Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Policjanci na chorobowym

Miejsce, gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty i tematy.

Moderatorzy: Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi

Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Policjanci na chorobowym

Postautor: Fokat » 2018-11-09, 15:19

Jak Pracownik przychodzi do mnie po podywżkę, to nie z cennikiem żywności z Lidla,
tylko z planem, Szefie, możemy zdobić to tak i tak, firma zarobi, ja też.
NIGDY nie odmówłem argumentacji, która miała uzasadnienie.
Tylko przeraża mnie fakt, że komuś muszą zabrać, aby służbom dać, a kolejka jest długa.
A jak dokręcą śrubę, to nawet w tej chwili zwykli pracownicy, zastanawiają się nad zmianą rezydencji. Mówię to o wysokokwalifikowanej kadrze, która będzie miała dość, kolejnych podatków i żądań kasy.
I nie mówię tutaj o spółkch Skarbu Państwa.
A ostatnia akcja z leasingami, potwierdza, że tzw. Państwo, nie będzie miało żadnych skrupułów, aby zabrać ledwo zipiacej klasie mniejszośredniej i dać beneficjentom pińćset plus.
Oczywiscie w jedynie słusznym celu, jakim jest równanie w dół.
Ostatnio zmieniony 2018-11-09, 15:22 przez Fokat, łącznie zmieniany 1 raz.

Michał88

Postautor: Michał88 » 2018-11-09, 15:34

Jak ja przyszedłem do swojego przełożonego z ,,planem" który na codzień realizuję popartym argumentacją (podobną jaką tu prezentujecie) to zostałem uznany za ,, systemowego oportunistę".

Fokat

Postautor: Fokat » 2018-11-09, 15:44

Kolego,, każda koningtura gospodarcza się kończy. Wywalczyliscie kasę, którą albo trzeba będzie ZABRAĆ komuś w postaci podatków, albo dodrukować kasy, i za 3 lata z 500 netto zostanie 200.
A Wy wrócicie na L4, Z TYMI SAMYMI POSTULATAMI.
A jak ludzie wyjdą protestować, bo Rządzący wydają kasę bez opamietania i doprowadzimy do drugiej Grecji, to bedziecie PAŁOWAĆ ludzi, bo szefowie WYPOMNĄ wam te pieniądze, które teraz wzieliście.
Powtarzaj Kolegom, że biorac kasę, bez żadnych warunków, staliście się zakładnikami tego systemu.
A przy następnym protescie na warunki pracy, raczsj nie liczcie na poparcie społeczeństwa.
Ja już kończę.
Dużo zdrowia Wam ŻYCZĘ.

Michał88

Postautor: Michał88 » 2018-11-09, 15:48

Dzięki za życzenia i pokazania jak to widzi druga strona bo na pewno się to przyda w podejmowania dalszych decyzji i działań.
Pozdrawiam

lotnik

Postautor: lotnik » 2018-11-09, 18:09

Ciekawe jaka choroba jest w dokumentacji medycznej. Czy jakieś służby mogą weryfikować lekarzy a raczej producentów L4 no tak to w tym przypadku wyglada.
Każdy kto przedstawił lewe L4 powinien dostać dyscyplinarkę. Każdy lekarz który wystawił lewe L4 powinien być pociągnięty do odpowiedzialności.
Nie można walczyć oszustwami mówiąc o honorze munduru
Ostatnio zmieniony 2018-11-09, 18:20 przez lotnik, łącznie zmieniany 1 raz.

lotnik

Postautor: lotnik » 2018-11-09, 18:16

Michał88 pisze:
Zmiany systemowe typu
- szybsza emerytura dla liniowych
- lepsze od biurowców wynagrodzenia dla liniowych
- ucywilnienie wielu stanowisk
- likwidacja całej KGP i znacznej części niepotrzebnych stanowisk w KWP
- likwidacja statystyki
- zmiany w systemie zakupu sprzętu i wyposażenia

są niestety nierealne bo góra się sama od koryta nie oderwie. To tak jak byś kazał posłowi obniżyć sobie wypłatę.

