Zaproszenie do głosowania na strzelnicę!!!

Łódzka Grupa "Orzeł"

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Paradoks_kota
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 21 października 2013, 21:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Zduńska Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Zaproszenie do głosowania na strzelnicę!!!

Post autor: Paradoks_kota »

Witam serdecznie!

Piszę w imieniu swoim jako zawodnika klubu Sokół Zduńska Wola jak i swoim prywatnym.
Zapraszam wszystkich miłośników strzelectwa z terenu Zduńskiej Woli, którym los zawodników jak i młodzieży która w przyszłości mogłaby dołączyć do szeregów strzelectwa, nie jest obojętny...Teraz trochę tłumaczeń, żeby nie było iż ten post wziął się ot tak.

Od wielu lat jako klub Sokół borykamy się z problemem strzelnicy, "zaliczyliśmy" już 4 miejsca z których nas przenoszono, bo obiekt opłacało się bardziej sprzedać pod market. Sekcję w Domu Kultury LOKATOR też zamknięto bo wszędzie liczą się pieniądze a strzelectwo nie jest traktowane tak jak inne sporty...Mieliśmy kiedyś dostęp do strzelnicy kulowej na stadionie Pogoni, ale i ten obiekt zabrano i obecnie niszczeje. Miał być wyburzony i zlikwidowany ale kilkuletnia nasza walka o to miejsce doprowadziła do tego, że nie sprzedali miejsca ale strzelnica jest- choć wygląda jakby jej nie było...Niszczeje...

W związku z tym, że nam strzelectwo nie jest obojętne i szkolenie młodzieży również WALCZYMY!

Walka ta jest ciężka ale nie poddajemy się!Zgłosiliśmy projekt nowej strzelnicy wraz z zapleczem do projektu budżetu obywatelskiego miasta Zduńska Wola- wierzymy, że ktoś zauważy potrzebę i z projektem będzie nam przychylniej załatwić coś z Urzędem Miasta a także znaleźć sponsorów żeby coś z tematem strzelnicy się ruszyło u nas w mieście.

Klub od wielu lat szkoli zawodników, którzy odnoszą sukcesy. Większość Kadry Młodzików Województwa Łódzkiego jest od nas z Klubu a nasza Juniorka jest w Kadrze Narodowej...

Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj ktoś komu nie jest obojeŧny los strzelnicy i młodych adeptów i zagłosuje na nas...albo chociaż przekaże tą informację komuś kto będzie też mógł zagłosować.

Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem:
www zdunskawola.pl/portal_new/portal?id=639395

A informację o Klubie:
www sksssokol.pl/

Zapraszam do głosowania i oczywiście do nas do klubu:)

Treningi w każdy wtorek i czwartek od 17 przy ul.Szadkowskiej 16a.


Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Post autor: Michaus »

Proponuję, aby na waszej stronie pojawiła się podstrona do zbierania głosów poparcia Waszej inicjatywy, zawsze łatwiej o kliknięcie, niż prosić ludzi o fatygowanie się do urzędów celem robienia miny "Kota ze Shreck'a" (kot Schrödingera by tu za wiele nie pomógł). :P
Potem, gdy będziecie rozmawiać z Grupą Trzymającą Władzę, będzie można zaświecić w oczy wynikiem licznika ze strony, który świadczy o poparciu społecznym.
Nie traktowałby tego jako jedynej ścieżki, ale jako dodatkowy argument, którym można się podeprzeć w dyskusji z urzędnikiem, chcąc przekonać go do swych racji.

Swoją drogą: fajny nick.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2544
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Witaj

Wasz los nikomu z naszej społeczności nie jest obojętny. Ja jestem nieco z dalszego regionu ale wiem jak to jest przenosić się z miejsca na miejsce tracąc teren do prowadzenia szkoleń i treningów strzeleckich. Obecnie mój Klub ma podpisaną umowę na użytkowanie obiektu wojskowego.
Jak to wygląda w Waszej okolicy? Są takie możliwości? Zdaje się działała kiedyś u Was Jednostka Strzelecka 4040 im. płk. Ignacego Boernera będąca oddziałem Związku Strzeleckiego "STRZELEC". Z jakiego obiektu oni korzystają? Z tego co mi wiadomo, to współdziałają z 15. Sieradzką Brygadą Wsparcia Dowodzenia.
Może tedy droga aby mieć odpowiednią bazę szkoleniową?
Będzie Wam bardzo trudno uzyskać zgodę na użytkowanie, czy rozbudowę bazy szkoleniowej do celów strzelectwa sportowego z zasobów miasta. Niestety w tym nie ma po prostu interesu, budżet miasta ma swoje priorytety, a Wy z tego co widzę nie macie statusu klienta tylko stajecie się zwykłymi petentami.
Jeśli są w Waszej okolicy obiekty wojskowe (strzelnice), to istnieje szansa na dobra współpracę. Jesteście klubem LOK, a więc macie takie możliwości. Jeśli potrzebujecie pomocy piszcie do mnie na PW - wyjaśnię Wam jakie są procedury i co trzeba zrobić aby mieć możliwość użytkowania obiektów wojskowych.

Pozdrawiam

Tomek
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódzka Grupa "Orzeł"”