Szukam współpracownika

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Projekt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 01 listopada 2018, 21:20
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Szukam współpracownika

Post autor: Projekt »

Szukam osobę, która pomogła by zająć się sporym projektem biznesowym związanym z akcesoriami strzeleckimi i myśliwskimi.
Mam wstępnie ułożony plan produkcji i dystrybucji pewnych grup produktów bezpośrednio do sklepów branżowych. Poszukuję osoby ponadprzeciętnie zaangażowanej, która potrafi w szerokim zakresie zając się tematem.
Osoba musi być mocna technicznie i organizacyjnie, idealnie żeby miała doświadczenie pracując u jakiegoś producenta lub dystrybutora branżowego lub w sklepie myśliwskim.
Ja nie jestem w stanie poświęcić mojego czasu w 100%, dlatego szukam osoby, która uwierzy w mój pomysł, osoby która chcę coś więcej niż zwykła praca u kogoś, która pociągnie temat, która jeśli trzeba na drugi dzień wsiądzie w auto i pojedzie w trasę, dopilnuje wykonania strony www, znajdzie i dopilnuje wykonania atrakcyjnych stojaków do prezentacji, zajmie się znalezieniem wiarygodnych osób do testów, potem zacznie towar sprzedawać sama i organizując jednocześnie inne osoby. Ja też się będę angażował, ale szukam osoby, która jeśli będzie trzeba będzie pracować 14h dziennie do czasu aż praca zacznie przynosić wymierne korzyści. Osoby, która to wszystko wspólnie ze mną zorganizuje i rozkręci. Jestem w stanie zainwestować we wszystkie koszty łącznie z towarem i organizacją dystrybucji, jak i też w wynagrodzenie wstępne, które później z założenia ma być wielokrotnie wyższe niż to które można mieć pracując w branży.
Bardzo proszę o krótkie przedstawienie atutów swojej osoby, wiedzy, aktualnego doświadczenia na priv lub na mail projekt-xyz@wp.pl. Na razie jeśli chcesz może być anonimowo. Ja na forum również nie podaję swoich danych, gdyż prowadzę inny biznes. Idealnie, żebyś był z Wrocławia, ale nie jest to warunek konieczny. Faza planowania potrwa jeszcze kilka miesięcy, więc proszę wybaczyć jeśli nie odpowiem od razu.
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2018, 12:15 przez Projekt, łącznie zmieniany 2 razy.
VdS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 00:03
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szukam współpracownika

Post autor: VdS »

Za mało konkretów.
Samo obiecywanie gruszek na wierzbie za 100% poświęcenie?

Wow ... niezły tupet
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Szukam współpracownika

Post autor: montrala »

 ! Message z: montrala
Autor postu zwrócił się do mnie wcześniej z pytaniem gdzie może zamieścić takie zapytanie i wskazałem dział Pozatematyczny.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
Projekt
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 01 listopada 2018, 21:20
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szukam współpracownika

Post autor: Projekt »

VdS pisze:Za mało konkretów.
Samo obiecywanie gruszek na wierzbie za 100% poświęcenie?

Wow ... niezły tupet
Nie napiszę żadnych konkretów planu w ogólnym poście, myślałem że to oczywiste. Oczywiste jest też, że osoba z którą będę chciał nawiązać współpracę pozna wszystkie szczegóły. To poważna propozycja, proszę nie szukać tu drugiego dna. Przypominam, że wszystkie koszty są po mojej stronie i chcę za tą współpracę płacić od samego początku.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”