Klub strzelecki Szczecin

podforum Szczecin i okolice

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

kosa9
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 24 lutego 2008, 21:38
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Klub strzelecki Szczecin

Post autor: kosa9 »

Witam.
To moj pierwszy temat, wiec pozdrawiam wszystkich i z góry przepraszam jeśli nie ten dział i prosze moderatrów o wyrozumiałość :)
Chcialbym zapytać czy w szczecinie jest jakiś klub strzelecki do ktorego mozna sie zapisac i trenowac strzelanie sportowe, przekopałem pół internetu i nic nie znalazłem na ten temat, a bardzo mi zalezy. Jesli ktos moze mi pomoc bede wdzieczny za jakies jego dane (mail, numer tel, stronka jesli nie znalazłem).
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

Czesc. jest jeden klub mieści się koło dworca PKP dokładnie nie pamiętam nazwy chyba "delfe" Z tego co wiem chyba że się zmieniło niestety nie można tam przyjść "z ulicy", trzeba być wprowadzonym. Jedyna "publiczna strzelnica" to w Pucicach, idziesz płacisz i strzelasz.
Obrazek
machnikr
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2008, 12:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Londyn/Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: machnikr »

Delfe to niezłe miejsce, ale niestety nie wchodzi w grę strzelanie z broni pneumatycznej. Kierownik tłumaczył, że ich kulochwyty są przystosowane do ostrej amunicji i nie może on brać odpowiedzialności za ewentualny "odbijający się i fruwający wokoło śrut".
Ale jeśli ktoś chce postrzelać z Glock'a albo czegoś mocniejszego, to polecam.
Pozdrawiam,
Rafał
Slavia 634 + Leapers 4x32 - na dobry (?) poczatek...
Awatar użytkownika
3vilguy
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / NS
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: 3vilguy »

Witam wszystkich.
To ja się podepnę do tego tematu. Z tego co wyszperałem w necie nie ma w Szczecinie Strzelnicy LOK'u. Gdzie w takim razie ktoś kto nigdy nie strzelał ani nie ma własnego sprzętu może zacząć?

Pozdrawiam,
3vil
Awatar użytkownika
mkowalczuk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7292
Rejestracja: 23 maja 2003, 19:25
Tematy: 136
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mkowalczuk »

Są strzelnice komercyjne: w Pucicach i w rejonie dworca kolejowego.
Jest też Klub Strzelecki: http://www.ipscszczecin.pl/sulsulo2/index.html

Strzelanie wiatrówkowe - Koledzy pewnie pomogą - doskonale trafiłeś, a czarny proch to
Police i Klub Grajcar oraz niezrzeszeni strzelający sporadycznie.
Link do Grajcara: http://www.grajcar.police.pl

A w związku z LOK-iem: kluby są, strzelnicy brak :(
Awatar użytkownika
3vilguy
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / NS
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: 3vilguy »

Dziękuję bardzo za wskazówki :-)
A jak wygląda sprawa dojazdu do Pucic? PKS? Bo niestety własnego auta nie posiadam :-/

A strzelanie to raczej wiatrówkowe. Czarny proch aż tak mnie nie pociąga.
(Swoją drogą polska strona Grajcara własnie zhackowana jest o_O )
Awatar użytkownika
mkowalczuk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7292
Rejestracja: 23 maja 2003, 19:25
Tematy: 136
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mkowalczuk »

Jeśli wyłącznie wiatrówki w limicie, to nie potrzeba Ci koncesjonowanej strzelicy :)
Nie mam pojęcia jak dostać sie do Pucic ze Szczecina za pomocą środków komunikacji miejskiej.
Awatar użytkownika
KBo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 125
Rejestracja: 03 kwietnia 2008, 12:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

j.w temacie

Post autor: KBo »

Witam wszystkich użytkowników tego portalu, jestem tu od niedawna chociaż ten sport nie jest mi obcy od jakiegoś czasu. a ponieważ czasami puszczam z dymkiem prochu kilka pigułek napiszę po kolei. Wątek strzelnic w naszym mieście był już poruszany, więc tylko przypomnę. W samym centrum koło dworca PKP jest strzelnica o nazwie Delve GT tak jak nazwa firmy, która zajmuje się prowadzeniem kursów i szkoleń, a wszystkiego można się dowiedzieć odwiedzając ten link ukryty poniżej i telefonując pod podany tam nr telefonu komórkowego Delve GT i muszę przyznać że jest to najtańsze rozwiązanie naszego hobby w zakresie zapłonu bocznego i centralnego, a skąd wiem bo oczywiście odwiedziłem i strzelnicę w Pucicach o której wszystkiego można się dowiedzieć zaglądając pod ten link Pucice łącznie z mapką sytuacyjną, a jak najlepiej dojechać ??. Można PKP ze Szczecina w kierunku Goleniowa przystanek Kliniska, lub PKS podobnie, ale bus musi odwiedzić Załom Pucice Kliniska, albo "stopem". (ośrodek strzelecki bardzo ładny zadbany znajduje się za tartakiem, ale kogo by się w Kliniskach nie zapytać na pewno wskaże drogę) No cóż mogę powiedzieć określenie drogo powinno wystarczyć zresztą jest cennik na stronce łatwo więc policzyć 25 zł na osobę za 1 godz. za instruktora oraz 25 zł za godz. za zajęcie toru no i plus wystrzelana amunicja, a trzeba powiedzieć że jak instruktor widzi człowieka po raz pierwszy na strzelnicy to 1 godz lekcyjna jest poświęcona zasadom bezpieczeństwa budowy i działania broni oraz amunicji.
Jeżeli chodzi o kluby strzeleckie naszego województwa zrzeszone pod patronatem PZSS znajdziesz TU oraz pod linkiem TU w Zachodniopomorskim ZSS, a o Klubie STS ukrytym tu IPSC nie wspomnę bo uczynił to kolega mkowalczuk kilka postów wcześniej.

