Proszę o opinie właścicieli kopii CZ produkcji Norinco.

Moderator: Moderatorzy WBP

FreddieW
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Proszę o opinie właścicieli kopii CZ produkcji Norinco.

Postautor: FreddieW » 2012-06-20, 15:41

Dzień dobry!

Poszukuję opinii właścicieli tego cuda. O Norinco opinie są bardzo różne, z przewagą złych. Miałem to w ręku w sklepie, wygląda jako tako, ale jak strzela, nie mam pojęcia. Widziałem też kopię SIG-a 226 ten wyglądał jak kiepska replika airsoftowa...

Na ZKS-ie mieli ponoć kiedyś klon 1911 ale szybko padł i zamienili na Taurusa.

Podsumowując - jak by był ktoś z Warszawy, kto posiada to cudo i podzieliłby się opinia lub nawet pozwolił parę razy strzelić, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

FreddieW

Postautor: FreddieW » 2012-07-17, 12:37

Naprawdę nikt tego nie posiada...?

rob903

Postautor: rob903 » 2012-07-19, 20:08

Miałem kontakt z produktem firmy norinco. Celny, właściciel żadnych zastrzeżeń nie ma. Swego czasu sam przymierzałem się do zakupu i troszkę się oczytałem na zagranicznych portalach. Hmm otóż najpoważniejszy zarzut jaki słyszałem to różna jakość wykonania. Tj jest jeden model wykonany lepiej inny gorzej i że na prawdę zakup może być loterią. Czy to prawda nie mam pojęcia.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”