Posty

Ogólne sprawy organizacyjne i techniczne dotyczące Naszego forum

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
superluki5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 07 kwietnia 2017, 15:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Posty

Post autor: superluki5 »

Witam, czy ktoś wie dlaczego nie działa mi licznik postów ?
Mikun
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 221
Rejestracja: 21 sierpnia 2016, 21:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: Mikun »

Odpowiedź jest prosta,nic sensownego nie napisałeś :-D a wystarczy przeczytać Regulamin...
HW 100 FSB. FX WILDCAT. KANDAR CP1 :-D Daystate Pulsar
oberro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 19 listopada 2016, 23:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: oberro »

Mam ten sam problem. Duża część postów, które napisałem nie została zaliczona ani nie wyświetla się na liście moich postów. Pisałem sporo w różnych wątkach i z tego co się orientowałem po reakcjach niektórzy korzystali z moich wpisów, więc mam pytanie jaki organ i na jakiej podstawie ocenia czy post był merytoryczny czy nie? Może nie napisałem nic odkrywczego specjalnie, ale czasami próbowałem jak umiałem pomóc w wątkach, w których nikt nie podjął tematu i wydawało mi się, że moje odpowiedzi były przydatne. Chwilowo nie zależy mi jakoś specjalnie na statystykach, ale jeżeli okaże się, że będę chciał wystawić coś w dziale K/S, to wolałbym nie mieć przykrych niespodzianek.
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Posty

Post autor: Michaus »

Licznik działa, ale nie wszędzie.
Na pewno nie są zliczane posty z tematów działu "Pozatematyczny", "Piaskownica". W pierwszym przypadku, to chyba normalne, że dyskusje o d... Maryni nie liczą się do "dorobku", w drugim, nie miałoby to sensu, bo tam czas życia wątku, to 14 dni od ostatniego wpisu, a potem "biodegradacja" i całość leci w niebyt. Tu napisano o co chodzi: :arrow: http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=94&t=64099
Odradzam jednak "produkowania" nic nie wnoszących wpisów w działach tematycznych.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
Awatar użytkownika
szabla
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 20 czerwca 2016, 12:08
Tematy: 1
Lokalizacja: Wlkp
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Posty

Post autor: szabla »

w bazarku też nie nalicza.
FX Wildcat Mk2
Daystate Huntsman Wingmaster Special Edition
Edgun Leshiy
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Posty

Post autor: Michaus »

W jakim celu miałyby być zliczane posty z działów handlowych, które po wygaśnięciu ogłoszenia idą w niebyt tak jak te z Piaskownicy?
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
oberro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 19 listopada 2016, 23:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: oberro »

Michaus pisze:Licznik działa, ale nie wszędzie.
Na pewno nie są zliczane posty z tematów działu "Pozatematyczny", "Piaskownica".
No i wszystko jasne. Bo posty były w dziale "Piaskownica". Ale o ile idea czyszczenia tego działu może i ma jakiś sens (chociaż, też nie do końca, bo jak ktoś zapytał i uzyskał odpowiedź, to jest to jakaś wiedza), o tyle szkoda, że za udzielanie się w tym dziale "karana" jest osoba, która chce udzielić pomocy. Nie chcę, żeby to zabrzmiało, że nie chcę pomagać bezinteresownie, ale z drugiej strony jak wywali mi ogłoszenie z K/S to nic nie da tłumaczenie, że udzielałem się tyle że w dziale "Piaskownica". Trochę to jednak zagmatwane.
Mikun
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 221
Rejestracja: 21 sierpnia 2016, 21:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: Mikun »

Nie Macie innych problemów jak liczba zaliczonych postów :090: Pisać. Czytać.Odpisywać... i tyle w temacie ;laughing: Pozdrawiam bijących się o posty ;laughing:
HW 100 FSB. FX WILDCAT. KANDAR CP1 :-D Daystate Pulsar
oberro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 19 listopada 2016, 23:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: oberro »

