Customowa kabura na zamówienie.

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
YARRO72
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:34
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Customowa kabura na zamówienie.

Post autor: YARRO72 »

Witam.
Czy ktoś z Kolegów może wskazać miejsce/osobę zajmującą się szyciem solidnych kabur z dobrego materiału. Chodzi mi o indywidualny charakter/wygląd kabury,wysokiej jakości surowiec i wykonanie bez uszczerbku na funkcjonalności.
PZDR YARRO
BERETTA M9A3
claw99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 14 grudnia 2015, 22:35
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Customowa kabura na zamówienie.

Post autor: claw99 »

zakład rymarski Kajman. Brałem u nich szerokiego motyla do astry A75 i jest super. Na stronie mają pokazane wzory według których szyją. Do Beretty zrobią bez problemu.

Jedyny szczegół do którego się można przyczepić, że po spuszczeniu kurka decockerem (na ząb zabezpieczający) nie da się zapiąć zatrzasku paska. Po spuszczeniu kurka do końca problem nie występuje. Poza tym dopracowana w najmniejszych detalach i polecam.
Awatar użytkownika
YARRO72
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:34
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Customowa kabura na zamówienie.

Post autor: YARRO72 »

[quote="claw99"]
Thx....Kajman nasuwa się jako pierwszy. Ale oni nie będą chcieli się raczej bawić i cackać-a mnie chodzi o coś nietuzinkowego z egzotycznej skóry,z fajnymi przeszyciami,być może z jakimś wyciśniętym bądź wyszytym symbolem/monogramem...Po prostu chcę poszaleć,pomarudzić,powybrzydzać. :-D 8-)
BERETTA M9A3
kelvinpiotr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 361
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 09:31
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Customowa kabura na zamówienie.

Post autor: kelvinpiotr »

Tylko zaznacz na początku, po tym jak powiesz o swoich planach, że chcesz poszaleć też z pieniędzmi. To na pewno dużo ułatwi w podjęciu decyzji przez wykonawcę :wink: tego jednostkowego , indywidualnego projektu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”