To trzeba było o to nadal walczyć ale Wy zamkneliscie pyski jak tylko Wam kasy dosypali. Więc po co te gadki o jakimś honorze czy czymś jeszcze, najważniejsze ze sypnęli do miski i psia grypa nagle ustąpiła.
Jesteście tacy sami jak Ci ma ktorych narzekacie
Ostatnio zmieniony 2018-11-09, 18:53 przez lotnik, łącznie zmieniany 1 raz.

sprengkapsel

Postautor: sprengkapsel » 2018-11-10, 09:20

Z tymi L4 to powszechna sprawa. Już nie pamiętam dokładnie kiedy to było ale podczas jednej z odsłon wojenki PiS vs PO. Nasi parlamentarzyści także wzieli masowo L4 żeby nie byc obecnym na głosowaniu. Wszyscy wiemy ,że oni są zdrowi i oszukują tak jak oszukują lekarze którzy je wystawili - nikogo to nie interesuje.
Jak ja po operacji przyniosłem drugie L4 do ZUSu to od razu kontrole miałem - no ale cóż jestem na własnej działalności to ktoś te składki musi wypracowywać i płacić

Awatar użytkownika
Jarek Fujarek
Status: Online

Postautor: Jarek Fujarek » 2018-11-10, 10:37

Irytuje mnie ten wieczny lament niezwykle uprzywilejowanej grupy społecznej. Owszem jakiś krawęznik na samym dole dużo nie zarabia, ale cała reszta już tak. Różne dodatki, jakie dostają pod lada pretekstem , baardzo podnoszą im wynagrodzenie. A jeszcze ten wiek emerytalny. I praca raczej urzędnicza, mało kto ma tam okazję naprawdę nadstawić karku. W każdej korporacji zamordyzm jest dużo większy, a wynagrodzenia wcale nie są wysokie. I z wakacji na emeryturze mało kto skorzysta. Wcześniejsze emerytury należą się raczej robotnikom budowlanym, ktorych wykańcza charakter pracy i związany z nią tryb życia.
A władza, jak to władza, ostatecznie i tak podlizała się tym, którzy będą jej bronić.
Pozdrawiam
Maciek

panKompot

Postautor: panKompot » 2018-11-10, 13:36

Nie jestem policjantem ale widzę że poziom wypowiedzi niektórych jest na poziomie niemca.
A wystarczy zadać sobie jedno pytanie - Co jest potrzebne by przetrwała jakakolwiek nacja? Już nie trzeba chyba wspominać jakich mamy sąsiadów.
Jestem z wami niemcy.
Jestem ZA.
Chcę aby w tym społeczeństwie zlikwidowano każdą służbę. Bo to przecież za podatki.
Chcę aby najechało nas 5ciu agresorów. Bo moja córka chce aby każde dziecko miało inny ryj.
Chcę być niewolnikiem. Bo jestem p*zda i nie potrafie zrobić 10ciu pompek a co dopiero bronić kraju.
Chce zdychać na setkę różnych chorób. Bo kto ma mi podać witamine C.
Chcę siedzieć w norze w lesie. Bo przecież nie ma nikogo kto by bronił porządku. Bo ja przecież nie będę płacił podatków.
To nieważne że policjant po 15stu latach odcinania ciał z drzew chce odejść bo mu za bardzo siadło.
To nieważne że bez wojska tego kraju nigdy by nie było.
To nieważne. Bo ja nie chce aby na nich szło z podatków. Idźcie do prywaciarza, bo ja nie jestem Polakiem i jestem zbyt cienki aby iść do mundurówki.
Brak szacunku.
Brak jakiegokolwiek poszanowania dla służby.
Służba i Polska to dla was obce pojęcie.
To wy nie chcecie się dostosować a macie zasr*ny obowiązek bronić tego Kraju.
I jeszcze broni się zachciało.
No k mać. Wstydu nie macie.
Przenieście się i oddajcie obywatelstwo bo RZYGAĆ SIĘ CHCE.
:piwo:

zdrówka dla rodzinki...

Pees. Można dać bana. Nawet lepiej bo się nie da na to patrzeć. Wstyd.
Ostatnio zmieniony 2018-11-10, 13:39 przez panKompot, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten niżej śmierdzi rybką...

sprengkapsel

Postautor: sprengkapsel » 2018-11-10, 14:34

panKompot pisze:Nie jestem policjantem ale widzę że poziom wypowiedzi niektórych jest na poziomie niemca.

Przenieście się i oddajcie obywatelstwo bo RZYGAĆ SIĘ CHCE.
.

facet albo już oblewasz 11 Listopada albo nie wytrzeźwiałeś od zeszłego weekendu .
Co ty pie....sz ? jakie agresor ? jakie Niemcy ? ( ortografia nakazuje pisać nazwę kraju z dużej litery- warto poznać zasady języka swojego kraju )
Dyskusja o proteście Policjantów . Jedne wypowiedzi merytoryczne, inne poniżej krytyki . Ale dyskusja jest ciągle na temat . Ty wywaliłeś posta z kosmosu równając poziomem do tych najsłabszych w tym wątku.

Wróć do „Rynsztok”