Dostawa z Brownells.pl

Moderator: Moderatorzy WBP

KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: KG92RS »

marcusling pisze:A tak z ciekawości czytając komentarze chciałbym się zapytać osób, które zamawiają cokolwiek gdziekolwiek tak jak w przypadku brownellsa gdzie trzeba z góry przelać całość sumy co do grosza a potem czekać tygodniami - co wami kieruje, że skazujecie się na takie upodlenie?
Jest jeszcze jedna rzecz, często istotna w przypadku działalności gospodarczej -> dostajesz zwykłą, polską fakturę VAT, która sobie normalnie księgujesz, bez bawienia się cła, akcyzy, kursy, odprawy, sad-y...
Hermes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 372
Rejestracja: 27 września 2015, 12:35
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Hermes »

Mamy potwierdzony przylot towaru na 30 listopada. Zakładamy, że 3 grudnia powinna zacząć się odprawa. Szacujemy, że najpóźniej 10 grudnia towar będzie u nas i możemy go rozsyłać do odbiorców. Oznacza to, że termin doręczenia powinien przypaść na 12-13 grudnia.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@brownells.pl lub telefonicznie pod numerem 227 83 53 23.

Pozdrawiamy,
Zespół Brownells Polska


Pytanie do Brownells
Czy towar jest już odprawiony?
Awatar użytkownika
P_iter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 769
Rejestracja: 09 października 2006, 09:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: P_iter »

Hermes pisze:
Pytanie do Brownells
Czy towar jest już odprawiony?
O ile czytanie wiadomości adresowanych na Brownells jest ich obowiązkiem, to czytanie tego forum niekoniecznie. Może tam spytaj?
Pozdrawiam
P_iter
Hermes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 372
Rejestracja: 27 września 2015, 12:35
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Hermes »

Nie chodzi o obowiązek.
Jesli brali udział w tym wątku to dostali info o moim wpisie.Zechcą to odpowiedzą.
Czekam miesiąc na non-ITAR i niestotną wg UoBiA rzecz za pare stówek...
Kupowałem na brownells.com i maks trwało to 7-10 dni.Raz cło było za nie ale zawsze to grosze.Odprawiałem sie mailowo
i listonosz za pobraniem przynosił przesyłkę...
Patrząc na to co się dzie je nie widze żadnego sensu kupowania na Brownells.pl
Ani taniej,makabrycznie długo,nie mozna nic zaplanować...Dobrze że sezon martwy i ten miesiac mozna czekać.
Spróbowałem,przekonałem się i jeśli już, to będę kupował na Brownells.com
Trochę mi wstyd że ogłaszający się na Facebooku handlarze szpejem z USA działają sprawniej niz firma z Sulejówka którą lubię...
Coś nie zatrybiło...
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2018, 14:01 przez Hermes, łącznie zmieniany 1 raz.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: KG92RS »

Hermes pisze: Trochę mi wstyd że ogłaszający się na Facebooku handlarze szpejem z USA działają sprawniej niz firma z Sulejówka
Próbujesz porównać przesłanie małej paczuszki za pośrednictwem zaprzyjaźnionej stewardessy z przesyłką paletową... To jest zupełnie co innego.
I takie terminy nie są niczym niezwykłym - to norma.
Lebaid
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 34
Rejestracja: 20 października 2013, 01:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Lebaid »

Hermes pisze:Spróbowałem,przekonałem się i jeśli już, to będę kupował na Brownells.com
Trochę mi wstyd że ogłaszający się na Facebooku handlarze szpejem z USA działają sprawniej niz firma z Sulejówka którą lubię...
Coś nie zatrybiło...
Jak coś zapraszam, zwykle ok 3 tyg Brownells, inne np. ebaye i amazony ok 2 tyg. :)
Hermes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 372
Rejestracja: 27 września 2015, 12:35
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Hermes »

KG92RS pisze:
Hermes pisze: Trochę mi wstyd że ogłaszający się na Facebooku handlarze szpejem z USA działają sprawniej niz firma z Sulejówka
Próbujesz porównać przesłanie małej paczuszki za pośrednictwem zaprzyjaźnionej stewardessy z przesyłką paletową... To jest zupełnie co innego.
I takie terminy nie są niczym niezwykłym - to norma.
Stwierdzam że mając wybór Brownells.com a Brownell.pl wybiorę tego pierwszego bo bywało ze przesyłka była w tydzień.
Nie interesuje mnie logistyka tylko przedmiot za który zapłaciłem czyli moja własność.
Próbujesz sugerować że posrednik czeka aż uzbiera się paleta? Możesz sobie czekać.Ja wybiorę inny sklep.
Pisząc o stewardesach widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz i chyba jesteś pod wrażeniem filmu Jackie Brown.
To już nie te czasy.Stewardesa na pokład już nic nie wniesie a na pewno nie rzeczy z naszego zakresu zainteresowań...
Evito
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 565
Rejestracja: 13 lipca 2017, 15:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Evito »

