Amerykanos - opinnie

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

panKompot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 20 września 2017, 14:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: panKompot »

Obiecanka. Nic jeszcze nie zamawiałem. Bo podejrzane.
Ten niżej śmierdzi rybką...
panKompot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 20 września 2017, 14:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: panKompot »

Napisałem do nich dlaczego taka cena to mi odpisali że 3.5k. Czyli taniej niż na stronie siga. Nie wiem czy zamawiać bo znałem kogoś kto kupił jakąś tam lunete, która miała tylko innego koloru logo i sie sama nawet rozwaliła. Też zapłacił połowę ceny...
Ten niżej śmierdzi rybką...
hubu79
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 125
Rejestracja: 02 lutego 2018, 11:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: hubu79 »

panKompot pisze: A na amerykanos 3.7k
Wie ktoś jakim cudem?
Takim cudem, że cena podanego Bravo 4 na Amazon.com tyle wynosi.
panKompot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 20 września 2017, 14:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: panKompot »

Wiem. Ale jakim cudem i na amazonie jest tańsze niż u producenta. Co z gwarancją jeżeli jednak się okaże że to podróbka :583: Równie dobrze można zamówić z amazona i pewności też nie ma.
Ten niżej śmierdzi rybką...
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: AlphaStr »

Sugerowana cena dystrybutora to zazyczaj nie jest najkorystniejsza oferta na dany przedmiot.
Ale jeśli nie jesteś znawcą, który odróżni dobrą podróbkę od oryginalu to nie radzę ryzykować z amerykanosem.
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
panKompot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 170
Rejestracja: 20 września 2017, 14:00
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: panKompot »

Na optyce się coś tam znam wiec dałbym rade. Prócz azotu bo bym ssać musiał :-D Ale tak czy siak zapłata z góry i później weź szukaj ludzi do duszenia i odzyskaj kase. Chyba jednak dam sobie spokój :583:
Ten niżej śmierdzi rybką...
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amerykanos - opinnie

Post autor: oscyp »

Ja mogę Amerykanosa jako sklep bardzo pochwalić - mimo wtopy jaką zaliczyli:

jakiś czas temu kupowałem słuchawki aktywne Howard Leight - okazuje się, że trafiłem podróbę (zorientowałem się dopiero po roku po obejrzeniu kilku materiałów na blogach czy YT na ten temat - miałem pewność) - co ciekawe, jak na ironię, przed zakupem pytałem czy są pewni, że to nie podróba bo cena jednak dobra - potwierdzili.

Kiedy po niemal roku wróciłem do nich z tematem i podrzuciłem znalezione materiały - przyznali mi rację i zwrócili pieniążki za zakup (przy czym słuchawki mogłem zachować), za otrzymaną kasę kupiłem ponownie te same słuchawki ale z innego źródła - dzięki temu mam 2 pary, przydatne jak idę z kimś na strzelnicę. Poniżej cytat od Amerykanos w tej sprawie:

"Dziekuje za przedstawione informacje. Sluchawek nigdy nie wyjmujemy z opakowan zeby dokladnie je obejrzec, jak Pan wie zapakowane sa w plastikowe blistry, nigdy nie zwrocilismy tez uwagi na cos podejrzanego, mam nadzieje ze byl to odosobniony przypadek, przepraszam jezeli wyslalismy podrobke, naprawde zrobilismy to nie swiadomie.
Wplata zostala w sobote zwrocona na Pana konto, wiec w poniedzialek przelew powinien byc juz zaksiegowany.
Pozdrawiam
Obsługa Klienta Amerykanos,
Agata"

Także wg mnie Amerykanos zachował się profesjonalnie.

Prawda jest taka, że oni sprzedają nieraz ten sam towar ale z kilku różnych źródeł - większość z nich to sprawdzeni dystrybutorzy, ale zdarzają się i takie kwiatki bo cały czas szukają konkurencyjnych dojść - takie info mi przekazali. Także wpadka z ich strony nieświadoma, pewnie ich to kosztowało, ale o klienta zadbali - i chętnie nie raz do nich dzięki temu wrócę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”