Będę dzisiaj w Klubie u Prezesa (16.01.08)-LISTA TRENINGOWA

Łódzka Grupa "Orzeł"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

duszencja
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 13 czerwca 2005, 14:38
Tematy: 0
Lokalizacja: HollyŁódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: duszencja »

Jak czytam sobie wypowiedzi Witboja, to cieszę się, że jestem kobietą.
Mam wrażenie, że jesteś niepotrzebnie chropowaty, najeżony... i to nie ma nic wspólnego z "prawdą w oczy". Po prostu można delikatniej.
Luidzi - taki duży chłopak, a potrafi ;) :)

Trzymam za Was kciuki. Na pewno przy piwie uda się Wam dogadać.

Pozdrawiam
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

witboj pisze:
Ale za to popultać się na forum - a to już każdy potrafi...
Witboj - przepraszam, ale zgadzam sie z tobą - więc nie do mnie te uwagi bardzo proszę. ;)
Poza tym nie ja sie pultam na forum - poinformowałem o słowach prezesa i finito - ja skłądki mam opłacone i zapłace kolejne (zapłaciłbym od ręki tylko nie miałem przy sobie pełnych 120PLN).

Pisałem takie same rzeczy na naszym forum lokalnym, po ostatnich próbach łagodzenia kryzysu w naszej grupie na tle postawy klubu, zmiany zamków, itp.
Sęk w tym, że to była X do potęgi n próba dogadania w grupie jednolitego stanowiska wobec klubu.
Sęk także w tym, że wcześniej na strzelnicy niepodzielnie władał Pan Edward, za plecami ktorego do prezesa się nie szło i wszystko było ustalone z nim, a on gadał z Prezesem.
Nas też bronił przed zakusami podnoszenia stawek, itp. - gdy poprzedni zarząd tak chciał bo widział że jest grupa, króra ma kasę do zdarcia.
Teraz Pan Edward jest emerytem. A grupa nie ma ochoty wyartykułować swoich postulatów, nie ma ochoty spotkać się z prezesem.
Prezez powiedział mi, że kiedyś nas odwiedzi (o tym nie wspomniałem w drugim moim poście).
Do prezesa poleciałem, bo chciałem zanieść listę treningową, którą ostatnio ustaliłem ratując sprawe kluczy na strzelnicę. I robię wszystko abyśmy ich nie stracili.

A teraz sorki, ale muszę iść do radcy prawnego - mam masę roboty.
Wątku nie doczytałem do końca nie mam czasu - może w nocy to zrobię,
Cześć wam Chwała :039:
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Awatar użytkownika
Młynek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3457
Rejestracja: 09 lutego 2006, 20:18
Tematy: 84
Lokalizacja: Łódź - Ruda
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Młynek »

Słuchajcie ja nie mam zamiaru się z nikim kłócić i spierać - każdy ma prawo robić co chce i gdzie chce ;)
Tylko mam dość tych naszych dyskusji na forum, wyżalania się itp. - a klub i tak ma nas w d....

Jarek
COLT Łódź
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum,22Hornet, 223Rem, 5.45X39, 308 Win, 12/76
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

Ponadto jeszcze jedna kwestia.
Sprawę dostępu w niedziele ustalałęm bezpośrednio z prezesem W OBECNOŚCI TRENERA.
Miał nam otwierać strzelnicę, ale to było nierealne technicznie i udostępnił klucze na papier mnie i 2 kolejnym osobom. Prezes o tym wiedział. Spytał mnie pro forma - odpowiedziałem, że tak mam klucze, że taki papier napisało jeszcze 2 kolegów i się jednym kompletem wymieniamy i zdajemy sobie sprawe ze gdyby sie okazało, że klucze się zdublowały jakoś to będziemy musieli ufundowac nowe zamki. To go usatysfakcjonowało i nie drążył tematu więcej.
Prezes to nie potwór - choć jest większy ode mnie. :P
Zawsze chetnie wezmę udział w spotkaniu (nie koniecznie przy piwie w knajpie), ale ważne żeby była tam ponad połowa ludzi z grupy - klubowiczów i ustalilibyśmy listę postulatów.
Ostatnio 2 miesiące temu nawoływałem na matchówce o rozmowę na ten temat i była cisza.

Co do wydzielania nas jako oddzielnej sekcji w klubie - były pomysły i wstępne pytania do prezesa. A co do zgłoszenia w sądzie oficjalnej Łódzkiej Grupy Strzeleckiej "ORZEŁ" ze statutem - też był taki pomysł - tylko nie zdecydowaliśmy się nigdy na to, bo to są koszty i to wcale nie takie małe (papuga, rozliczenia składek, księgowość, itp.)
Ale jeśli teraz damy radę - czemu nie.
Tylko żeby nie wyszło "weźmy się i zróbcie". :kosci:
Czyli tak jak dotychczas.
Nie pójde do prezesa w żadnej sprawie nie ustalonej z WAMI, tylko w takiej która podtrzyma możliwość m.in. mojego wstępu w niedzielę na strzelnicę (lista strzelających na kolejny miesiąc, opłacanie moich składek, sprawy kluczy do bram i drzwi obiektów klubu).
Rozmowy z prezesem o nowych rozwiązaniach kwestii organizacyjnych powinna prowadzić delegacja grupy z postulatami. Ja sie nie podejmuję - bo potem będę z wywieszonym językiem ganiać za każdym.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2008, 22:40 przez Bartek z Łodzi, łącznie zmieniany 2 razy.
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

No to proponuę w tą niedzielę przeznaczyć godzinke na sprawy organizacyjne zamiast na dupę Maryniii.

