limit energii klasy HFT 3 i 4

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Pablo79
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2012, 10:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: limit energii klasy HFT 3 i 4

Post autor: Pablo79 »

Dzięki za odpowiedź.
Anschütz Compressed Air 2002 RT + Delta ffp 4,5-14×44mm
sadam102
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 230
Rejestracja: 26 lutego 2006, 14:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Front Wschodni
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re:

Post autor: sadam102 »

sadam102 pisze:
leo pisze:
yaro pisze: Sprawa dotyczy regulaminu PFTA. Jeśli nie jesteś teraz ale planujesz uczestniczyć w pucharze to głos jest ważny jak członków.

Czy jeszcze jakieś głosy?
Od początku startowałem ze sławetną Slawką 630 w HFT 3/4 i dalej ją mam.
W ostatnich zawodach w Milejówku potem w Chrycynnie oczywiście u nas w Lublinie i tak prawie 5 lat tu i tam strzelam w HFT 3/4 choć wolał bym w HFT 4.
Często nie było klasy HFT 3/4 i kiedyś przeżucano mnie i innych do HFT 2 :shock:
Na szczęście powoli się HFT 3/4 rozbudowywało .
Dopóki nie wkroczyły bez odżutowce było OK .
Teraz dużo zawodników rezygnuje z tej klasy gdyż nie ma równych szans w rywalizacji i zajęcie jakiegoś znaczącego miejsca jest mało prawdopodobne a to zniechęca.
Dlatego rozdział powinien być i to bez względu na ilość zawodników niech nawet jeden startuje w następnych zawodach znajdą się chętni o to niech organizatorów głowa nie boli.
A medalu mu nie dać bo sam jeden :?: :!:
Jakoś 4 lata w tej kategorii medali nie było i było OK chociaż były 1-2-3-miejsca - dopiero w poprzednim roku się znalazły.
Od dawna powtarzam jeżeli dla organizatorów medale lub statuetki są za drogie to chyba na papier ich stać i dyplomy można wydrukować nawet do 5miejsca (małe a cieszy)- ale jak zwykle GROCHEM O ŚCIANĘ .
Jak ktoś nie chce dyplomu to może z niego sobie tarcze zrobić ale są tacy co chcą mieć pamiątkę i pozostanie jakiś szerszy ślad po zawodach , a zawody strzeleckie nie są jeszcze zbyt popularne .
Kto jest za niedzieleniem HFT 3/4 niech połączy HFT 1 i 2 w HFT 1/2 sam zobaczy jakie są szanse i co się stanie .

Co do limitu zgadzam się z poprzednikami 8,5 i 10J .

No i wywołaliście wilka z lasu . Jeszcze żyje hehe . A przy okazji zapytam czy limit na polskich zawodach się zmienił czy nadal jest DO 17 Juli ?
Dawno mnie nie było wiec pytam pozostałych.
Strzelaj i pisz z głową, rozumem i wyobraźnią a krzywdy nikt nie doświadczy.
sadam102
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 230
Rejestracja: 26 lutego 2006, 14:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Front Wschodni
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Re:

Post autor: sadam102 »

sadam102 pisze:
sadam102 pisze:
leo pisze:
Od początku startowałem ze sławetną Slawką 630 w HFT 3/4 i dalej ją mam.
W ostatnich zawodach w Milejówku potem w Chrycynnie oczywiście u nas w Lublinie i tak prawie 5 lat tu i tam strzelam w HFT 3/4 choć wolał bym w HFT 4.
Często nie było klasy HFT 3/4 i kiedyś przeżucano mnie i innych do HFT 2 :shock:
Na szczęście powoli się HFT 3/4 rozbudowywało .
Dopóki nie wkroczyły bez odżutowce było OK .
Teraz dużo zawodników rezygnuje z tej klasy gdyż nie ma równych szans w rywalizacji i zajęcie jakiegoś znaczącego miejsca jest mało prawdopodobne a to zniechęca.
Dlatego rozdział powinien być i to bez względu na ilość zawodników niech nawet jeden startuje w następnych zawodach znajdą się chętni o to niech organizatorów głowa nie boli.
A medalu mu nie dać bo sam jeden :?: :!:
Jakoś 4 lata w tej kategorii medali nie było i było OK chociaż były 1-2-3-miejsca - dopiero w poprzednim roku się znalazły.
Od dawna powtarzam jeżeli dla organizatorów medale lub statuetki są za drogie to chyba na papier ich stać i dyplomy można wydrukować nawet do 5miejsca (małe a cieszy)- ale jak zwykle GROCHEM O ŚCIANĘ .
Jak ktoś nie chce dyplomu to może z niego sobie tarcze zrobić ale są tacy co chcą mieć pamiątkę i pozostanie jakiś szerszy ślad po zawodach , a zawody strzeleckie nie są jeszcze zbyt popularne .
Kto jest za niedzieleniem HFT 3/4 niech połączy HFT 1 i 2 w HFT 1/2 sam zobaczy jakie są szanse i co się stanie .

Co do limitu zgadzam się z poprzednikami 8,5 i 10J .

No i wywołaliście wilka z lasu . Jeszcze żyje hehe . A przy okazji zapytam czy limit na polskich zawodach się zmienił czy nadal jest DO 17 Juli ?
Dawno mnie nie było wiec pytam pozostałych.
Ja Pitole Jaro , i inni strzelcy, mysle że nie porozumiemy się od razu . Organizuję BUSHCRAFT jeśli ktos chce sie sprawdzić to nie ma problemu ,podam namiary GPS a reszta to czysty surviwal. zbierzemy się i jak dawniej w klzonkę z 50m trafimy .
Strzelaj i pisz z głową, rozumem i wyobraźnią a krzywdy nikt nie doświadczy.
sadam102
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 230
Rejestracja: 26 lutego 2006, 14:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Front Wschodni
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: limit energii klasy HFT 3 i 4

Post autor: sadam102 »

He He He He . Czyli nikt ze starej gwardii strzelectwa pneumatycznego , gdy wiatrówkowa rywalizacja dopiero raczkowała , nie żyje ,oprócz mnie ?
Gdy były zawody w podwarszawskim Sulejówku to była nas garstka , mam nadzieje że nie tylko ja mam takie pozostałe hobby i Marshal .
Reszta tych którzy próbowali upartyjnić hobby się widzę rozpadło . I to na dobre wszystkim wyszło a uprzedzałem ,że tak będzie .
Pozdrawiam wszystkich maniaków strzelectwa , sa jeszcze tacy którzy nie chcą płacić składek i nie kochają ligitymacji partyjnych :piwo:
Strzelaj i pisz z głową, rozumem i wyobraźnią a krzywdy nikt nie doświadczy.
sadam102
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 230
Rejestracja: 26 lutego 2006, 14:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Front Wschodni
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: limit energii klasy HFT 3 i 4

Post autor: sadam102 »

Już się doczytałem 16y,3 J kwalifikowane do 17J poza kwalifikacja ale dozwolone .
Widzę że pomoc na tym forum się nie zmieniła od wiwlu wielu lat .
Strzelaj i pisz z głową, rozumem i wyobraźnią a krzywdy nikt nie doświadczy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”