Dostawa z Brownells.pl

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Ghav
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 01 lutego 2016, 20:39
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Ghav »

Zamówienie 08.11 dotarło w końcu kilka dni temu.

Kilka dni przed świętami złożyłem kolejne zamówienie, 02.01 na moje konto wróciły pieniądze za to zamówienie, poprosiłem o wyjaśnienie o co chodzi - oprócz krótkiej informacji, że nie wiedzą i muszą zapytać brownells USA narazie cisza... Czy ktoś miał podobnie?
Heilsberg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 21 grudnia 2016, 15:12
Tematy: 3
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Heilsberg »

Na maila z pytaniem kiedy mogę się spodziewać dostawy bowiem doszły mnie słuchy, że niektórzy już dostali - zero odpowiedzi. Chyba trzeba tam podjechać i zapytać jak Czaban do Lebiedzia.
WKS 10 Olsztyn
Lebaid
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 34
Rejestracja: 20 października 2013, 01:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Lebaid »

my_key pisze:doszła mi paczka z 14.11.2018, prawie dwa miesiące, nieźle!
szybko ;laughing:
krzH
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 30
Rejestracja: 02 marca 2014, 15:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: krzH »

Trochę nie w temacie, ale aż mnie świerzbiło aby napisać. Mianowicie chodzi o interfejs strony brownells. Wchodząc na stronę witają lata 90. Aby znaleźć kategorię "czółenka, łoża i cośtam" trzeba najpierw wpisać w wyszukiwarkę "łoże" po czym kliknąć na byle jakie łoże aby tam móc wejść w kategorię "czółenka, łoża i cośtam" pod drzewku kategorii w przedmiocie. Wpisując ceny wykrzacza błąd, że nieprawidłowy format ceny stosuje. To jak mam pisać, słowami :-? ;laughing: . Chciałem zamówić łóże w m-lok, ale poddałem się. Trochę nie chce mi się wierzyć, że nie ma łóż m-lok free float poniżej 1000 zł. Ale jak już udało mi sie wpisać ten 1000 w cenie "do" to pokazuje tylko szyny na m-lok. Za każdym razem jak uda mi się "dobić" do kategorii gdzie są łoża, wyświetla inne przedmioty niż poprzednim razem. Burdel po pożarze to bardziej uporządkowane miejsce, Panowie i Panie z Brownells Polska.
Raphael27
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1297
Rejestracja: 26 września 2007, 17:10
Tematy: 33
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Raphael27 »

Łoże to jest małżeńskie a nie chwyt w karabinie.
Nic dziwnego że nic nie znalazłeś .
Awatar użytkownika
strk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3000
Rejestracja: 16 lipca 2014, 17:37
Tematy: 52
Lokalizacja: 3miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: strk »

Hehehe :502:
PSSK-DB vice-president
LOK Certified Range Officer
Obrazek
[evil laugh]Kto nie elaboruje ten przegrał życie. Taniej już było[/evil laugh]
Awatar użytkownika
betoniarz08
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 328
Rejestracja: 18 grudnia 2016, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: betoniarz08 »

@raphael29
Łoże masz w AK więc jak to jeest?
polemass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 563
Rejestracja: 11 października 2014, 20:04
Tematy: 17
Lokalizacja: Przegnily Wychodek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: polemass »

Nabyles AK to masz i loze,jestes w zwiazku do konca Twych dni...pomacasz,przytulisz,zal....itp i mozesz byc bigamista abys tylko po jedynej slusznej platformie sie obracal :-D
pojke123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017, 14:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: pojke123 »

Dostałem kolejnego maila. Jednak będą zamawiać towar ponownie bo jedna z pierwszych dostaw prędko nie ruszy z Amsterdamu.
krzH
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 30
Rejestracja: 02 marca 2014, 15:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: krzH »

Raphael27 pisze:Łoże to jest małżeńskie a nie chwyt w karabinie.
Nic dziwnego że nic nie znalazłeś .
Cóż nie wiem, może w niżej wymienionych sklepach pracują ludzie którzy się nie znają na rzeczy. Powinni zasięgnąć porady kolegi Raphael27 :-D

Obrazek

Obrazek

Przepraszam za zaśmiecanie tematu, nie zauważyłem że jest inny do tego typu spraw.

