Dyskusja do tematu [5-6.09.2020] Mistrzostwa Polski FT/HFT/nHFT/Silhouette

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik

Re: Dyskusja do tematu [5-6.09.2020] Mistrzostwa Polski FT/HFT/nHFT/Silhouette

Post autor: Januszpelle »

Tak Andrzeju, chodziło mi o taką samą ilość zsumowanych metrów w dwóch dniach zawodów, jeszcze żadnemu klubowi się to nie zdarzyło.

Ps. Do wyrzeźbionych schodków miała być jeszcze poręcz, ale IKEA nie dostarczyła na czas :-D
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)

Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach

Post autor: mrpgxx »

Andrzej, może i te metry się zgadzają, a jeśli tak to ciekawie wypada np. porównanie najdłuższych w tym roku Łaz (jeden z dni) przy 40 figurkach przy którymkolwiek dniu w Kuklówce, gdzie różnica wychodzi 130m na rzecz Kuklówki, czyli 13m na każdy z tych 10 dodatkowych celów - ahh ta magia zupełnie niepotrzebnych liczb :)
Walther Dominator + BN
www.strzelcy.info
www.pfta.pl

Awatar użytkownika
=Ola=

Post autor: =Ola= »

Obrazek

Klasyfikacja generalna Pucharu PFTA 2020 po MP:
http://www.pfta.pl/wyniki/pfta/15-2020.xls

Relacja z zawodów: RELACJA

Ciekawostka:
http://pfta.pl/index.php/zawody/mp/hall-of-fame
------------------------------------------------------------------------------------------
Wcześniej już nie starczyło mi czasu, dlatego dopiero teraz serdeczne podziękowania dla organizatorów za ich trud w ustawieniu dwóch fajnych torów. Udało wam się w 100% wykorzystać dostępny teren. Dużą radość sprawiły mi figurki nurkujące w rzeczce. ;)

Co do ciszy na torze.. Większość z nas jeździ również po to by spotkać się i porozmawiać z kolegami/koleżankami strzelcami (mówię też o sobie). I przez to nigdy idealnej ciszy nie będzie. Ale trzeba uszanować, że komuś mogą przeszkadzać głośne rozmowy i śmiechy nad uchem, jak się składa akurat do strzału, i jeżeli prosi, by być przez chwilę cicho to po prostu być cicho - bez niepotrzebnej dyskusji i docinków. :wink:

PS. Poprawiłam to co mogłam w wynikach. Jak dalej widzicie błędy albo są jakieś w kasyfikacji generalnej poproszę o PW.

Awatar użytkownika
Ernii

Post autor: Ernii »

I ode mnie słów kilka na temat organizacji i samych zawodów.
Serdeczne podziękowania i gratulacje zarazem, za niesamowicie profesjonalne ustawienie torów dla całej ekipy WKFT.
BRAWO WY :one: :one: :one:

Gratulacje należą się również dla WSZYSTKICH medalistów, a w szczególności dla Janusza Peluchy, który hurtem zebrał chyba wszystko, co było do wzięcia.

Serdecznie dziękuję kolegom z WKFT za organizację i dwa dni świetnej imprezy.
Do zobaczenia na kolejnych zawodach :516:
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Gamo PR-45 + Simmons 4x32
Łucznik Wz 1970

http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl

Awatar użytkownika
Spinner
Moderator
Moderator

Post autor: Spinner »

Serdeczne podziękowania dla organizatorów !
Na zawody, organizowane przez Waszą grupę jeżdżę od 2005 roku. Próbowałem policzyć ale do dwudziestu jakoś mi szło a było tych wyjazdów znacznie więcej więc się pogubiłem ile razy byłem :) Organizacja zawsze była wzorowa. Także tym razem. Dziękuję!
Inną sprawą jest klimat zawodów. I tym razem się nie zawiodłem, spotkania, rozmowy ( także na torze), dowcipy, śmiech a nawet inne przyjemności. Fajnie było się znowu spotkać i mam nadzieję, że uda się kontynuować.
Mistrzom oczywiście bardzo gratuluję a szczególnie Sławkowi za kosmiczny wynik z pierwszego dnia! Muszę także nadmienić, że wrażenie na mnie zrobiła postawa juniorów. Młodzi jesteście świetni! I dla Was specjalne gratulacje!
Krzych pisze:
07 września 2020, 13:40

