Sprawy bieżące SKPST LOK WIKING

podforum Szczecin i okolice

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Dobrze byłoby gdyby wszyscy zapoznali się z kalendarzem imprez, aby można było na spotkaniu podyskutować o wyjazdach lub "planach wyjazdów" na zawody organizowane w Polsce.
Obrazek
They always come around.
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2542
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 52
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Drodzy Wikingowie

Razem z Przemkiem pracujemy nad poprawą działania i funkcjonalności strony internetowej naszego klubu. Niestety motyw strony z jakiego korzystamy jest jedynie okrojoną wersją pełnego komercyjnego motywu, który kosztuje 15€. Pełny pakiet daje ogromne możliwości konfiguracyjne strony i umożliwia łatwiejsze zarządzanie nią.
Moja propozycja jest taka, aby przy najbliższym spotkaniu zrobić składkę po 5zł i za zebrane fundusze zakupić pełną wersję strony. Byłby to oczywiście wydatek jednorazowy, a pełną stronkę mielibyśmy na zawsze.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
diaderny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1645
Rejestracja: 04 maja 2008, 09:39
Tematy: 18
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: diaderny »

Podajcie numer konta na wpłatę bo z tym spotykaniem i zbieraniem różnie bywa.
Jestem za. Link do naszej strony pozwoliłem sobie umieścić na mojej skromnej stronie.
Jeżeli nie macie nic przeciwko mogę jeszcze umieścić tam nasze logo.
Pozdrawiam
Tomek
http://snajper.info/
Obrazek.
HW100
Awatar użytkownika
Mietek5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 16 października 2009, 13:59
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mietek5 »

MASZOT pisze:...aby przy najbliższym spotkaniu zrobić składkę po 5zł i za zebrane fundusze zakupić pełną wersję strony...
Skoro ponad dwadzieścia osób opłaca miesięczną składkę po 10,- to o co chodzi? :shock:
Już chyba kilka miesięcy temu miała być na stronie po zalogowaniu lista opłaconych składek i nie było mowy o rozszerzaniu szablonu
No to ktoś wpadł na pomysł, żeby rozliczać kolegów tutaj i to jeszcze z błędami, puszczając to wszystko na całą Polskę :evil:

Uważam, że dopiero po rocznym rozliczeniu składek można postanowić co i ile dalej.
Zresztą zestawienie wydatków na bieżąco też powinno być umieszczone na stronie wikingowej.

Można otwarcie napisać co w ogóle ma być zastosowane na stronie wikingowej z tej zaawansowanej templatki.
Myślę że większość będzie w stanie zrozumieć o co chodzi z tymi konfiguracjami.
Jaki jest oczekiwany efekt wizualny oraz społecznościowy tego rozszerzenia?
)><))))*> dobry paprykarz jest szczeciński )><))))*> a dobry pistolet jest austriacki :-)
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

diaderny , no ładnie , ładnie. Ja oczywiście nie mam nic przeciwko ( nawet jak umieścisz link na głównej :wink: )
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2542
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 52
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Mietek5 pisze:Skoro ponad dwadzieścia osób opłaca miesięczną składkę po 10,- to o co chodzi? :shock:
O to, że ze składek nie możemy dokonać takiego zakupu bo nie otrzymamy na to faktury WAT.

P.S. Mietek, czy Ty kiedykolwiek, poza sobą, będziesz z czegoś zadowolony? :P
Zgadzam się, że były błędy w zestawieniu składek i zgadzam się, że niepotrzebnie były tutaj umieszczone, ale nie tą kwestię teraz poruszałem.
Nad naszą stroną spędzam od cholery czasu i robię to dla nas wszystkich, a teraz jedynie zaproponowałem jej usprawnienie. Nie będę Ci tłumaczył niuansów edycji strony bo na to można by doktorat napisać. Jak masz jakieś wątpliwość i pytania, to zadzwoń, a postaram się w miarę zwięźle Ci to wyjaśnić.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
diaderny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1645
Rejestracja: 04 maja 2008, 09:39
Tematy: 18
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: diaderny »

Amen
Ps: Mietek Kocham Cię :)
Obrazek.
HW100
Awatar użytkownika
Mietek5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 16 października 2009, 13:59
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mietek5 »

MASZOT pisze:...Mietek, czy Ty kiedykolwiek, poza sobą, będziesz z czegoś zadowolony?...
Już kiedyś po chamsku mi insynuowałeś publicznie, że nic nie zrobiłem dla naszego strzelania. Wygadujesz mi publicznie a później za te kłamstwa przepraszasz skrycie. Widzę teraz że Twoje przeprosiny były zupełnie nieszczere.
Chciałbym żebyś zwyczajnie odwalił się ode mnie - pisz, odpowiadaj merytorycznie bez odnoszenia się do mnie, bez wmawiania innym jakiegoś twojego chorego wyobrażenia o mnie.
Wiem, że mam swoje zdanie, którego ty chronicznie nie cierpisz.
Może jednak byś spróbował pozwolić w formalnym stowarzyszeniu mieć też innym ludziom swoje zdanie.

PS. Zupełnie nie rozumiem o jakim doktoracie do edycji strony piszesz. Mnie akurat zrozumienie tego nie sprawia trudności.
)><))))*> dobry paprykarz jest szczeciński )><))))*> a dobry pistolet jest austriacki :-)
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2542
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 52
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Mietek
Już nie będzie żadnych przeprosin, a te które poczyniłem były z czystego szacunku do Ciebie. To był jednak mój błąd robiąc je, bo Ty nie masz szacunku do mnie. Dla mnie koniec jakichkolwiek dyskusji z Tobą. Ostrzegam Cię tylko, że jeśli dalej będziesz śmiecił w tematyce naszego klubu, podejmę odpowiednie środki abyś poniósł tego konsekwencje.

