Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Steyr AUG

Moderator: Moderatorzy WBP

Legion117
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Steyr AUG

Postautor: Legion117 » 2019-06-14, 21:37

Matrix33 pisze:Tarcza zacna.
Jestem lewooczny i praworęczny, ale bronią długą nauczyłem się posługiwać lewostronnie - różnica w jakości widzenia pomiędzy lewym i prawym okiem jest spora.
Cóż, trochę kombinowania jak widzę z tym zamkiem.

Nie jesteś jedyny w tym względzie. Także ja jakoś pomimo faktu bycia praworęcznym strzelam z lewej ręki...

Szkoda, że AUG nie ma symetrycznej komory jak Famas, gdzie wystarczy przełożyć wyrzutnik + zatyczki na preferowaną stronę... Tymczasem u nas AUG oznacza defacto 2 promesy (prawe suwadło jest konieczne przy ewentualnej odsprzedaży)...

Wscieklywaz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Wscieklywaz » 2019-06-14, 23:12

wystarczy zanabyć taki pierdolnik-deflektor do łusek jak z linku poniżej i można strzelać spokojnie z lewej - sprawdzone osobiście

https://www.youtube.com/watch?v=SEy1nDTYzhk

Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik

Postautor: Snipper_is » 2019-06-15, 01:42

Nie koniecznie 2 promesy bo np. przy odsprzedaży właśnie leworęczność może być atutem. Nie wiem co masz na myśli suwadło ale ja wiem że potrzebny jest lewy zamek, a to w sumie blaszki i trzpień więc na pewno nie jest drogi a potem można się go pozbyć i odzyskać promesę.

Xtz

Postautor: Xtz » 2019-06-15, 08:51

W „internetach” można znaleźć ceny zamków tylko na stronach z USA. Tam, oryginalne zamki z Austrii, są w cenie 250$ (piszę z Austrii, bo nowsze wersje na Stany, mają inne zamki).

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”