwe, były kbk-sy i wiatrówki. Dla mnie totalna pomyłka kierownictwa klubu, by na oś typowo sportową (kaliber 5,6) dopuścić czarny proch. Osi jest dużo. Jednak wiadomo, że kasa warunkuje wszystko. Popieram Twoją inicjatywę, ale nie mam pomysłu na inną miejscówkę. Kiedyś pojechałem na Siekierki, raz że dość daleko, dwa - bajzel tam niesamowity. Z powodu braku czasu, realizacji celów życiowych w tym roku prawie zawiesiłem strzelanie, ale w przyszłym mam zamiar wrócić do tego hobby. Strzelców na Tarchominie jest więcej.
Emi
Rebeliant86
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 15 maja 2016, 20:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Grupa strzelecka, Warszawa-Tarchomin.

Post autor: Rebeliant86 »

Liczę na to, że zbierze się grupa osób i uda się znaleźć jakieś spokojne miejsce w okolicy do postrzelania.
Myślę, że czasami można by było się umawiać na jakieś strzelanie HFT, czyli wspólny wypad do lasu. :)

Zobaczymy...
Carmonius
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 13 lipca 2006, 21:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Grupa strzelecka, Warszawa-Tarchomin.

Post autor: Carmonius »

Gdzie aktualnie na tarchomine można postrzelać?
QB78
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Grupa strzelecka, Warszawa-Tarchomin.

Post autor: red5555 »

jednak mimo wszystko zapraszam na Siekierki !
im częściej i więcej osób tam będzie zaglądało tym lepiej !

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=18&t=148133

no i zapraszam na forum wkft nie ma powodu tworzyć sekcji dzielnicowych :-D
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”