W trosce o szeroko pojęte dobro Użytkowników Forum związane z nasiloną aktywnością nieuczciwych sprzedawców w działach komercyjnych z dniem 01.02.2017 r., zostanie wprowadzone następujące ograniczenie:

Wymogiem będzie napisanie 30 merytorycznych postów w działach tematycznych, które umożliwią uzyskanie uprawnień do zakładania tematów i możliwość pisania postów w działach komercyjnych.

Nasz dział K/S służy do koleżeńskiej wymiany sprzętu.
Pomimo wprowadzenia ograniczeń, prosimy o dokładne sprawdzenie co i od kogo kupujecie.
Przypominamy, że Administracja Forum-Broń.pl nie jest stroną w zawieraniu transakcji.
Powyższe obostrzenia nie dotyczą użytkowników komercyjnych, których działalność została uzgodniona z Administracją Forum.

Broń palna - Linki

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
mateusz02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 2006-01-15, 16:21
Lokalizacja: Okolice Krosna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Broń palna - Linki

Postautor: mateusz02 » 2006-02-09, 21:28

Proponuję zamieszczać w tym temacie ciekawe linki do stron o broni palnej
Morze ktos pokusi sie o przyklejenie tego tematu? :wink:
Na początek
http://www.sulechow.net/~daker/index.html (wejdzcie w biblioteczkę)
Sa tu ciekawe opracowania dotyczace broni palnej np. jak ją przestrzeliwac lub test porównawczy ak47 i M16. Strona posiada też bardzo obszerny zbiór
linków

http://www.specops.com.pl/_site/ Dział technika wojskowa jest naprawdę ciekawy
Hatsan 80s + BElomo 6x42 MD + osada CUSTOM w budowie


Awatar użytkownika
Hanson
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1088
Rejestracja: 2005-06-23, 18:00
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: Hanson » 2006-02-09, 21:46

http://www.kurzzeit.com/
Rewelacyjne zdjęcie i filmy w zwolnionym tempie. Polecam!
i jeszcze to:
http://www.pulsephotonics.com/gallery.htm
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Coś do poczytania:
http://killer.iweb.pl/MEDIA_ebooks_film ... elania.pdf
http://killer.iweb.pl/MEDIA_ebooks_film ... owego_.pdf
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Jeśli ktoś chce się "bawić w rozbieranie":
http://web.utanet.at/flaschfh/wa_explosion_ffw.htm
http://www.mek-schuetzen.de/Sites/navi_ ... ndguns.htm
http://lapetoire.free.fr/pages/Armes_poing_mod.htm
Ostatnio zmieniony 2006-03-02, 16:41 przez Hanson, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
mateusz02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 2006-01-15, 16:21
Lokalizacja: Okolice Krosna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: mateusz02 » 2006-02-09, 21:48

Ostatnio zmieniony 2006-02-09, 22:11 przez mateusz02, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan 80s + BElomo 6x42 MD + osada CUSTOM w budowie


Awatar użytkownika
mateusz02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 2006-01-15, 16:21
Lokalizacja: Okolice Krosna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: mateusz02 » 2006-02-09, 22:05

Linki pochodzące z http://www.specops.com.pl/_site/
ŚWIATOWI PRODUCENCI BRONI PALNEJ