Osobe do rozmów już mamy - wydaje mi się że Witboj (może z pomocą Bartka) sprawdzi się doskonale tylko trzeba mu przekazac racjonalne postulaty- co zrobimy w tą niedzielę.
Moje sa proste - opłata za jedno wejście/opłata sezonowa
Stały dostęp w zimę do ogrzewania, skoszona trawa latem, dostęp do kluczy - to naprawde niewiele. :)


Do rozmów z prezesem trzeba wybrac osobę opanowaną, potrafiącą sie składnie wysławiać i z poczuciem humoru- wiem wiem wszyscy jednym głosem powiedzą że idealna byłaby Duszencja! ...

P.S pultanie się jest rzeczą naturalną z takiego pultania mamy trochę wolniejszą Polskę , tylko czasem trzeba trochę dłużej się popultac żeby cos osiągnać bo np organizacja za słaba, ludzie lubia spokój i cięzko im czasem zerwac się do działania, ja uważam że u nas już prawie dojrzeliśmy do zmian - jeszcze troche pultania i na pewno prezes będzie miał gości ....

A jak ktoś nie lubi pultania w dobrej sprawie to niech nie czyta takich wątków.
Ja uważam że lepiej czasem sie popultac bo to uspakaja :)

I pamiętajmy ta sekcja obecnie działa tylko dzieki Bartkowi jesli on się załamie to będzie koniec. Dlatego oświadczam że żadna moja wypowiedź nigdy nie miała na celu podwarzyć sensu i dobrych intencji jego działań.
lob
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 268
Rejestracja: 27 lutego 2004, 00:29
Tematy: 5
Lokalizacja: Emilin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lob »

pultania
Czy to coś brzydkiego? :D

Nie lubię dużo pisać(nie umiem :) ),więc stwierdzam ,że bardzo rozsądnie pisze Witboy.
Gdy pierwszy raz przyjechałem dawno, dawno temu na Orła i zobaczyłem tę ruinę , wiedziałem , że żadnych cudów nie należy oczekiwać.

Uważam , że pewna nieformalność spotkań( ha,ha postaram się bywać częściej) jest dużą zaletą.

Mimo , że w ostatnim półroczu chyba ani razu nie dojechałem to składki opłacam.Przynależność zobowiązuje.
Lob

AA ProSport+Leupold EFR
FWB 300 S
Remington New Model Army kal. 44
Tryon Creedmoor kal. 45
Bartek z Łodzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 06 czerwca 2003, 13:51
Tematy: 49
Lokalizacja:
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Bartek z Łodzi »

luidzi pisze:No to proponuę w tą niedzielę przeznaczyć godzinke na sprawy organizacyjne zamiast na dupę Maryniii...
To nie na strzelnicy - bo zaraz kazdy poleci pykac albo wszyscy będą tęsknie patrzeć na swoje pukawki. ;)
luidzi pisze:...I pamiętajmy ta sekcja obecnie działa tylko dzieki Bartkowi jesli on się załamie to będzie koniec. Dlatego oświadczam że żadna moja wypowiedź nigdy nie miała na celu podwarzyć sensu i dobrych intencji jego działań.
Twardym trza być, a nie mientkim ;)
Jaka sekcja? Strzelecka? A grupa jest dzięki forum. To że nie mam oporów iśc i pogadać z urzędnikiem (sam nim niestety także jestem), to jeszcze nie taki cud. ;)

Witboj ma zdrowe kapitalistyczne podejście, podobne zdanie odnośnie płacenia składek i ich wysokości wyrażał kiedyś Lars.
Jest w tym śfinto prowdo, że jak nie smarujesz to nie jedziesz.
Co do pultania - sam pomyslałem na początku pultów że po burzy wygląda tęcza i to trochę odksorupi grupę. Ale za dużo pultania to też nie za dobrze, bo potem jest za dużo przepraszania i jest zgaga, ból głowy i tupot much na suficie. :D
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2008, 22:43 przez Bartek z Łodzi, łącznie zmieniany 1 raz.
CZ 200s+ Delta Optical 4-16 x 50 AO mildot
Pamiętaj, że woda i świnia zawsze znajdą drogę do koryta - autorstwa własnego ;-)
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