Tak czy srak, dzięki za zwrócenie uwagi że "łoże" może być nazywane też "chwytem". Można wierzyć lub nie, ale nie wiedziałem.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2019, 21:46 przez krzH, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Mariusz888 »

pojke123 pisze:Dostałem kolejnego maila. Jednak będą zamawiać towar ponownie bo jedna z pierwszych dostaw prędko nie ruszy z Amsterdamu.
Również dostałem tego maila w piątek - właśnie odpisałem, że rezygnuję z zamówienia. Powodów jest kilka, ale generalnie zamówiłem same magazynki (7szt do AR15) - minęły 3 miesiące i magazynków nie ma, natomiast dostaję propozycję czekanie kolejne długie tygodnie (22 dni to ilość dni roboczych+ czas na komunikację + czas na sprawdzenie stanów magazynowych, które też mogą się okazać puste na to co zamawiałem itd). Generalnie nie chce mi się czekać dłużej - 3 miesiące to jednak kres mojej cierpliwości. Teraz ciekaw jestem jak szybko przyjdzie przelew...
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2019, 11:37 przez Mariusz888, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3222
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: biper »

A ja stwierdziłem, że mogę spokojnie poczekać. Stany magazynowe to widać na stronie brownells.pl. Jak jest na stronie zaznaczone, że dostępne, to znaczy że dostępne.
W sumie to Ci się dziwię - miałeś chyba ze 2 miesiące na rezygnację i dawno miałbyś kasę na koncie, a rezygnujesz teraz, kiedy praktycznie na 100% wiadomo, że za 2-3tyg. miałbyś zamówienie u siebie.. :roll:

Trochę to śmieszne, że "obrażacie" się na sklep za jedną wtopę, na SAMYM początku działalności, przy PIERWSZYM ich dużym zamówieniu z USA.
Ja tam się nie zrażałem i pod koniec listopada, albo na początku grudnia złożyłem drugie zamówienie, które już dawno (jeszcze przed świętami) dotarło. Pomimo, że ceny są trochę większe, niż te na początku rozruchu, to wciąż konkurencyjne.

Ja tam jestem zadowolony - firma sprawę załatwia rzetelnie (proponowali zwrot kasy dawno temu). Pierwsze zamówienie też w końcu dotrze. Nie pali się. Ale nie będę miał najmniejszych oporów przed składaniem kolejnych zamówień.
A w sumie.. to co tam.. Im mniej kupujących, tym większa dostępność dla reszty "nieobrażalskich" ;)
Także Panowie.. OMIJAJCIE ten sklep z daleka.. wykasujcie linki i ciasteczka z przeglądarek, i koniecznie wrzućcie filtr do adblocka, aby na forum Wam się reklama brownellsa nie wyświetlała, i broń Boże nie kusiła :)

:033:
:piwo:
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
lto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1141
Rejestracja: 29 listopada 2014, 14:00
Tematy: 10
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: lto »

A wiadomo coś nowego w sprawie istotnych części?
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: Mariusz888 »

biper pisze:W sumie to Ci się dziwię - miałeś chyba ze 2 miesiące na rezygnację
Ja się wcale nie obrażam na sklep. Magazynki zamawiałem właściwie jeszcze gdy nie do końca nawet wiedziałem jakiego AR'a wybiorę. Wybrałem ostatecznie DD MK12 i mam do niego 3 magi DD z BUOSu. Do strzelania statyki generalnie nie widzę potrzeby posiadania większej ilości. Nie rezygnowałem wcześniej, bo jestem z tych, którzy jak zamówili to finalizują. Wśród zamówionych magów miałem 2 sztuki takich na 10 naboi nawet. U mnie problem leży w stanach magazynowych w tym, że 2 z 3 pozycji są już właśnie na stronie Brownells niedostępne. Nie mam więc gwarancji kiedy uzupełnią się stany magazynowe pozwalające na powtórne zamówienie. Ja nie winię sklepu - wyszło jak wyszło i nie wszystko w życiu da się przewidzieć. Niemniej w obecnej sytuacji nie czuję winy w rezygnacji z zamówienia - w końcu kilkukrotnie deklarowałem że poczekam i czekałem.
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3222
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dostawa z Brownells.pl

Post autor: biper »

Aaaaa.. to takie buty..
:101:

Czyli sytuacja zupełnie odmienna od mojej.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”