Accuracy International - http://www.accuracyinternational.com/
Accu-Tek Firearms - http://www.accu-tekfirearms.com/
American Derringer - http://www.amderringer.com/
American Western Arms - http://www.awaguns.com/
AMT - http://www.galenaindustries.com/
Anschütz - http://www.anschuetz-sport.com/
AR-7 Industries - http://www.ar-7.com/
ArmaLite, Inc. - http://www.armalite.com/
Armament Technology - http://www.armament.com/
Auto-Ordnance - http://www.auto-ordnance.com/
Benelli USA Corporation - http://www.benelliusa.com/
Beretta - http://www.beretta.com/
Bersa - http://www.bersa-sa.com.ar/bersa.asp/
Bond Arms - http://www2.itexas.net/~bondarms/
Browning - http://www.browning.com/
BUL Transmark - http://www.bultransmark.com/
Bushmaster Firearms - http://www.bushmaster.com/
Cimarron Firearms Company - http://www.cimarron-firearms.com/
Colt - http://www.colt.com/
Crossman - http://www.crosman.com/
CZ - http://www.cz-usa.com/
Dakota Arms - http://www.dakotaarms.com/
Dan Wesson Firearms - http://www.danwessonfirearms.com
DSA ARMS - http://www.dsarms.com/
Davide-Pedersoli - http://www.davide-pedersoli.com/
Domino FAS - http://www.dominoguns.com/
Downsizer - http://www.downsizer.com/
DPMS - http://www.dpmsinc.com/
Fabarm - http://www.fabarm.com/
Falco - http://www.falcoarms.com/
Feinwerkbau GmbH - http://www.feinwerkbau.de/
Ferlib - http://www.ferlib.com/
Franchi - http://www.franchiusa.com/
Freedom Arms - http://www.freedomarms.com/
Glock - http://www.glock.com
Hammerli - http://www.haemmerli.ch/
Heckler & Koch - http://www.heckler-koch.de/
Heritage Manufacturing - http://www.heritagemfg.com/
Herstal Group - http://www.herstalgroup.com/
High Standard Manufacturing Company, Inc. - http://www.highstandard.com/
Hi-Point Firearms - http://www.hi-pointfirearms.com/
Ithaca - http://ithacagun.com/
Imarms - http://www.webcom.com/imarms/
Izhevsky Mehanichesky Zavod - http://www.baikalinc.ru/
Izhmash - http://izhmash.udm.ru/izhmash.html
J. G. Anschütz - http://www.anschuetz-sport.com/english/ansch/index2.htm
Kahr Arms - http://www.kahr.com/
Kalashnikov USA - http://www.weapons-russian.com/
Kel-Tec - http://www.kel-tec.com/
Kimber - http://www.kimberamerica.com/
Kolar Arms - http://www.kolararms.com/
Kriegoff - http://www.krieghoff.com/
Lazzeroni Arms - http://lazzeroni.com/
Luciano Bosis - http://www.bosis.com/
Magnum Research Inc. - http://www.magnumresearch.com/
Marlin Firearms - http://www.marlinfirearms.com/
Mauser - http://www.mauserwaffen.de/
McMillan Bros - http://www.mcmfamily.com/
Military System Group - http://www.milsysgroup.com/
Moritz Zapf - http://www.zapf-jagdwaffen.de/
Mossberg - http://www.mossberg.com/
Mr.40mm - http://40mm.simplenet.com/
North American Arms, Inc. - http://www.naaminis.com/
Ohio Ordnance Works, Inc. - http://www.OhioOrdnanceWorks.com/
Olympic Arms - http://www.olyarms.com/
Para-Ordnance - http://www.paraord.com/
Perazzi - http://www.perazzi.com/
Peters-Stahl - http://www.peters-stahl.com/
Piotti F. Fratelli - http://www.piotti.com/
Robinson Armament - http://www.robarm.com/
Remington Arms - http://www.remington.com/
Rock River Arms - http://www.rockriverarms.com/
Rohrbaugh Firearms - http://www.rohrbaughfirearms.com/
Rossi USA - http://www.rossiusa.com/
Ruger - http://www.ruger-firearms.com/
Savage Arms - http://www.savagearms.com/
Searcy Rifles - http://www.searcyent.com/
Sharps Arms - http://www.csharpsarms.com/
Sigarms - http://www.sigarms.com/
Smith & Wesson - http://www.smith-wesson.com/
Springfield Armory - http://www.springfield-armory.com/
Steyr Mannlicher - http://www.steyr-mannlicher.com/
STI International - http://www.stiguns.com/
Tanfoglio - http://www.tanfoglio.it/
Taurus - http://www.taurususa.com/
Thompson Center Arms - http://www.tcarms.com/
Thunder 5 - http://www.thunder5.com/
Traditions Firearms - http://www.traditionsfirearms.com/
Uberti USA, Inc. - http://www.uberti.com/
Valkyrie Arms, Ltd. - http://www.valkyriearms.com/
Vector Arms, Inc. - http://www.vectorarms.com/
Verney-Carron - http://www.verney-carron.com/
Walther-USA - http://www.walther-usa.com/
Weatherby - http://www.weatherby.com/
Wichita Arms - http://www.wichitaarms.com/
Wild West Guns - http://www.wildwestguns.com/
William Evans Gun and Rifle Makers - http://www.WilliamEvans.com/
Winchester - http://www.winchester-guns.com/
Z-M Weapons - http://www.zmweapons.com/
Hatsan 80s + BElomo 6x42 MD + osada CUSTOM w budowie


