Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Rabat musi być! Czyli historie sprzedawców o kupujących.

Moderator: Moderatorzy WBP

Kadeka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Rabat musi być! Czyli historie sprzedawców o kupujących.

Postautor: Kadeka » 2018-10-22, 14:17

Nie jestem sprzedawcą w tej historii ale w pewnym momencie czułem się tak jak on - zażenowany jak nigdy w życiu.

Stoję w kolejce w jednym z tańszych sklepów w Wielkopolsce. Przede mną Pan kupił SW MP15 i tę samą jednostkę tylko w bocznym, do tego strzelba już nie pamietam jaki model i jakieś duperele. Zaczął dobierać ammo no i tu się zaczęło, za przeproszeniem, żydzenie bo inaczej tego nie można nazwać. Na nic argumenty że każdą z jednostek dostał najtaniej w kraju o średnio 200zł, że ammo też w bardzo dobrej cenie. Skończyło się na błagalnym: "No chociaż GROSZ na sztuce i będę zadowolony." Zamówienie łącznie wyszło ponad 13 tysięcy, a on chciał wybłagać może 10zł liczone w groszach za każdy nabój.

Druga historia już moja.
Swego czasu sprzedawałem komplet flag bezpieczeństwa za 35zł. Jeden kupujący pisze ze weźmie ale za 30zł. Myślę sobie, że i tak mi zalegają więc ok. Z tym, że po 15 minutach ta sama osoba wzięła z drugiego mojego ogloszenia kolimator za trochę ponad tysiaka. Tam przynajmniej już się nie targował :-D

Awatar użytkownika
montrala
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Rabat musi być! Czyli historie sprzedawców o kupujących.

Postautor: montrala » 2018-10-23, 11:01

! Wiadomość od: montrala
Forum jest o broni, a wątek jest o historiach sprzedawców. Proszę się tego trzymać. A jak ktoś już musi pogadać o przywarach narodowych, to mamy dział "Pozatematyczny".
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenrex, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”