SZAFA NA BROŃ - ZAMÓWIENIE GRUPOWE

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
denver
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: denver »

Ciekawe, użytkownik loguje się na forum tylko po to żeby kogoś oczernić. Dla mnie nie brzmi to wiarygodnie.
kszymon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 31 lipca 2014, 17:02
Tematy: 3
Lokalizacja: Wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: kszymon »

qbis pisze:Tak serio, to za taki post na miejscu tej firmy bym Cię pozwał :)
:shock: ehh, brak słów. Człowiek wyraził swoją opinie w internecie bo ma do tego prawo, a ty byś go pozwał od razu. Rozumiem, że miał najpierw przeprowadzić inspekcje, powołać rzeczoznawce, przeprowadzić rzetelne badania naukowe, które udowodniłyby jednoznacznie, że wina jest po stronie firmy i wtedy dopiero wyrazić swoją opinie... w innym wypadku każdy z nas, który wyraża negatywną opinie ma liczyć się z pozwem... aż strach wystawić negatywa na allegro.
Awatar użytkownika
VIS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1131
Rejestracja: 01 czerwca 2003, 21:28
Tematy: 21
Lokalizacja: Hufiec ZHP Braniewo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: VIS »

Opinia opinią. Jak mamy do czynienia z użytkownikiem aktywnym to mamy opinię. Ale przy nowym użytkowniku który w pierwszym poście pisze tego typu "opinie" to chyba jest jakaś podstawa do podejrzenia i oczernianie konkurencji.

Niech kolega Dziki78 zamieści jakieś zdjęcia to będziemy dalej rozmawiać.

Kiedyś był jeden użytkownik co wpisywał w co drugim poście w wątku o przechowywaniu :

"Ja nie używam zadnej tandety tylko sejf marki (---------------------) i jestem spokojny i swoje zabawki. To są porządnie wykonane i najlepsze sejfy."


Tą nachalną reklamę zakończył jeden z użytkowników, który zapisał link do forum numizmatycznego z postami w podobnym stylu, tylko zamiast "moje zabawki" używał "moje zbiory".
9x19 CZ 75B; Anschutz 1907, Hammerli 215, TOZ-35; kbk AK; Taurus PT-51 6,35 Br.; Carl Gustafs 6,5x55 SE; Ruger GP 100 357 mag; 12GA( Augusto Francotte, TOZ-34, Mossberg 500, Francolin Pomarina); TT wz.33; CZ 557 Varmint, SA 24 VZ. 48; Astra 44mag;
wachu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 11 lutego 2011, 19:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: wachu »

Ja w sejfnecie rok temu kupowałem i ciągle stan idealny. Trzeba było nie rzucać :583:
Rimski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 481
Rejestracja: 19 lutego 2017, 18:09
Tematy: 36
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Rimski »

Z opiniami jest jak z du...i - każdy ma swoją.
Może i trafił się jeden lub więcej przypadków sejfów w których puszczają spawy. Można spawać pozornie, nie powstaje przetop tylko spaw nakłada się na blachę, jak podejdzie korozja to puści.

Tyle, że nawet średnio ogarnięty spawacz, ślusarz, mechanik taki spaw rozpozna. Natomiast jeśli te spawy miałby puszczać od uderzenia to to uderzenie raczej byłoby widoczne, zniszczenie sejfu, istotne wgniecenia. Żaden dobrze wykonany spaw nie puści od potrząśnięcia. Wiec wątpię aby producent szedł w zaparte - puszczające spawy od uderzenia którego śladów nie widać... Jeśli nawet są jakieś początkowe próby zbycia klienta to po drugim liście, mailu w którym się conieco bardziej wyjaśni powinni załatwić sprawę jak trzeba.
kszymon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 31 lipca 2014, 17:02
Tematy: 3
Lokalizacja: Wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: kszymon »

zgadzam się z wami, ale nie przesadzajmy, że firma ma pozywać klienta o to że wyraża swoją opinie... jeśli by im zależało na rozwiązaniu takich spraw to powinni dokładnie dopytać co się stało, poprosić o zdjęcia itd. i być może tak było. Gorzej jeśli od razu odrzucili reklamacje.
Mnie osobiście denerwuje jedna sprawa - to firma sprzedająca odpowiada za przetransportowanie towaru do klienta... natomiast wymagania są takie , że trzeba osobiście sprawdzić paczkę przy kurierze bo inaczej nie możesz później zgłosić szkody bo jest już po fakcie. I człowiek ma siedzieć i czekać na kuriera bo inaczej ktoś inny z domowników odbierze paczkę, nie zna się, podpisze odbiór i wtedy niby reklamacja przepada. Kupowałem sejf w innej firmie i była dokładnie taka sytuacja - na stronie ostrzegali, wręcz straszyli, że jeśli nie sprawdzę stanu sejfu przy kurierze to reklamacja nie zostanie uwzględniona.
Awatar użytkownika
KOM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 79
Rejestracja: 19 marca 2018, 17:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: KOM »

Rimski pisze:Z opiniami jest jak z du...i - każdy ma swoją.
Może i trafił się jeden lub więcej przypadków sejfów w których puszczają spawy. Można spawać pozornie, nie powstaje przetop tylko spaw nakłada się na blachę, jak podejdzie korozja to puści.

Tyle, że nawet średnio ogarnięty spawacz, ślusarz, mechanik taki spaw rozpozna. Natomiast jeśli te spawy miałby puszczać od uderzenia to to uderzenie raczej byłoby widoczne, zniszczenie sejfu, istotne wgniecenia. Żaden dobrze wykonany spaw nie puści od potrząśnięcia. Wiec wątpię aby producent szedł w zaparte - puszczające spawy od uderzenia którego śladów nie widać... Jeśli nawet są jakieś początkowe próby zbycia klienta to po drugim liście, mailu w którym się conieco bardziej wyjaśni powinni załatwić sprawę jak trzeba.
Post kolegi Dziki może być właśnie wołaniem o pomoc w celu załatwienia sprawy.. Miałem też problem z szafą (opisany w wątku o szafach na str 124 zdaje się) i dopiero po opisaniu sytuacji na forum problem został po ludzku załatwiony.
A jak próbowano go załatwić wcześniej... to opisałem na forum.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Wilek1 »

Jesli sluszną reklamacją sie odrzuca (Jesli) to bardzo dobrze - jest wątek o sklepach, Sejfnet sie do nich zalicza.
To czemu nie ?
Skoro klient nie moze zrobic nic wiecej to powienien naglasniac sprawe - bo moze sie okazac ze jest ich wiecej.
Albo ze na Forum ktos cos podpowie i uda sie cos zdziałać.
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Obrazek
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Obrazek
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Obrazek
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Obrazek
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Obrazek
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Obrazek
Dziki78
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2017, 13:03
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: UWAGA NA WYSYŁANE USZKODZONE SEJFY Z FIRMY SEJFNET

Post autor: Dziki78 »

Witam
A oto i zdjęcia sejfu brak uszkodzeń a jednak blachy się rozchodzą i pęka.
Sprzedawca twierdzi że mi upadł a jeśli nie mi to kurierowi nie bierze pod uwagę wady fabrycznej czy konstrukcyjnej ale proponował zwrot części pieniędzy w ramach rekompensaty ale reklamacji nie uznaje.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pozatematyczny”