No dobra - zamówiłem dokładnie 2 tygodnie temu więc niby powinna być przesyłka w połowie przyszłego tygodnia. poczekamy, zobaczymy - mi się nigdzie nie spieszy :)
Jestem pacyfistą... i tego się trzymajmy :502:
Awatar użytkownika
Garfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 927
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 00:19
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Garfield »

U mnie przesyłka z 15.11 ma status wysłane. Zaraz będzie miesiąc i nic się nie zmienia. Raczej nie liczę na to że dojdzie na święta.
"Zły - być może, dobry - a czemu??"
"Kasandrą byłem, jestem i zostanę..... .....obym się mylił."
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Mariusz888 »

Hmmmm ciekawe - ja nie dostałem mail z tym, że termin jest potwierdzony...
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: KG92RS »

Hermes pisze: Stwierdzam że mając wybór Brownells.com a Brownell.pl wybiorę tego pierwszego bo bywało ze przesyłka była w tydzień.
Twoja wola. Ja wybiorę Brownells.pl, bo dostanę fakturę na wszystko, bez dziwnych jazd z celnikami.
Hermes pisze: Próbujesz sugerować że posrednik czeka aż uzbiera się paleta? Możesz sobie czekać.Ja wybiorę inny sklep.
Nie, nie zrozumiałeś. Procedury związane z transportem palety są inne, niż z transportem małej przesyłki, nawet przez firmę kurierską (która ma swoje samoloty). To trwa i nic na to nie poradzisz.
Hermes pisze: To już nie te czasy.Stewardesa na pokład już nic nie wniesie a na pewno nie rzeczy z naszego zakresu zainteresowań...
Może, faktycznie - dawno nie korzystałem. Jeszcze 10 lat temu to była normalna praktyka.
Awatar użytkownika
fusz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1412
Rejestracja: 03 lutego 2009, 11:40
Tematy: 9
Lokalizacja: GD/NO
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: fusz »

Hermes pisze:Jesli brali udział w tym wątku to dostali info o moim wpisie.Zechcą to odpowiedzą.
Nie jest to w ogóle pewne, czy dostaną powiadomienie. Kwestia zaznaczenia pola "Powiadamiaj mnie o nowych postach w tym temacie" podczas pisania postu.
Nie jest to złośliwość z mojej strony - piszę o tym, bo (jak się okazuje) stosunkowo niewiele osób o tym wie. Tzn, że można w ogóle takie powiadomienia dostawać.
SG3M, SKS Ardea, a zabawki różne, małe i duże...
Hermes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 372
Rejestracja: 27 września 2015, 12:35
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Hermes »

forum elaboracja pisze:
Twoje zamówienie .............. jest już w drodze.

Mamy potwierdzony przylot towaru na 30 listopada. Zakładamy, że 3 grudnia powinna zacząć się odprawa. Szacujemy, że najpóźniej 10 grudnia towar będzie u nas i możemy go rozsyłać do odbiorców. Oznacza to, że termin doręczenia powinien przypaść na 12-13 grudnia.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@brownells.pl lub telefonicznie pod numerem 227 83 53 23.

Pozdrawiamy,
Zespół Brownells Polska


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Informowaliśmy ostatnio, że Twoje zamówienie ............... zostanie dostarczone 11-12 grudnia. Niestety spedytor ma tygodniowe opóźnienie.

Chcemy zapewnić, że robimy wszystko by dostarczyć jak najszybciej zamówione przedmioty. Będziemy informować na bieżąco o postępach. Jak tylko przesyłka przejdzie odprawę celną wyślemy informację z nowym terminem dostawy.

Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości i przepraszamy za zwłokę.

Pozdrawiamy,
Zespół Brownells Polska



Nadmieniam ze mija już miesiąc!!!!
...a bedzie jeszcze dłużej...

Ciekawe kiedy komus puszcze nerwy i złozy zawiadomienie o oszustwie...

Teraz wiem że już nie warto tam kupować.

:one: :027: :027: :027: :027:

Dostaniemy pod choinkę...2019 :027:
Awatar użytkownika
kwaki
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 578
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 11:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: kwaki »

Oj ciężki start mają. No nic, czekamy dalej...
Lack of confidence comes from lack of competence.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: KG92RS »

kwaki pisze:Oj ciężki start mają.
Jeśli chodzi o przesyłki -> nie spodziewałem się niczego innego. Jeden z moich klientów regularnie ściąga z USA przesyłki paletowe (od prawie 10 lat) i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby wszystko było bez kłopotów i na czas. Nie ma znaczenia, którędy leci - zawsze jest jakiś problem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”