Ogólne sprawy organizacyjne i techniczne dotyczące Naszego forum

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
superluki5
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: superluki5 » 2017-06-28, 20:00

Witam, czy ktoś wie dlaczego nie działa mi licznik postów ?

Mikun

Re: Posty

Postautor: Mikun » 2017-06-28, 23:07

Odpowiedź jest prosta,nic sensownego nie napisałeś :-D a wystarczy przeczytać Regulamin...
HW 100 FSB. FX WILDCAT. KANDAR CP1 :-D Daystate Pulsar

oberro

Postautor: oberro » 2017-12-06, 09:23

Mam ten sam problem. Duża część postów, które napisałem nie została zaliczona ani nie wyświetla się na liście moich postów. Pisałem sporo w różnych wątkach i z tego co się orientowałem po reakcjach niektórzy korzystali z moich wpisów, więc mam pytanie jaki organ i na jakiej podstawie ocenia czy post był merytoryczny czy nie? Może nie napisałem nic odkrywczego specjalnie, ale czasami próbowałem jak umiałem pomóc w wątkach, w których nikt nie podjął tematu i wydawało mi się, że moje odpowiedzi były przydatne. Chwilowo nie zależy mi jakoś specjalnie na statystykach, ale jeżeli okaże się, że będę chciał wystawić coś w dziale K/S, to wolałbym nie mieć przykrych niespodzianek.

Awatar użytkownika
Michaus
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Postautor: Michaus » 2017-12-06, 10:14

Licznik działa, ale nie wszędzie.
Na pewno nie są zliczane posty z tematów działu "Pozatematyczny", "Piaskownica". W pierwszym przypadku, to chyba normalne, że dyskusje o d... Maryni nie liczą się do "dorobku", w drugim, nie miałoby to sensu, bo tam czas życia wątku, to 14 dni od ostatniego wpisu, a potem "biodegradacja" i całość leci w niebyt. Tu napisano o co chodzi: :arrow: viewtopic.php?f=94&t=64099
Odradzam jednak "produkowania" nic nie wnoszących wpisów w działach tematycznych.
"Pijcie piwo! Picie piwa zapobiega rozlaniu się piwa na laptopa!"

Łódzka Grupa Strzelecka >>ORZEŁ<<

Awatar użytkownika
szabla77

Postautor: szabla77 » 2017-12-06, 10:22

w bazarku też nie nalicza.

Awatar użytkownika
Michaus
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Postautor: Michaus » 2017-12-06, 10:43

W jakim celu miałyby być zliczane posty z działów handlowych, które po wygaśnięciu ogłoszenia idą w niebyt tak jak te z Piaskownicy?
"Pijcie piwo! Picie piwa zapobiega rozlaniu się piwa na laptopa!"

Łódzka Grupa Strzelecka >>ORZEŁ<<

oberro

Postautor: oberro » 2017-12-06, 11:06

Michaus pisze:Licznik działa, ale nie wszędzie.
Na pewno nie są zliczane posty z tematów działu "Pozatematyczny", "Piaskownica".

No i wszystko jasne. Bo posty były w dziale "Piaskownica". Ale o ile idea czyszczenia tego działu może i ma jakiś sens (chociaż, też nie do końca, bo jak ktoś zapytał i uzyskał odpowiedź, to jest to jakaś wiedza), o tyle szkoda, że za udzielanie się w tym dziale "karana" jest osoba, która chce udzielić pomocy. Nie chcę, żeby to zabrzmiało, że nie chcę pomagać bezinteresownie, ale z drugiej strony jak wywali mi ogłoszenie z K/S to nic nie da tłumaczenie, że udzielałem się tyle że w dziale "Piaskownica". Trochę to jednak zagmatwane.

Mikun

Postautor: Mikun » 2017-12-06, 11:16

Nie Macie innych problemów jak liczba zaliczonych postów :090: Pisać. Czytać.Odpisywać... i tyle w temacie ;laughing: Pozdrawiam bijących się o posty ;laughing:
HW 100 FSB. FX WILDCAT. KANDAR CP1 :-D Daystate Pulsar

oberro

Postautor: oberro » 2017-12-06, 11:44

Mikun pisze:Nie Macie innych problemów jak liczba zaliczonych postów :090: Pisać. Czytać.Odpisywać... i tyle w temacie ;laughing: Pozdrawiam bijących się o posty ;laughing:

Kolego nie chodzi o bicie się o posty. Od ponad roku udzielam się na tym forum nie patrząc na licznik ani na dział w którym piszę, po prostu jak był temat w którym uważałem że mogę się wypowiedzieć to się wypowiadałem. Ostatnio zaczęły pojawiać się tematy o znikających ogłoszeniach i tylko dlatego zainteresowałem się tym tematem. Może się tak trafić, że będę chciał wystawić coś w K/S i nikt na nic nie będzie patrzył tylko na cyferki. To tak jak tłumaczenie, że uczysz się dla wiedzy nie dla ocen, tylko na pewnym etapie niestety te cyferki (oceny) mają znaczenie. Pozdrawiam.

Wróć do „Sprawy Organizacyjne i techniczne”