Dziwna praktyka

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Olecki75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 373
Rejestracja: 16 września 2006, 21:00
Tematy: 14
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Dziwna praktyka

Post autor: Olecki75 »

Od dawna w Militaria.pl są praktyki tego typu, że jak chce się zamówić internetowo karabinek do jednego z ich salonów to nie można płacić przy odbiorze tylko jedyną formą jest przedpłata??? Kogoś tam sromotnie pogięło. Kupowanie kota w worku. Zapłacę i na przykład z powodu jakiej rysy czy innego uszkodzenia nie będę chciał odebrać to wyślą mnie na drzewo bo kasa będzie już u nich. "Fajne" podejście do klienta :evil: :evil: :evil: . Chciałem zamówić u nich drugie S400 i chyba sobie podaruje interes z tą firmą choć chciałem kupić u dystrybutora. Dziwi mnie to bo jeszcze w żadnym sklepie się z czymś takim nie spotkałem. Rozumiem, że może nie chcą by w razie czego towar im w sklepie leżał ale bez przesady.
AA S400F Classic + Vortex CrossFire II 4-12x40
Gamo Hunter 440 + Leapers Golden Image 3-9x32
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3245
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dziwna praktyka

Post autor: biper »

Z drugiej strony może mieć to swoje plusy.
Kupując (płacąc) w sklepie masz tylko gwarancję i rękojmię.
Kupując przez internet (płatność w trakcie zamawiania online) masz dodatkowo 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. A kasę i tak odzyskasz. Moim zdaniem - to lepsze wyjście.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
Olecki75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 373
Rejestracja: 16 września 2006, 21:00
Tematy: 14
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dziwna praktyka

Post autor: Olecki75 »

Może i tak, choć z tymi zwrotami też różnie bywa. Kolega chciał oddać Prosporta bo doszukał się po kilku dniach posiadania, pęknięcia osady. W sklepie od razu to wykumali (tak jak by wiedzieli) i ze zwrotem były problemy. Z karabinka nawet strzału nie oddał bo jeszcze czekał na szkło, jedyne co to wyciągnął kilka razy z pudełka. Ogólnie może to lepsze rozwiązanie ale narzucone. Szkoda, że nie ma wyboru. Nigdzie się jeszcze nie spotkałem, że nie można zapłacić za zamówiony internetowo towar gotówką w salonie.
AA S400F Classic + Vortex CrossFire II 4-12x40
Gamo Hunter 440 + Leapers Golden Image 3-9x32
Awatar użytkownika
Borek56
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 19 października 2014, 11:44
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dziwna praktyka

Post autor: Borek56 »

EEE to jeszcze nic, kiedyś zamówiłem u nich lunetę na PCP (nową) a przyszła używana z widocznymi śladami użytkowania, liczne otarcia maźnięte pędzlem i wyblakniętą farba na tubusie( montaż tak samo), od tamtej pory omijam ich szerokim łukiem. :516:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”