I Puchar SKPST LOK Wiking w PPP

podforum Szczecin i okolice

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

I Puchar SKPST LOK Wiking w PPP

Post autor: czester78 »

I Puchar PPP- SKPST LOK Wiking
Puchar będzie się składał z około 8-10 spotkań (ciężko teraz mi określić, jest to uwarunkowane wyjazdami na zawody HFT ale myślę że do końca września postrzelamy) Do pucharu liczymy 50% spotkań plus 1. Podobnie jak liczyliśmy do HFT. Dla przykładu jak się odbędzie 10 spotkań to 6 jest wymaganych i liczonych do pucharu. Przewidziane są odznaczenia a może i nagrody dla najlepszych.

09.06.2013r o godz. 13.00 zaczynamy pierwszą sesję zawodów w PPP o puchar SKPST LOK Wiking.

Zasady zawodów według regulaminu zamieszczonego w tym linku https://docs.google.com/file/d/0B37qzvN ... sp=sharing
Przed zawodami przypomnę wszystkim o zasadach punktacji i naliczania wskaźnika, który wyłoni nam zwycięzcę. Co do zasad bezpieczeństwa obowiązuje jedna najważniejsza- pistolet zawsze trzymamy w kierunku kulochwytu, podczas strzelania jak i przebiegu pomiędzy punktami strzeleckimi. Zabronione jest odwracanie się i kierowanie pistoletu w kierunku osób oglądających zawody. W przypadku takiej sytuacji zawodnik jest dyskwalifikowany. Co do kwestii bezpieczeństwa, każdy zawodnik jak i sędzia stojący za nim ma mieć założone okulary ochronne. Jeżeli ktoś nie ma swoich to nie ma problemu Mirek przekazał mi chyba 4 szt. Tak więc będą zapewnione.

Kwestia z czego strzelamy.
Strzelamy w klasie Standard z pistoletów na śrut diabolo, bbs, lub asg kto co ma czy lubi. Na stanie mamy pistolet HK USP CO2 i proponuje żebyśmy strzelali z niego wszyscy. Mam zakupione 10 bombiczek i śrut. Powinno starczyć na rozegranie tych zawodów.
Zawody będą się składały z dwóch torów ośmiocelowych. Na początku wszyscy przechodzimy jeden tor, później szybka modernizacja i przechodzimy drugi tor.
Strzelamy tylko z jednego magazynka załadowanego 22 kulkami bbs. Jeżeli ktoś posiada własny pistolet to ładuje go amunicją max 22 szt. Zmianę magazynków wprowadzimy na kolejnych zawodach jak się wszyscy ostrzelają. (W przypadku strzelania z swojego pistoletu, który posiada magazynki na mniejszą ilość amunicji dopuszczalna jest zmiana magazynków. Łączna ilość amunicji nie może przekraczać 22 szt.)
Mamy 4 sztuki popperów, do których strzelamy tylko raz, trzy tarcze IPSC bądź francuz do których strzelamy dwukrotnie oraz tarczę kończącą bieg tzw. zakładnik do której strzelamy raz i na niej sędzia zatrzymuje stoper. Tak więc na ostrzelanie wszystkich celów potrzeba nam 11 szt. amunicji, czyli 11 mamy w zapasie ;) Cele postawione będą w odległości od 3 do 10 metra. Do celów strzelamy z 3-4 punktów strzeleckich.

Niestety musimy wprowadzić opłatę startową, gdyż z pieniędzy klubowych długo nie pociągniemy.
Wysokość opłaty za start w zawodach ( 2 tory) z pistoletem Mirkowym – 2zł
Wysokość opłaty za start z własnym pistoletem, śrutem i CO2- 1- zł
Pieniądze przeznaczone są tylko i wyłącznie na zakup bombiczek, śrutu oraz wydrukowanie tarcz strzeleckich. Myślę że nie są to duże pieniądze a zapewnią ciągłość zabawy.

Myślę że zawody nam zajmą około 0,5-1 h czasu ( zależy od ilości chętnych) i zostanie nam jeszcze dużo czasu na HFT i sylwetki i co tam jeszcze kto chce strzelać.