P.S.
Mietek5 pisze:Już kiedyś po chamsku mi insynuowałeś publicznie...
Chamstwa Panie Mieczysławie, to proszę szukać przed lustrem.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
goodfella
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1142
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:43
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin / Przecław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: goodfella »

Panie Mieczysławie, straciłem resztki sympatii do pańskiej osoby. Proszę pamiętać że obrażając jednego z nas obrażasz wszystkich.

Osobiście mam dość pańskiego ciągłego marudzenia i dyktowania co i jak powinno być zrobione. Jesteśmy klubem i wszystkie poczynania są wykonywane w porozumieniu z członkami naszego stowarzyszenia. Gdyby sie pan pojawiał na naszych spotkaniach byłby pan tego świadom. Wszystkie kroki są ukierunkowane na rozwój i scalenie naszej organizacji. Odnoszę wrażenie ze pańskie poczynania maja na celu dezintegrację naszego grona.
Awatar użytkownika
Mietek5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 16 października 2009, 13:59
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mietek5 »

@Tomek i @Paweł - lubić się wcale nie musimy, natomiast rozsądkiem warto się posługiwać.
diaderny pisze:...Mietek Kocham Cię :)
Więc się staraj, chociaż Ci nic nie obiecam :) :) :)
)><))))*> dobry paprykarz jest szczeciński )><))))*> a dobry pistolet jest austriacki :-)
Awatar użytkownika
NEO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2772
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 16:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: NEO »

Trzeba też opłacić domenę na kolejny rok :) Ale tez nie dostaniemy faktury, bo nie widzi mi się robić cesji na LOK.
Domenę opłacę sam w czynie społecznym.

A dla dociekliwych to przy okazji najbliższego spotkania przedstawię wszystkim zainteresowanym jak wygląda sprawa naszego budżetu. (jakie były wpłaty, koszty, itp)
"A ja tam nie zrezygnuję, za 45 zł czy ile tam składka wynosi to kupię jeden bilet na jakiś kabaret, a tu mam prenumeratę roczną." - NEO
Awatar użytkownika
kalosznik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 181
Rejestracja: 08 lipca 2012, 23:10
Tematy: 0
Lokalizacja: SKPST
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kalosznik »

Mietek5 pisze:Już chyba kilka miesięcy temu miała być na stronie po zalogowaniu lista opłaconych składek i nie było mowy o rozszerzaniu szablonu
Obecny system, z jakiego korzystamy nie daje takiej możliwości. Zawaliłem wczorajszą noc opracowując rozwiązanie doraźne, które będzie można zastosować ale na chwilę obecną jest niedostępne - dzisiaj w nocy zadecyduję czy je aktywować - każdy otrzyma o tym stosowną informację via mail. Związane jest to przede wszystkim z kwestiami bezpieczeństwa - każda "nakładka" do wersji bezpłatnej zawiera dziury, przez które może nastąpić atak na stronę a tego byśmy nie chcieli.
Mietek5 pisze:Uważam, że dopiero po rocznym rozliczeniu składek można postanowić co i ile dalej.
Jestem tego samego zdania, jednakże pieniądze nie będą szły z kasy klubu - jest to propozycja rzucona przez Tomka. Jeśli mamy się spierać o 60 pln dla zasady - mogę je wyłożyć z własnej kieszeni.
Mietek5 pisze:Można otwarcie napisać co w ogóle ma być zastosowane na stronie wikingowej z tej zaawansowanej templatki.
Dodanie każdej aktualności to minimum półtorej godziny grzebania w kodzie źródłowym - to tak jakby tworzyć stronę internetową z wykorzystaniem windowsowskiego notatnika. Strona "nie skaluje się" dla różnych rozdzielczości - skutkuje to tym, że np na tabletach i telefonach "się rozjeżdża". Wersja "free" jest słabo zabezpieczona przed jakimikolwiek atakami - ok 2 miesięcy temu doświadczyliśmy takowego. Min. zostały podmienione zdjęcia w artykułach oraz zmieniona treść nagłówków.
Obrazek
S400 + Varmint II
Awatar użytkownika
diaderny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1645
Rejestracja: 04 maja 2008, 09:39
Tematy: 18
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: diaderny »

kalosznik pisze: Jeśli mamy się spierać o 60 pln dla zasady - mogę je wyłożyć z własnej kieszeni.
A kto tu się spiera i dlaczego masz wykładać z własnej kieszeni. Jesteśmy Wszyscy razem w klubie i to my go tworzymy. Jeżeli komuś się nie podoba to przecież nigdzie nie jest zapisane, iż musi być tu na siłę.
Obrazek.
HW100
Awatar użytkownika
Krauser
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1507
Rejestracja: 28 marca 2008, 16:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Krauser »

Jest sprawa :-D
Chodzi o to, że wypadałoby odebrać należne nam odznaki strzeleckie z PFTA.
Proponuję aby nasz Prezes skontaktował się z TZ-em i uzgodnił warunki.
Jak Tomku, podejmiesz się? Masz dobre kontakty z Zarządem PFTA. :-D
Obrazek
They always come around.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Szczecin - SKPST LOK WIKING”