Pozdrawiam KBo.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2012, 15:06 przez KBo, łącznie zmieniany 5 razy.
.177 / .22LR / .223REM / .32 S&W / 9x19 / .357mag / .38spec / 12/76
Awatar użytkownika
3vilguy
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / NS
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: 3vilguy »

Tak, raczej chodzić będzie o wiatrówki mieszczące się w limicie, ale chciałem wpierw troche postrzelać i zobaczyć z czym to się dokładnie je :-)
No to wygląda na to, że po najbliższej matce boskiej pieniężnej czeka mnie wycieczka do Delve.
Dzięki wielkie za wszelkie informacje :-)
Awatar użytkownika
ICE CUBE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 498
Rejestracja: 22 stycznia 2005, 18:38
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ICE CUBE »

Przyleć jutro do Polic, to se popykasz :)

Artur :)
Ziemia jest miejscem gdzie się rodzimy,

Ziemia jest miejscem gdzie żyjemy,

Ziemia jest miejscem gdzie umieramy......
Awatar użytkownika
3vilguy
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / NS
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: 3vilguy »

Niestety w tą niedziele nie dałem rady :-/
W przyszłą niedziele też może będziecie? :-)
Awatar użytkownika
Serex
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 14:42
Tematy: 1
Lokalizacja: Świebodzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub strzelecki Szczecin

Post autor: Serex »

Witam kolegów!
Brat coraz mocniej interesuje się strzelectwem, widzę ze chętnie zacząłby to robić na poważnie (patent, licencja, pozwolenie, etc.). Do siebie nie będę go ciągnął bo chłop mieszka w Szczecinie (Gumieńce) i jednak kawałek ma do ZG. Jaki dobry klub byście polecili w Szczecinie i okolicach. Chodzi o to żeby kumaci ludzie tam byli, pomocni, no i żeby nie skroili go jak za zboże na starcie i na składkach, na jakichś dziwnych kursach przygotowawczych do patentu :-/
Pozdrawiam Ser.
Awatar użytkownika
Julie
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2016, 17:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Klub strzelecki Szczecin

Post autor: Julie »

Hey! Brat już wybrał strzelnicę? Jeżeli nie, to ja polecam KSS LOK „Regalica” Gryfino. Sprawdziłam wszystkie możliwe kluby w Szczecinie i w okolicach. No i polecał mi ją ktoś kto się zna na rzeczy ;) Jeżeli jest potrzeba, to mogę podać więcej szczegółów :)
Wyspiarz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 624
Rejestracja: 25 września 2015, 16:14
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Klub strzelecki Szczecin

Post autor: Wyspiarz »

Serex pisze:Witam kolegów!
Brat coraz mocniej interesuje się strzelectwem, widzę ze chętnie zacząłby to robić na poważnie (patent, licencja, pozwolenie, etc.). Do siebie nie będę go ciągnął bo chłop mieszka w Szczecinie (Gumieńce) i jednak kawałek ma do ZG. Jaki dobry klub byście polecili w Szczecinie i okolicach. Chodzi o to żeby kumaci ludzie tam byli, pomocni, no i żeby nie skroili go jak za zboże na starcie i na składkach, na jakichś dziwnych kursach przygotowawczych do patentu :-/
Pozdrawiam Ser.
Ja jestem w KS strzelec Szczecin, klub jest mocno przyjazny tani, pomoc bardziej wśród klubowiczów miedzy sobą, jak ma ochotę ja dość często jeździmy z kolegą na strzelanie, zdarza się ze właściwie co weekend jak tylko jest czas i pogoda. Składki nie zabijają, wpisowe jak ja się zapisywałem było 300 składka roczna 200zł, chyba póki co nic się nie zmieniło. Jest parę osób u nas którym się chce więc jak jemu się "chce" to napewno nie zginie w samotności ;).


http://www.strzelec.szczecin.pl

pzdr. Łukasz
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Szczecin - SKPST LOK WIKING”