Puchar Zimowy 2016 i terminarz zawodów 2016

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
marekzb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 17 lipca 2011, 21:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Puchar Zimowy 2016 i terminarz zawodów 2016

Post autor: marekzb »

Panowie
Mamy koniec listopada 2015, za miesiąc koniec roku. W poprzednich latach o tej porze było już wiadomo kiedy i kto organizuje coroczny Puchar Zimowy HFT/FT. Był już układany kalendarz strzelecki na rok następny. W tym roku o Pucharze Zimowym cisza jakby wszyscy o nim zapomnieli. O harmonogramie zawodów na 2016 też nic nie mogę znaleźć.

Pytanie więc:

1. Czy w 2016 roku będzie organizowany Zimowy Puchar HFT ? Ta impreza ma już tradycję, szkoda aby takie zawody zniknęły.
2. Kiedy powstanie harmonogram zawodów HFT na rok 2016 i do kogo mogę zgłosić plan zawodów Klubu DSSR po to aby został w tym harmonogramie umieszczony ?

Pozdrawiam
Marek Zborek
AA Pro Sport +DOT, HW90, Hawken 0.45, Le Page 0.45
Awatar użytkownika
zaurus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 84
Rejestracja: 28 marca 2013, 00:41
Tematy: 13
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Puchar Zimowy 2016 i terminarz zawodów 2016

Post autor: zaurus »

Też jestem zaniepokojony taką ciszą, wygląda to tak jak byśmy w 2016r w ogóle mieli nie strzelać, to by był a katastrofa. :( :583:. Jednak jestem przekonany, iż powodem takiego stanu jest długi sezon i za chwilę wszystko będzie wiadomo. Pozdrawiam i do zobaczenia na zawodach, poczynając od Pucharu Zimowego. :-D :-D
W życiu nie warto iść na skróty. Najbardziej smakuje to co kosztowało nas najwięcej wysiłku.
_______________________________
GRUPA BESKID TARGET
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Puchar Zimowy 2016 i terminarz zawodów 2016

Post autor: mrpgxx »

marekzb pisze:1. Czy w 2016 roku będzie organizowany Zimowy Puchar HFT ? Ta impreza ma już tradycję, szkoda aby takie zawody zniknęły.
Co do Pucharu Zimowego faktycznie w minionym roku informacja o tymże pojawiła się na początku listopada (ale dopiero 1 listopada wysłałem do organizatorów pierwszy mail w tej sprawie), ale terminy i tak zostały ogłoszone znacznie później. Doskonale wiesz Marku z kim w tym roku należy się kontaktować w sprawie Pucharu Zimowego i myślę, że nie ma potrzeby, aby uderzać w tak patetyczne tony tu na forum - jeśli wolno rozchodzące się maile cię nie zadowalają, to po prostu chwyć za telefon.
marekzb pisze:2. Kiedy powstanie harmonogram zawodów HFT na rok 2016 i do kogo mogę zgłosić plan zawodów Klubu DSSR po to aby został w tym harmonogramie umieszczony ?
Kalendarz strzelecki na rok 2015 został opublikowany 10 grudnia 2014 roku (była to jego pierwsza bardzo uboga wersja), w związku z czym nie rozumiem problemu. Tak jak i nie rozumiem wyimaginowanego problemu związanego z nagłą niewiedzą odnośnie osoby, która ten kalendarz od lat tworzy...

Temat zamykam, aby nie siał on defetyzmu wśród braci strzeleckiej (tym bardziej, że na wszystkie pytania z wątku głównego autor poznał odpowiedzi, a jest to temat, w którym trollowanie raczej nie ma sensu), bo jeszcze ktoś na prawdę pomyśli, że w przyszłym roku nie będzie gdzie strzelać... 8-)
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Puchar Zimowy 2016 i terminarz zawodów 2016

Post autor: mrpgxx »

Na prośbę Pawła Minorowicza, który w tym roku pełni funkcję koordynatora rozgrywek o Puchar Zimowy, wklejam info od niego, które mam nadzieję da kres wszelkim obawom strzelców w temacie PZ 2016:
efendi_rekin pisze:Po wstępnych ustaleniach Puchar Zimowy 2016 zawita u 4 przedstawicieli, DSSR, Hunter Team, KSP Jura, KKST ( kolejność przypadkowa) Opole i BeskidTeam w tym roku muszą odpuścić zawody w ramach PZ.

Aktualnie trwają ustalenia terminu spotkania przedstawicieli w/w klubów w celu omówienia szczegółów PZ 2016
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”