Złośliwi ludzie a strzelanie w terenie.

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Jarmiz78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 187
Rejestracja: 23 lipca 2016, 22:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Złośliwi ludzie a strzelanie w terenie.

Post autor: Jarmiz78 »

Już później nie spotkałem się z nieżyczliwością.Chodziłem też strzelać na wały,w miejcu gdzie jest stara tama.Wziąłem pimpka,syna.Strzelaliśmy z H90.Przyszła grupa małolatów,chłopcy,dziewczyny i słyszę "ooo jaaa,a Pan ma karabin".Wyjaśniłem co to za karabin,pytają czy mogą sobie strzelić.Powiedziałem co i jak,zaladowałem i tak po kolei sobie strzelili,dziewczyny też.Zapytali gdzie można kupić wiatrówkę,to im mówię że muszą mieć 18 lat,itd.Mieli po 15-16 lat.Za tydzień idę znowu,patrzę a Ci sami strzelają z B-coś tam.Ale w towarzystwie starszego brata jednego z nich.Okazało się,że złożyli się po pare złotych i ten brat im kupił.Zajarani jak Gil na Dominikanie ;laughing:
Haenel 49,Łucznik wz.70, Artemis CP2,Baikał Iż 61, Remik 1858 .44 Pietta,Kentucky Pistol .45 Ardesa.
Awatar użytkownika
Aligatius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 552
Rejestracja: 23 czerwca 2012, 21:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Ruda Śląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Złośliwi ludzie a strzelanie w terenie.

Post autor: Aligatius »

@Jarmiz78
Z przyjemniejszych przypadków, to w ubiegłym roku strzelałem z pistoletu na wspomnianej hałdzie, aż tu nagle zajechał od tyłu na rowerze Pan z dwójką dzieci. Zapytał, czy mogą popatrzeć. Po kilku minutach, zachęceni przeze mnie sami oddali po kilka strzałów. Gość był zachwycony. W ramach rewanżu za wystrzelony śrut zaproponował rybę w smażalnii, której jest właścicielem (muszę w końcu się tam wybrać hehe). Na koniec okazało się, że znamy kilku tych samych ludzi.
AT44 10 LW; Beretta 92FS
Jarmiz78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 187
Rejestracja: 23 lipca 2016, 22:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Złośliwi ludzie a strzelanie w terenie.

Post autor: Jarmiz78 »

@Aligatius
No zdarzają się pozytywne przypadki.Pan z pieskiem też mnie kiedyś na wale zaczepił,już myślałem że będzie się czepiał,bo stał chwilę i patrzył.W końcu podszedł i powiedział,że za młodu miał Slavię i Iża 38.Postrzelać nie chciał,pogadaliśmy,ukłonił się i odszedł.Czyli są też mili ludzie :)
Haenel 49,Łucznik wz.70, Artemis CP2,Baikał Iż 61, Remik 1858 .44 Pietta,Kentucky Pistol .45 Ardesa.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”