Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Ruger Security Six - chwyt

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Ryba
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Ruger Security Six - chwyt

Postautor: Ryba » 2019-12-07, 16:55

Hej! Szukam jakiegoś bardziej "masnego" niż oryginalny, chwytu do Rugera Security Six. W rewolwerze tym chwyt jest dosyć mały. U jego następcy - GP100 jest już większy. Najbardziej urządzała by mnie jakaś guma. Szukałem w sieci, ale niewiele znalazłem. Możecie coś polecić? A może podchodzi ta z GP100?
Ostatnio zmieniony 2019-12-07, 16:57 przez Ryba, łącznie zmieniany 2 razy.
...nie wiesz co ci powie Ryba i skąd nadpływa...

nazarr

Re: Ruger Security Six - chwyt

Postautor: nazarr » 2019-12-08, 13:16

w swoim Ruger Police Service Six mam założone okładziny gumowe Pachmayr. mam teraz pewny, pełen chwyt i jest o wiele lepszy komfort niż przy małych drewnianych okładzinach. spójrz na katalog layman.products.com. Myślę że w kwestii zakupu to tylko internetowy zakup zza wielkiej wody.

Awatar użytkownika
Ryba

Re: Ruger Security Six - chwyt

Postautor: Ryba » 2019-12-09, 18:51

O coś takiego mi chodzi. Dzięki.
...nie wiesz co ci powie Ryba i skąd nadpływa...

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”