Mikun pisze:Nie Macie innych problemów jak liczba zaliczonych postów :090: Pisać. Czytać.Odpisywać... i tyle w temacie ;laughing: Pozdrawiam bijących się o posty ;laughing:
Kolego nie chodzi o bicie się o posty. Od ponad roku udzielam się na tym forum nie patrząc na licznik ani na dział w którym piszę, po prostu jak był temat w którym uważałem że mogę się wypowiedzieć to się wypowiadałem. Ostatnio zaczęły pojawiać się tematy o znikających ogłoszeniach i tylko dlatego zainteresowałem się tym tematem. Może się tak trafić, że będę chciał wystawić coś w K/S i nikt na nic nie będzie patrzył tylko na cyferki. To tak jak tłumaczenie, że uczysz się dla wiedzy nie dla ocen, tylko na pewnym etapie niestety te cyferki (oceny) mają znaczenie. Pozdrawiam.
KryptorurekRobaczny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 34
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 11:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: KryptorurekRobaczny »

Ja zauważyłem że moje posty znikają po kilku/kilkunastu minutach. I nie chodzi mi o licznik, cały post znika. Choć jestem pewien że jest merytoryczny i odnosi się do tematu. :583:
Awatar użytkownika
dr_Evil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 22 września 2015, 19:18
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: dr_Evil »

Mam prośbę, jak mod, czy wyższa instancja, usuwa post, to proszę o jakieś słowo komentarza, bo jak delikwent ma sobie uświadomić, co źle zrobił? Zapisać się do cechu wróżbitów i różdżkarzy?
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2018, 17:28 przez dr_Evil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
to3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 31 marca 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Posty

Post autor: to3k »

Też mnie to ostatnio zdziwiło, że mój post został, co prawda nie usunięty, ale zedytowany bez żadnej adnotacji czy też powiadomienia. Nie udzielam się na wielu forach, ale na wszystkich innych przychodzi powiadomienie w formie prywatnej wiadomości generowanej automatycznie, że post został zedytowany przez moda.
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Posty

Post autor: Michaus »

Gdy edytuję czyjś wpis lub go usuwam, to zawsze podaję przyczynę.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3209
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: biper »

@Michaus
W takim razie masz wyższą "etykę pracy moderatora", niż jakiś inny mod, który wywala posty bez słowa, albo zamyka tematy bez krzty komentarza.
Moje dwa posty wyleciały z tematu "ciekawostki", wraz z postami innego użytkownika - i to OK (wiem dlaczego), ale faktycznie fajnie byłby mieć też z tego info zwrotne jako "Powiadomienia", bo sam miałem je zgłosić, ale jak już wlazłem w temat, to okazało się, że już ich nie ma. A tak miałbym info i nie szukał bez sensu.

Ale bardziej nie mogę zrozumieć, dlaczego z tematu "Czy byliście dyskryminowani", który jest całkiem do rzeczy, wyleciały posty kilku użytkowników (czytałem je i nie było w nich nic nie na temat, czy kontrowersyjnego), ani nie było ŻADNEGO wyjaśnienia, dlaczego rzeczowy i normalny temat został zamknięty..
Ja rozumiem, że można, a nawet należy zamykać całe tematy, jeśli są głupie (a nawet takie usuwać), ale tu jeden kolega miał realny problem i wielu z nas zapewne byłoby zainteresowanych, jak sprawa potoczy się dalej. Przy okazji inni opisywali swoje doświadczenia.

Tymczasem któryś nadgorliwy w mojej (i chyba nie odosobnionej) ocenie mod temat zamknął na kłódkę...
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Posty

Post autor: z99 »

biper, tylko czekać aż pewien mądrala się obudzi i usunie Twój i mój post, a na koniec zamknie temat :) W końcu nikt nie może pisać nic co nie jest po jego myśli... bo nie :) On ma swój własny, osobisty regulamin i głos wewnętrzny podpowiada mu co dzisiaj usunąć, a kogo oszczędzić. Szkoda tylko, że nie wiemy, który to moderator... ;laughing:
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2018, 09:26 przez z99, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sprawy Organizacyjne i techniczne”