iŻ 35M się tnie

Moderator: Moderatorzy WBP

ericwww
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: iŻ 35M się tnie

Post autor: ericwww »

@bartek75 dziekui za Tobysa - pewnie się wybiorę do niego bo porównałem z innym egzemplarzem @zico dziękuję i mój wyrzutnik nie jest prostokątny kanciasty tylko zjechany pod ostrym kątem. Ktoś ma moze na wyrzutnik na zbyciu? czy wymiana jest do ogarnięcia samemu?
Walther PP, Beretta 92FS, IŻ 35M, FWB 300S, Steyr LP1, FWB90, Diana 75,

Awatar użytkownika
Shooter7
Zarejestrowany użytkownik

Post autor: Shooter7 »

To czy bedziesz w stanie wymienic sam, lezy bardziej w kwesti szklanej kupi i tym, co nasz w rencach :)

Normalnie nie jest to problemem :) , pytanei tylkojak ten wyrzutnik jest zamontowany ?

Jak wyglada po bokach jest rowniez malo istotne, istotniejsza jest bowiem jego dlugosc !

:wink:

Awatar użytkownika
Shooter7

Post autor: Shooter7 »

ericwww pisze:
22 maja 2020, 21:32
pomogło dokładne wymycie w benzynie- do suchego , dosłownie kropelka oleju silikonowego w newralgiczne miejsca i amunicja geco semi-auto, na 100 strzałow tylko 7-8 fajek czyli duuużo lepiej. jestem prawie całkiem zadowolony. i celny jest skubaniec.
Mam co prawda Walther'a KSP 200 ale to to samo. Oczywiscie kupilem uzywanego, bo nowych nietu ! :)

Tak zasyfionej broni nie mialem jeszcze wrekach.

Mimo tego sprawdz jeszcze te CCI i RWS Pistol Standard,

Powinno byc jeszcze lepiej.

P.S. nie zalega komus parur wyciagu lusek ? Jezeli tak, to prosze o kontakt ! Z gory dzieki

:wink:

thorpkw5

Post autor: thorpkw5 »

Miałem KSP200 kilka lat...zrobiłem z niego rekord polski i kilka razy mistrzostwo polski w grupie open (powszechnej) i nigdy nie miałem zacięć. Chodziła nawet dobrze Lapua OSP a to już bardzo wolna ammo! W tym pistolecie zasada jest prosta ...im mniej czyścisz tym mniej zacięć! Jak raz wyczyściłem go porządnie to wtedy były zacięcie! Proponuje strzelać a nie czyścić 8-)

ericwww
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: ericwww »

@thorpkw5 gratulacje miło poznać, czysczenie sprawia mi przyjemnośc tak jak strzelanie a ksp200 już mam ugadanego , jadę po niego do gdyni na początku czerwca
Walther PP, Beretta 92FS, IŻ 35M, FWB 300S, Steyr LP1, FWB90, Diana 75,

Rlyeh
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki

Post autor: Rlyeh »

Ooo, jakby ktoś miał jakieś części zamienne (kiedyś to pakietami ktoś sprzedawał, Guten może?) to też bym się pisał. Szczególnie iglica albo nawet tylko element ją blokujący (kojarzę że to jakaś dokręcana tulejka była? Schemat mam przed oczami i nic podobnego nie widzę, w każdym razie element tej tulejki wykręcał się i pistolet zacina się przy strzale).

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”