STRZELNICA BEZRZECZE

podforum Szczecin i okolice

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
KRZYFAR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 686
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: KRZYFAR »

WAŻNA SPRAWA

W związku z planowanymi manewrami na strzelnicy użyczone nam pomieszczenia wracają na jakiś czas do służby.

W chwili obecnej całe nasze wyposażenie z pomieszczenia socjalnego zostało wyniesione i zabezpieczone przez kierownika strzelnicy. Zostały również zdemontowane stoliki do pistoletowych sylwetek oraz pozostałe elementy z szerokiej osi.

Po konsultacji z Tomkiem (Diadernym) ustalono że istnieje konieczność żeby ktoś w godzinach pracy strzelnicy podjechał i uzgodnił z kierownikiem co i gdzie się znajduje oraz gdzie i jak zabezpieczyć rzeczy z pomieszczenia magazynowego tj. figurki itd. Zostały również stoliki i tarcze na zero range.

Kto się podejmie tego zadania?
Dźwiedź z maczetą
Obrazek
Nie denerwuj się. Komórki nerwowe się nie regenerują, a amunicję zawsze można dokupić.
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

W tym tygodniu pracuję do 18.00 :-/
Ross
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2005, 20:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Ross »

mam garaż, mogę przechować troche gratów ;] Własciwie to chyba wszystko by weszlo poza grillem. Grilla w warsztacie u ojca moge zostawić na bezrzeczu.

Jest jeden haczyk mam urlop 14 - 30 wrzesnia i bede poza PL. Siostra bedzie sie opiekowala dobytkiem wiec mogla by wydać sprzęt.
.:TX-200 MK3 by Hogan:.

GG:4636638
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Dobra orzeszki, słuchajcie no mnie uważnie.

Na strzelnicy ruszyły już przygotowania do ćwiczeń wojskowych i w zasadzie prawie do końca września nie możemy tam wchodzić. Kiedy będzie już można ponownie wchodzić na strzelnicę, dam znać ja lub Diaderny.
W sobotę jednak, od godz. 10.00 można będzie tam wejść aby zabezpieczyć nasz sprzęt. Proszę więc Was aby tym się zająć i jak najszybszy kontakt ze mną tych co tam będą w sobotę.
Nie widzę jakiejś szczególnej potrzeby wywożenia naszego sprzętu. Trzeba jednak go odpowiednio zabezpieczyć. Wskazane jest aby całość naszego wyposażenia znalazła się w pomieszczeniu magazynowym. Trzeba też na zakleić papierem szyby w tym pomieszczeniu aby nikt tam nie zaglądał ( i coby nie korciło).
Proszę Was aby też sprawdzić jak wygląda sprawa zamontowania dodatkowej wkładki na klucz w zamku w drzwiach naszego magazynku. Dobrze by było dodatkowo oplombować drzwi pomieszczenia naklejonymi tasiemkami z logiem naszego klubu. Nic innego tam nie zrobimy i myślę, że nie ma takiej potrzeby.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1506
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Nie dam rady pomóc w ogarnięciu i zabezpieczeniu naszego sprzętu.Kolega jest na urlopie, zostałem sam i pracuję w sobotę.
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
mario_64
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 474
Rejestracja: 16 września 2012, 20:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mario_64 »

Ją będę w sobotę na ok 10
LG 110FT; LG300 Domi || LP 10; HW 98
SKPST LOK WIKING - )><))))*> )><))))*>
Awatar użytkownika
JACEK JOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 675
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 18:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JACEK JOT »

Co do zabezpieczenia drzwi to mam kilka zbędnych wkładek, nie wiem tylko czy uda mi się w sobotę podjechać na strzelnicę.
WALTHER H.+SZMID&RAWKILL10X40+ MORINI
AA EV-2 + EFR + ROWER
Ross
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2005, 20:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Ross »

a nie można w porozumieniu z dowódcą na wrzesień podmienić kłódkę ?

Bylem dziś i..... sporo sie pozmieniało. Wykosili wszystkie krzaki na skarpach razem z pachołkami odmierzającymi odległość, wszystkie krzaki leżą na stosach po środku osi.
Stoliki do sylwetek są rozebrane i rozkompletowane. Znalazłem tylko 1 nogę, ale blaty chyba są wszystkie.

