Przywitaj Sie...

Ogólne sprawy organizacyjne i techniczne dotyczące Naszego forum

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

tede80
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Przywitaj Sie...

Postautor: tede80 » 2017-06-29, 09:38

Witaj LukasR :-D

warzo
Kontaktowanie:

Postautor: warzo » 2017-07-10, 00:07

Cześć!
Zarejestrowałem się na forum już w październiku ubiegłego roku zaraz po złożeniu dokumentów do WPA. Miałem z nimi kilka miesięcy "zabawy", ale ostatecznie stałem się szczęśliwym posiadaczem pozwolenia na broń palną do celów sportowych. Dzięki wiedzy zawartej na tym forum, poradom użytkowników, na spokojnie podszedłem do tematu i w zasadzie nie zaskoczyli mnie niczym. Czas oczekiwania niestety wydłużył się ze względu na opóźnienia w najlepszym związku sportowym na terenie RP ;laughing:
Pozdrawiam całą Brać strzelecką!
Warzo
"chłopaki znad morza to jest gruba loża"
HK SFP 9 9mm
Sig Sauer SP 2022 9mm
Bernadelli M69 .22lr

prusak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Witam

Postautor: prusak » 2017-07-12, 13:20

Witam wszystkie koleżanki i kolegów.

Mam na imię Mirek i jestem z Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur. Jestem po 40-ce i chyba czas na jakieś ambitniejsze hobby, dlatego jakiś czas temu postanowiłem zrobić patent strzelecki. W chwili obecnej oczekuję na licencję. Jednym strzelanie pozwala wyładować emocje i naładować akumulatory innych uspokaja, wycisza i pomaga się zrelaksować i ja chyba jestem w tej drugiej grupie. Forum obserwuję od kwietnia i uważam, że to niesamowita skarbnica informacji. Kilka wątków przeczytałem "od deski do deski". Jestem strzelcem leworęcznym i forum pomogło mi przyjąć pewne założenia dotyczące choćby wyboru broni, co po kilku przymiarkach nie było proste. Chcę stać się częścią tej społeczności, czerpać z Waszych doświadczeń i dzielić się własnymi.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2017-07-12, 13:22 przez prusak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
superluki5

Postautor: superluki5 » 2017-07-17, 07:12

Witam nazywam się Łukasz, pochodzę z Małopolski.

Gaavel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Gaavel » 2017-07-17, 09:44

Witam.
Tutaj Paweł z Warszawy. Lat 28. Zajmuje się konstrukcją - jakby ktoś z miał jakiś pomysł na projekt i potrzebował przenieść idee na model 3d czy rysunek techniczny - mogę w wolnej w chwili pomóc. Strzelam od niedawna, jest to dla mnie sposób na spędzanie wolnego czasu z dala od betonu miasta.

Marconi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Marconi » 2017-07-23, 15:16

Cześć,

Chciałbym się przywitać, mam na imię Marek mieszkam w Poznaniu, ok. roku temu na poważnie zainteresowałem się strzelectwem, od pół roku należę i strzelam w Poznańskim klubie, niedawno zdałem egzamin na patent strzelecki.
Oprócz zainteresowania bronią współczesną, posiadam i strzelam z rewolweru CP (Remington).

Wróć do „Sprawy Organizacyjne i techniczne”