Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Wiertarko-wkrętarka

Ciekawe i mniej ciekawe dyskusje, które nie pasują do żadnego innego działu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Josef
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Wiertarko-wkrętarka

Postautor: Josef » 2019-10-14, 18:21

Poszukuje opinii na temat wiertarko-wkrętarki Bosch GSR 120 Li. Chcę używać ją wyłącznie do prac domowo-ogródkowych i dość sporadycznie. Jakie są Wasze opinie dotyczące w zasadzie wiercenia w blachach o grubości max. 1 mm w celu ich połączenia lub połączenia takiej blachy z kątownikiem o grubości 3-4 mm. Do połączenia takich materiałów chcę używać specjalnych wkrętów, które działają na zasadzie wiertła przewiercając łączone materiały oraz jednocześnie dość trwale je łącząc ze sobą. Maksymalny wielkość wiercenia w stali 10 mm; akumulatorek 12 V 1,5 Ah; moment obrotowy 13 Nm (miękki) i 30 Nm (twardy); bez udaru-udar mnie nie interesuje. W Internecie ma prawie same pochlebne opinie.

Awatar użytkownika
sindbad

Re: Wiertarko-wkrętarka

Postautor: sindbad » 2019-10-14, 20:00

Kupiłem taką w sierpniu. Od nowości na jednym ładowaniu rozstawiony i złożony tor HFT w Zieleńcu ( 15x2). Oczywiście było więcej wkrętarek, w sumie 3. Początek października- naprawiałem ławkę na cmentarzu ( wiercenie kilkunastu otworów - blacha 1mm, kątownik 35, deska kompozytowa). Przed napisaniem tego posta sprawdziłem. Ustawienia na wiercenie. Nie byłem w stanie utrzymać głowicy w ręku. Jeszcze ma moc, a to wszystko na jednym akumulatorku bez doładowania od sierpnia, drugi nie ruszany w walizeczce.Moim zdaniem dobry wybór.
...kto nie szanuje własnej armii ten będzie musiał szanować obcą...
DGST Beaver

Qubis

Postautor: Qubis » 2019-10-14, 20:15

Generalnie wszytko. Lini Profesjonal będzie Ci służyć. Więc jeśli wielki i moc Ci odpowiada to bierz

Josef

Postautor: Josef » 2019-10-15, 20:26

Dziękuję Kolegom za przesłane opinie. Dzisiaj kupiłem tę wiertarko-wkrętarkę. :-D

Wróć do „Pozatematyczny”