prośba o pomoc

Moderator: Moderatorzy WBP

agacz27
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 06 czerwca 2009, 09:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: agacz27 »

bardzo dziękuje za wszelka okazaną pomoc

- doskonale rozumiem iz Panowie maja większa wiedzę w tej materii ode mnie
i dlatego tez prosilam o wyrozumiałaosć - co do 10 min. w googlach - zapewniam spedziłam
duuuuuuuuuuuużo wiecej czasu na poszukiwaniach - znacznie więcej

- co do zaangażowania w sadzie - Panowie zdają się zapominać ze adwokat ma sprawy począwszy od odszkodowań za dziki zjadajace marchewki, spadki i podziały majątku, wypadki komunikacyjne itd. itp. - dlatego wybaczcie ale nie można oczekiwać, ze bedzie biegłym ds. broni i amunicji, biegłym ds. ergonomertii, rzeczoznawca majatkowym, biegłym ds. wypadkow ko9minikacyjnych itd. itp.

rozumiem ze broń jest waszą pasją - moja jest znacząco inna - to tak w ramach wstępu i
wyjaśnienia

zdaje spobie sprawe ze nazwy niektórych typów moga być zastrzeżone

ale na boga nie oczekujcie od laika który umie jedynie (!) odróznic karabin od pistoletu że rozpozna

karabinek maszynowy kbk AK kal. 7,62 mm tzw. Kałasznikow
to
CM.036 Full Metal !

a ponadto
Arnie bardzo dziękuję za skojarzenie linków z typami broni
cześc z nich odwiedziłam już wcześniej
i tak np. szukam karabin Mosin kal. 7,62 mm - a tu Mosin Nagant 91/3
itd.

kurcze dla mnie to może jednak nie koniecznie to samo - myślę może inna wersja model i będzie ryfa

obrazowo wyjaśniając - moze to tak jak z samochodami Golf I i V niby oba to VW Golf a jednakj wygladaja zupełni inaczej
Awatar użytkownika
offtime
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 200
Rejestracja: 21 marca 2009, 11:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: offtime »

agacz27 pisze:[...]
- co do zaangażowania w sadzie - Panowie zdają się zapominać ze adwokat ma sprawy począwszy od odszkodowań za dziki zjadajace marchewki, spadki i podziały majątku, wypadki komunikacyjne itd. itp. - dlatego wybaczcie ale nie można oczekiwać, ze bedzie biegłym ds. broni i amunicji, biegłym ds. ergonomertii, rzeczoznawca majatkowym, biegłym ds. wypadkow ko9minikacyjnych itd. itp.

rozumiem ze broń jest waszą pasją - moja jest znacząco inna - to tak w ramach wstępu i
wyjaśnienia
Zakładam że prawo ? fajnie by było....
Nie trzeba być specem, ale trzeba wykazać się determinacją.
Spojrzeć na obrazek AK w wikipedii i porównać go z ofertą sklepu airsoftowego. Niezależnie od nazwy, podobieństwo byś wychwyciła.
agacz27 pisze:zdaje spobie sprawe ze nazwy niektórych typów moga być zastrzeżone

ale na boga nie oczekujcie od laika który umie jedynie (!) odróznic karabin od pistoletu że rozpozna

karabinek maszynowy kbk AK kal. 7,62 mm tzw. Kałasznikow
to
CM.036 Full Metal !
I bardzo dobrze że nie potrafisz, świadkowie zakładam byli takimi samymi laikami, jeśli znajdziesz coś co na obrazku jest dla Ciebie identyczne, to masz to co chcesz.
agacz27 pisze:a ponadto
Arnie bardzo dziękuję za skojarzenie linków z typami broni
cześc z nich odwiedziłam już wcześniej
i tak np. szukam karabin Mosin kal. 7,62 mm - a tu Mosin Nagant 91/3
itd.
A spojrzałaś na obrazki? podobne?
agacz27 pisze:kurcze dla mnie to może jednak nie koniecznie to samo - myślę może inna wersja model i będzie ryfa

obrazowo wyjaśniając - moze to tak jak z samochodami Golf I i V niby oba to VW Golf a jednakj wygladaja zupełni inaczej
Ja jednak pozostanę przy krytykowaniu Twojego research'u. Ciężko mi uwierzyć że to aż takie trudne, raczej nie masz motywacji. Ale mam nadzieję że jestem w błędzie.
I że jeśli to nie będzie "na sucho" tylko przed sądem, to wykażesz odrobinę więcej zaangażowania.
Awatar użytkownika
Desert Eagle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 529
Rejestracja: 28 lipca 2004, 22:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Desert Eagle »

Może ci świadkowie też są takimi laikami w sprawie broni i nie odróżnią pm rak od np uzi. Skoro większość typów broni występuje w wersji bez zezwolenia również może być coś podobnego do raka. Ostatnio był wątek na forum w którym policja zatrzymala chłopaka z atrapą broni który szedł właśnie do domu. Ciekawostką było to że Panowie policjanci do końca nie byli przekonani czy to atrapa czy prawdziwa broń. Gdzieś był ten wątek na forum może ktoś znajdzie. Można tą sprawę również wykorzystać podając przykład że nawet osoby które zawodowo obcują z bronią w pewnych okolicznościach mają problem z odróznieniem- atrapa czy prawdziwy. Dodam że policjanci mieli tą atrapę w rękach, wyjmowali magazynek, przeładowywali itp. A ktoś kto sądzi że widział taki model broni i był pewien że to była broń palna jest niepoważny. Sąd nie może skazać za takie zeznanie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”