Ad Rek:
Nie gniewaj się Kolego... To sport chyba nie dla Ciebie...
Pozdrawiam Wszystkich!
Mam inne zdanie. Nadaje się i to bardzo. Bo nie tylko dobrze strzela ale jeszcze propaguje nasz sport zachęcając innych, bierze udział w zawodach i jest fajnym gościem! A, że delikatnie zwrócił uwagę na pewne zachowania? Wyraził swoje zdanie i to tylko tyle.
Dziwi mnie tylko, że nikt nie zwraca uwagi na to, że ktoś strzelał do kibelka czy też nie przestrzegał zakazu organizatora o zakazie palenia.
Nie wiem czy będę ale zapraszam do spotkania się w Kolibkach.
http://www.plinkingtargets.pl
Dietriech - " ale co jak co, nic nie daje tyle co usuwanie oksydy z lufy i dźwigni naciągu".

Krzych

Post autor: Krzych »

Przepraszam, Kelegę Rek, za moją ocenę.
Nie mniej jednak uważam, iż wszelkie negatywne zachowania współzawodników na torze, należy bezwzględnie obnażać, właśnie na torze.
Toż to, nie wstyd powiedzieć w czasie trwania zawodów: przyjmujesz nie regulaminową pozycję, proszę o ciszę, bądź, nie palcie tytoniu w moim pobliżu.

ODS

Post autor: ODS »

Z tym kibelkiem to może bardziej w ,,krzaczki, pod drzewko"? (naganne), autorowi chodziło?. Przy tej randze to raczej nikt takich pomysłów (strzelania do kibelka) nie miał.

Awatar użytkownika
MASZOT

Post autor: MASZOT »

Trochę późno ale szczerze (zaraz po Mistrzostwach udałem się z małżonką na włóczęgę po Polsce aby troszkę odsapnąć od codzienności).....

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w Mistrzostwach. Wszyscy jesteście zwycięzcami (choć kilku było nieco lepszych :-D ).
Szczególnie dziękuję Arturowi i Markowi za bardzo rozluźniający czas - nawet nie musiałem spinać pośladków niebieską taśmą :-D . Mojej wikingowej ekipie gorąco dziękuję za walkę do końca i wspaniałe trofea. Znów wróciliśmy do domu z tarczą (dla niewtajemniczonych - jemy dużo paprykarza - poza właściwościami afrodyzjaka daje moc i celność :mad: ).
Co do dyskusji i hałasów na torze - to fakt, wypadałoby mieć nieco więcej powściągliwości. Przyznaję, że sam sporo gadałem i jeśli komuś to przeszkadzało, to przepraszam. Co do używania wyrobów tytoniowych na torze - trzeba to robić tak aby innym nie przeszkadzać, bo faktycznie chmura dymu, nawet z tego "e-dymidła" potrafi zakłócić skupienie w czasie mierzenia do celu - bo obraz robi się "trochę mętny" :angry: .

Z pozdrowieniami,

Tomek
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Artkor
Moderator silhouette
Moderator silhouette

Post autor: Artkor »

Co do paprykarza to chciałbym sprecyzować: Tomek nie je bo jak był mały to wpadł do kotła... dalszy ciąg znacie. ;laughing:
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku JanuszaPelle :) Obrazek

Awatar użytkownika
MASZOT

Tak, to prawda. Jak byłem mały byłem bardzo ciekawski i cały czas zaglądałem do kotła z paprykarzem, dziwiąc się, co tam w środku cały czas robi Artur, aż drabinka mi się omsknęła spod nóg i wylądowałem w nim razem z Arturem. Tak się wystraszyłem, że wyskoczyłem z niego jak oparzony. Artur jednak niewzruszony dalej tam został.... resztę już znacie. :mad:
Ostatnio zmieniony 15 września 2020, 13:36 przez MASZOT, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Obrazek

Awatar użytkownika
witboj
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki

Post autor: witboj »

No to tak mi smaku narobiliście, że pojechałem do sklepu, kupiłem paprykarz. Małą puszkę, żeby Artura nie było w środku :-)

Awatar użytkownika
MASZOT

Bez obaw. Aby Artur się zmieścił trzeba kotła wielkości pieca martenowskiego. :mad:
Obrazek

Awatar użytkownika
Artkor
Moderator silhouette
Moderator silhouette

Post autor: Artkor »

I zwietrzyły krew dwa łobuzy. Chwilowo ustępuję przed przeważającą siłą ale jeszcze o mnie usłyszycie... :516:
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku JanuszaPelle :) Obrazek

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”