Astra A-70 Zbity rygiel lufy

Moderator: Moderatorzy WBP

belzebub1212
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2019, 17:24
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Astra A-70 Zbity rygiel lufy

Post autor: belzebub1212 »

Witam,posiadam pistolet Astra A-70 od niedawna,zanim go kupiłem poczytałem trochę na forach zwłaszcza zagranicznych i dużo osób sobie go chwali za stosunek ceny do jakości oraz wytrzymałość,jednak od niedawna zastanawia mnie jedna rzecz. Po kilku strzelaniach zauważyłem,że w górnej części lufy która rygluje się w wycięciu w szkielecie zamka są wyraźne odgniecenia a podczas ostatniego strzelania zauważyłem,że minimalny kawałek stali w tym miejscu ukruszył się i odpadł.Ogólnie pistolet wygląda na minimalnie używany,oceniłbym,że przeszło przez niego nie więcej jak 400-500 kul a poprzedni właściciel strzelał z niego właściwie kilka razy. I teraz pytanie zasadnicze-Czy jest się czym konkretnie martwić czy może pistolet jest jeszcze na "dotarciu" i wybije sobie tyle ile potrzebuje do swobodnego działania i będzie już cacy? wrzucam zdjęcie poglądowe z zaznaczonym miejscem o które dokładnie chodzi,jak ogarnę jakiś sprzęt którym będę mógł zrobić wyraźne zdjęcie wtedy wrzucę jak to wygląda realnie.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”