Pomieszczenie socjalne jest całe wyłożone siatką maskującą - może tak zostawią to będzie fajny klimacik.
.:TX-200 MK3 by Hogan:.

GG:4636638
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Podjade w sobotę rano , może uda się coś jeszcze uratować. Oby jutro sobie grilla nie zrobili. :-/
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Rozmawiałem dzisiaj z kierownikiem strzelnicy. Pozabezpieczał nasze rzeczy w odrębnym pomieszczeniu (na górze). Nie mniej jednaj proszę aby sprawdzić nasze graty, ich zabezpieczenie. Kierownik strzelnicy przekazał informację dla ochrony, że będzie ktoś od nas w sobotę, tak więc pobierzcie od nich dodatkowo klucz od tego pomieszczenia gdzie złożył nasze rzeczy. Pamiętajcie o zaklejeniu papierem okna w naszym magazynku, coby nikt tam nie zaglądał.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
mario_64
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 474
Rejestracja: 16 września 2012, 20:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mario_64 »

Byłem dzisiaj parę minut po 10 na strzelnicy. Z klamotów, które były w naszym gabinecie udało mi się odnaleźć w pomieszczeniu na przeciwko wejścia do naszego gabinetu tylko czajnik i 2 kubki, które to przedmioty zabrałem na wszelki wypadek.
W pomieszczeniu nad naszym gabinetem była całkowita pustka osnuta siatką maskującą.
W magazynku przysłoniłem okno wykorzystując jakąś matę i płytę pilśniową.
Wszystko robiłem w towarzystwie ochroniarza.
Niestety po naszych palikach na R0 zostało tylko wspomnienie. Szkoda bo były takie amerykańskie.
No chyba, że kierownik gdzieś je odłożył. Ochroniarz nic nie wiedział na ten temat. Trzeba by faktycznie w tygodniu tam podjechać do 15.
LG 110FT; LG300 Domi || LP 10; HW 98
SKPST LOK WIKING - )><))))*> )><))))*>
Awatar użytkownika
Mietek5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 16 października 2009, 13:59
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mietek5 »

Mam taką propozycję do informowania się o strzelnicy.
Ja jeżdżę sobie często tak spontanicznie, ale juz jeżeli chodzi o wykorzystanie weekendu to wolę widzieć perspektywicznie...

Proponuję, aby ktoś z moderatorów podjął taki system informacji, żeby w pierwszym liście tego działu było aktualne zdanie o dostępności strzelnicy.

Czyli na przykład w zwykły czas:
"Zajęcia na strzelnicy: od poniedziałku do piątku 16-20, sobota i niedziela 10-21"

a na przykład na ten czas:
"Na strzelnicy przerwa techniczna od 30-sierpnia do 20-września, a później zajęcia w skróconym czasie od 17-19"
Tak pisze na przykład, jeżeli coś jest inaczej, no to właśnie powinno się to dokładnie opisać.

Może oddzielny temat jako PRZYKLEJONY, a może jako pozycja w menu strony internetowej klubu LOK.
Tak, żeby wszyscy wiedzieli. Myślę też o tych którzy zaglądają tutaj sporadycznie, żeby zwyczajnie nie potrzebowali przeglądać listy postów, tylko podstawowa informacja była na 1-klik.

PS. A tak "a'propos" wymiatania torów, czy zdjął ktoś zająca i Pumbę z drzewka? :-D
)><))))*> dobry paprykarz jest szczeciński )><))))*> a dobry pistolet jest austriacki :-)
Awatar użytkownika
KRZYFAR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 686
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: KRZYFAR »

PS. A tak "a'propos" wymiatania torów, czy zdjął ktoś zająca i Pumbę z drzewka? :-D
Ja zdjąłem i schowałem w magazynie.
Dźwiedź z maczetą
Obrazek
Nie denerwuj się. Komórki nerwowe się nie regenerują, a amunicję zawsze można dokupić.
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Jest może jakaś informacja kiedy będzie można z powrotem kożystać z dobrodziejstw obiektu przy ul. Łukasińskiego?
Awatar użytkownika
mario_64
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 474
Rejestracja: 16 września 2012, 20:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mario_64 »

Też bym postrzelał z nowej lupki. Chyba dzisiaj podjadę podpytać.
LG 110FT; LG300 Domi || LP 10; HW 98
SKPST LOK WIKING - )><))))*> )><))))*>
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Szczecin - SKPST LOK WIKING”