Awatar użytkownika
mateusz02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 2006-01-15, 16:21
Lokalizacja: Okolice Krosna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: mateusz02 » 2006-02-11, 14:47

Mógłby ktoś "Podręcznik strzelca wyborowego" wrzucić na jakiś zewnętrzny serwer bo z http://killer.iweb.pl/MEDIA_ebooks_film ... owego_.pdf
ściąga się 5kb/s a plik ma prawie 30mb
Hatsan 80s + BElomo 6x42 MD + osada CUSTOM w budowie


Lars
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 2690
Rejestracja: 2004-05-07, 00:25
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: Lars » 2006-02-12, 13:27

Proszę bardzo: Zapisz jako...


Awatar użytkownika
mateusz02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 2006-01-15, 16:21
Lokalizacja: Okolice Krosna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: mateusz02 » 2006-02-12, 14:04

Wielkie dzięki
Hatsan 80s + BElomo 6x42 MD + osada CUSTOM w budowie


Awatar użytkownika
AL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 717
Rejestracja: 2004-07-08, 10:14
Lokalizacja: frontwschodni.org
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: AL » 2006-02-15, 13:06

Zupełnie przypadkowo znalazłem ta stronę. Po przejrzeniu zawartości wydaje się być ciekawa.

http://www.torun.mm.pl/~sopel/


Awatar użytkownika
Maciek_H
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 2005-05-29, 21:04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Maciek_H » 2006-02-15, 22:32

http://www.sniperworld.com/ - linki chyba do wszystkiego związanego ze strzelctwem, bronią, optyką itp.
HW-97k, CZ 527 Kevlar .223, Rem. 700 Police LTR .308, Rem. 870 Tac 12/76, Glock 17 & 19 & 34 Gen4, Glock 17 & 21 Gen3 OD, H&K USP .40, SigSauer 516


Awatar użytkownika
ravkill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 5651
Rejestracja: 2003-11-18, 01:42
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: ravkill » 2006-02-19, 15:03

najlepsza darmowa "gunopedia" w necie:
http://world.guns.ru
Walther Combinator UR, HW 90k, Benjaminek Marauder, SS 10x42 MQ, DOT FFP, DOT 4-16x42, SS 20x42 MD.

"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją." generał George S. Patton


ptuk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1264
Rejestracja: 2005-11-14, 18:51
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: ptuk » 2006-02-19, 15:18

The Box O' Truth
Badanie przebijalności różnych pocisków w różnych obiektach. :twisted:
"Personal weapons are what raised mankind out of the mud, and the rifle is the queen of personal weapons." - Jeff Cooper


Awatar użytkownika
t0mek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 2005-11-22, 10:56
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: t0mek » 2006-02-21, 18:17

Witam
Osobiście polecam te:

Jak ktoś nie bałdzo kuma zasady działania to to - http://www.republika.pl/macho_men/

A jak ktoś chce mieć 'instrukcje obsługi' to -
http://stevespages.com/page7b.htm

Coś dla miłośników broni z IIWŚ (rewelacja jak dla mnie) -
www.surplusrifle.com

No i big guns -
www.montysminiguns.com

Pozdrawiam
Hatsan 55
gg 8730740


jamor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 359
Rejestracja: 2005-11-11, 14:35
Lokalizacja: warka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: jamor » 2006-02-23, 10:59

a tu od braci ze wschodu
http://www.guns.ru/gallery/firearms/


Awatar użytkownika
beeman
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 2004-12-16, 16:15
Lokalizacja: Zamość/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: beeman » 2006-02-24, 18:16

Witam
Ja również coś wkleję
http://www.polowania.zw.pl/data/bron_mysliwska.htm

Bardzo ciekawe opisy w tym charakterystyka balistyczna wybranych typów amunicji.
Pozdrawiam M.




Wróć do „Broń i amunicja - WBP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KG92RS, marcin_sz i 11 gości