Proarms PAR mk3

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: montrala »

pliczner pisze:Ale producent stanął na wysokości zadania i zaprosił mnie nawet do siebie, gdzie szybko i profesjonalnie zajął się problemem.
Nie każdemu po drodze do Pragi, ale sam przy innej okazji (zakup pistoletu) przekonałem się że Pan Ivo Hoffman jest na prawdę bardzo w porządku.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
pliczner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 21:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: pliczner »

montrala pisze: Nie każdemu po drodze do Pragi, ale sam przy innej okazji (zakup pistoletu) przekonałem się że Pan Ivo Hoffman jest na prawdę bardzo w porządku.
Dodam, że miałem z nim zdecydowanie lepszy kontakt, niż z Polskim dystrubutorem. Ivo osobiście odpowiadał mi na maile i na wszystkie zadane pytania. Czasam zdawkowo, ale jednak na temat. Po pojawieniu się problemu, przysłał mi też zestaw części, by je wymienić i sprawdzić, czy to pomoże. Podejście do klienta końcowego - więcej niż zadowalające.

Ostatnio zastanawiam się, czy nie zamienić mojego PAR'a z lufą 16,75 na krótszą wersję. Te krótsze też są bardzo celne, a strzelam w większości 3Gun.
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: montrala »

pliczner pisze:Ostatnio zastanawiam się, czy nie zamienić mojego PAR'a z lufą 16,75 na krótszą wersję. Te krótsze też są bardzo celne, a strzelam w większości 3Gun.
Jeżeli nie strzelasz IPSC (lub strzelasz mało) to 14,5" jest optymalne dla tłokowego ARa na 3Gun, tak ja się go strzela w Europie (czyli do 300m).
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
pliczner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 21:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: pliczner »

montrala pisze: Jeżeli nie strzelasz IPSC (lub strzelasz mało) to 14,5" jest optymalne dla tłokowego ARa na 3Gun, tak ja się go strzela w Europie (czyli do 300m).
Myślałem nawet o krótszym - 12,5", ale zamówiłem sobie bezkolbowca, więc bedę miał 17" w małej paczce. W każdym razie z tego co mi w PROARMS mówili, to i 12'5 jest bardzo celne na dystansie do 300 m. Z resztą - dotychczas nie spotkałem się z torem, gdzie dystans byłby aż tak długi.
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: montrala »

To nie jest kwestia celności, tylko energii. Jak masz na 300m papier to nie nie ma problemu. Jak masz przewracać blachy, to może być ciekawie. No chyba że świadomie pójdziesz w (drogą) amunicję z ciężkim pociskiem.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
pliczner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 21:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: pliczner »

montrala pisze:To nie jest kwestia celności, tylko energii. Jak masz na 300m papier to nie nie ma problemu. Jak masz przewracać blachy, to może być ciekawie. No chyba że świadomie pójdziesz w (drogą) amunicję z ciężkim pociskiem.
Do tej pory na 3Gun'owych zawodach do tej pory nie spotkałem się z przewracaniem blach z karabinu... więc w sumie do tego, co strzelam, pewnie i 12,5 by się sprawdziło... ciekaw jestem, czy ktoś w Polsce ma takiego i może się podzielić wrażeniami.
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1320
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 20
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: sql »

pliczner pisze:Do tej pory na 3Gun'owych zawodach do tej pory nie spotkałem się z przewracaniem blach z karabinu...
Ja się do tej pory nie spotkałem z zawodami 3gun'owymi, w których się nie przewracało blach z karabinu...
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
specnaz74
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 21 października 2017, 16:26
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: specnaz74 »

Witam wszystkich. pytanie, czy par mk3 spartan ma szybko wymienne lufy, i czy z tego powodu zdarzają się jakieś awarie?
pliczner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 21:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Proarms PAR mk3

Post autor: pliczner »

specnaz74 pisze:Witam wszystkich. pytanie, czy par mk3 spartan ma szybko wymienne lufy, i czy z tego powodu zdarzają się jakieś awarie?
Obecnie, żaden nowy PAR Mk3 nie ma wszybko wymiennej lufy. System jest bardzo podobny, przy czym potrzebny jest klucz. Zrezygnowano z tego, bo niesety wielu użytkowników rozkręcało broń i później nie radziło sobie z prawidłowym złożeniem. Info od producenta. Dodatkowo - praktytuje producent praktykuje sprzedaż całego uppera z lufą - bo różnica w cenie jest stosunkowo niewielka. Ale raczej nie będziesz bawił się w przekładanie lufy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”