Bartek z Łodzi pisze:
witboj pisze:
Ale za to popultać się na forum - a to już każdy potrafi...
Witboj - przepraszam, ale zgadzam sie z tobą - więc nie do mnie te uwagi bardzo proszę. ;)
Poza tym nie ja sie pultam na forum - poinformowałem o słowach prezesa i finito - ja skłądki mam opłacone i zapłace kolejne (zapłaciłbym od ręki tylko nie miałem przy sobie pełnych 120PLN).
Ależ oczywiście, że te uwagi nie były do Ciebie.... Chociaż podejrzewam, że jakbyś CHCIAŁ, to byś umiał się popultać ;-) Na szczęście nie chcesz ;-) No chyba, że chodzi o pultanie w pozytywnym sensie, o jakim pisał Luidzi.
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

duszencja pisze:Jak czytam sobie wypowiedzi Witboja, to cieszę się, że jestem kobietą.
Mam wrażenie, że jesteś niepotrzebnie chropowaty, najeżony... i to nie ma nic wspólnego z "prawdą w oczy". Po prostu można delikatniej.
Luidzi - taki duży chłopak, a potrafi ;) :)

Trzymam za Was kciuki. Na pewno przy piwie uda się Wam dogadać.

Pozdrawiam
No dobra, niech będzie! Ja też się cieszę, że jesteś kobietą ;-). Teraz bez jeżenia:

Uprzejmie upraszam o nie palenie za sobą mostów. Nie robienie awantur prezesowi, dopóki nie znajdziemy lepszego prezesa, zgodnie z zasadą "szanuj Prezesa swego, moższe mieć gorszego". Bardzo też proszę o niestosowanie zasad texańkich - czyli najpierw strzelaj -potem pytaj kto idzie. Czytaj: - najpierw opowiedzmy prezesowi co nas boli, dopiero potem go poplujmy, jak sie nie ulituje ;-)
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: witboj »

mlynek pisze:Słuchajcie ja nie mam zamiaru się z nikim kłócić i spierać - każdy ma prawo robić co chce i gdzie chce ;)
Tylko mam dość tych naszych dyskusji na forum, wyżalania się itp. - a klub i tak ma nas w d....

Jarek
My też się nie mamy zamiaru z Tobą spierać, uprasza się jedynie, żebyś nie rezygnował z członkowsta w ŁGS Orzeł z powodu rezygnacji z KS Orzeł ;-)
duszencja
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 13 czerwca 2005, 14:38
Tematy: 0
Lokalizacja: HollyŁódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: duszencja »

luidzi pisze:(...)
I pamiętajmy ta sekcja obecnie działa tylko dzieki Bartkowi (...)
Tak, Bartuś to zdolny i kontaktowy chłopak :) ... i lubi rozmawiać!
luidzi pisze:(...) Do rozmów z prezesem trzeba wybrac osobę opanowaną, potrafiącą sie składnie wysławiać i z poczuciem humoru- wiem wiem wszyscy jednym głosem powiedzą że idealna byłaby Duszencja! ...
:diabel: ja jestem małą duszencją ;) a z w/w cech mam jedynie kawałek poczucia humoru, bo Szanowny Kolega w jakiejś części mnie rozśmieszył! :D
Idealnym tworem z wielkiej litery Wy jesteście, cała Grupa Strzelecka "Orzeł".
Moje czasy orłowe skończyły się dawno temu. :|
Teraz Wam z całego serca dopinguję!
luidzi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 28 stycznia 2006, 15:02
Tematy: 9
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: luidzi »

No i w piaskownicy zapanował prawie spokój.

A swoją drogą jak Lob się włączył to znaczy że ostro było pojechane :)

Jak prezes nie pójdzie na ugode (składki sezonowe) to ja się wypiszę z Klubu - ale nie z Grupy i niech mnie który próbuje przegonić :).
lob
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 268
Rejestracja: 27 lutego 2004, 00:29
Tematy: 5
Lokalizacja: Emilin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lob »

Lob się włączył to znaczy że ostro było pojechane

No i ładnie się tak ze mnie nabijać :)
Lob

AA ProSport+Leupold EFR
FWB 300 S
Remington New Model Army kal. 44
Tryon Creedmoor kal. 45
Awatar użytkownika
Mastercard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 716
Rejestracja: 04 października 2005, 23:48
Tematy: 43
Lokalizacja: W-wa/W-w
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mastercard »

luidzi pisze:No i w piaskownicy zapanował prawie spokój.[...]

chyba zapomnieliśmy wszyscy, ze to forum jest publiczne i czyta je cała Polska,
a dyskusja dotyczyła tematów dosyć "intymnych"...

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?p=54 ... db0#543058

miejmy choć nadzieję, że czytaja to forum równiez zarządcy klubów
(nie tylko Orła) i wyciągna wnioski...
że trzeba dbać o zawodników nawet tak egzotycznych dyscyplin jak strzelectwo terenowe...

pozdro
Robert
Pozdro Mastercard
Jeśli cel jest dalej niż 35m - zbombarduj go,
duszencja
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 13 czerwca 2005, 14:38
Tematy: 0
Lokalizacja: HollyŁódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: duszencja »

Ale piękny głos rozsądku.... : )
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódzka Grupa "Orzeł"”