Potrzebował bym jeszcze, jedną max dwie osoby do pomocy na godz. 12.00, ktoś chętny??
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2013, 15:21 przez czester78, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
diaderny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1645
Rejestracja: 04 maja 2008, 09:39
Tematy: 18
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: diaderny »

Będę na 12:00
Obrazek.
HW100
Awatar użytkownika
RadLoc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 141
Rejestracja: 04 maja 2011, 21:47
Tematy: 0
Lokalizacja: paprykarz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: RadLoc »

Jesli corka wypusci mnie z domu, to tez sie zjawie o 12:00
Obrazek
Ekipa IUVO.IT (sponsora MMP 2015)
AA PS + DOT FFP; AA TX200 Mk3 + Vortex Cr II; Hatsan 90 + Kandar;
Awatar użytkownika
kalosznik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 181
Rejestracja: 08 lipca 2012, 23:10
Tematy: 0
Lokalizacja: SKPST
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kalosznik »

Ja odpadam - w sobotę po pracy wyjeżdżam.
Obrazek
S400 + Varmint II
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

Będe potrzebował siekierkę co by zaostrzyć stojaki do tarcz, był bym wdzięczny jak by ktoś zabrał. Jeżeli ktoś ma naboje co2 to prosił bym o zabranie ze sobą "w razie czego". Oddam przy następnym spotkaniu.
A tak przy okazji coś małym echem odbiło się ogłoszenie o nowej dyscyplinie strzeleckiej ? czyżby małe zainteresowanie czy niektórzy trenują w samotności? :mad: :mad:
Obrazek
Awatar użytkownika
jacek_gda
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 250
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 22:08
Tematy: 14
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

ppp

Post autor: jacek_gda »

W przyszłym miesiącu /kolejna liga/ nawiedzę was z moim pistolem :-) mam 8 mini popperów oraz 40szt. tarcz do IPSC. W tym tygodniu zjechałem do dom :-). Twój pomysł bardzo mi się podoba i chętnie w miarę możliwości będę go wspierał. Osobiście planuję wybrać się w możliwie najbliższym czasie na jakieś szkolenie instruktażowe dla początkujących z AIPSC i wystartować w lidze Air Action. Na dzień dzisiejszy brakuje mi jeszcze z 3 szt. magazynków i mam sprzęt skompletowany.
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

Zapraszamy, ale uprzedzam że nie strzelamy wg ścisłych przepisów IPSC, tylko na zmodyfikowanym PPP.. Ot taka unormowana wolna amerykanka co by FUN był duży :)
Obrazek
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Niestety na mnie też nie możecie liczyć :-/
Awatar użytkownika
mario_64
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 474
Rejestracja: 16 września 2012, 20:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mario_64 »

ja będę na 11:30 tylko nie jestem pewien czy będę uczestnikiem zawodów (choć bym chciał) obowiązki rodzinne.
LG 110FT; LG300 Domi || LP 10; HW 98
SKPST LOK WIKING - )><))))*> )><))))*>
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

Spokojnie , wystartujemy wcześniej jak będą chętni, zależy mi żeby było jak najwięcej chętnych i największa rywalizacja
Obrazek
Awatar użytkownika
KRZYFAR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 686
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: KRZYFAR »

Siem grzecznie pytam.. gdzie są oficjalne wyniki? :568:
Dźwiedź z maczetą
Obrazek
Nie denerwuj się. Komórki nerwowe się nie regenerują, a amunicję zawsze można dokupić.
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

Zaraz, właśnie wróciłem do domu. Pali się czy co :)
No i prosze.
Ogólny wynik obliczony na podstawie współczynników dwóch torów zamieniony na procenty i zsumowany jako jeden procentowy ogółu. Obliczanie procentowe jak w hft



Moje wnioski: Mi się podobało, następnym razem zrobimy trudniejszy tor z wymuszonymi postawami, może ze zmianą magazynka. Dorzucimy z dwie tarcze jeszcze. Ogólnie zauważyłem że wszyscy laitowo podeszli do pierwszego toru to do drugiego wzieli się w garść i zaczeła się walka :)
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2013, 12:50 przez czester78, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Może jakieś zdjęcia?
czester78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1516
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 15:36
Tematy: 39
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: czester78 »

No właśnie chyba nikt nie zrobił.... a aparat w samochodzie...
Obrazek
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Fajna zabawa, trochę adrenalinki zawsze mile widziane :)
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Szczecin - SKPST LOK WIKING”