Podziękowania dla administratorów /moderatorów

Ogólne sprawy organizacyjne i techniczne dotyczące Naszego forum

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

rafi2000
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 11 października 2016, 14:17
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Podziękowania dla administratorów /moderatorów

Post autor: rafi2000 »

Rozumiem że istnieją reguły i regulamin forum ale widzę że zarządzający według własnego uznania decydują co można napisać, a co nie. Przykra sprawa bo na forum można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Szkoda tylko że moderatorzy/administratorzy nie ingerują gdzie i kiedy naprawdę są potrzebni.. Zapisałem się na kurs prowadzącego strzelanie i zamieściłem post by znaleźć jeszcze 10 chętnych, żeby kurs odbył się wcześniej (kurs LOK). Dziwnym trafem bez uprzedzenia post ZNIKNĄŁ. Dziękuję Wam bardzo, ale cenzura rodem z PRL to przesada. Może wypadało dopytać przynajmniej, jeśli była jakaś niejasność w poście.
Pozdrawiam innych forumowiczów, których spotykała podobna niesprawiedliwość ze strony zarządzających forum.
9x19
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 8028
Rejestracja: 10 marca 2006, 22:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Olsztyn KS GARDA
Grupa: RIP
Kontakt:

Re: Podziękowania dla administratorów /moderatorów

Post autor: 9x19 »

Zanim zaczniesz wylewać swoje żale przeczytaj zbiór obowiązujących na forum zasad. Jedna z nich mówi, że "Decyzje Moderatorów nie podlegają publicznej dyskusji na forum." Tylko krótki staż na tym forum powstrzymuje mnie przed zastosowaniem innych środków wobec Ciebie. To raz.

Dwa - zamieszczanie ogłoszeń o szkoleniu w zakładce "Kolekcjonerzy" było niewłaściwe i dlatego ogłoszenie wyleciało w kosmos. Od tego jest zakładka "Zawody, szkolenia i iprezy strzeleckie - Informacje WBP".

Trzy - nie doszukuj się w tym drugiego dna i powstrzymaj od zarzucania komuś cenzury, bo podejrzewam, że nie wiesz co to znaczy i co znaczyło w naszym Kraju.

I to by było na tyle.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sprawy Organizacyjne i techniczne”