Kabury - porównanie - fotki broni

Moderator: Moderatorzy WBP

wisus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 19 lutego 2018, 01:50
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Kabury - porównanie - fotki broni

Post autor: wisus »

Witajcie,

Wstyd się przyznać, ale przez ponad 3 lata nie kupiłem żadnej kabury i nosiłem broń w walizkach. Po prostu, nie bawiłem się do tej pory za bardzo w dynamikę, a zawody strzelałem tylko "tarczowe".
Jak się domyślacie broń w walizkach wygląda niemal jak nowa, dlatego przed zakupem zacząłem się zastanawiać jak bardzo pogorszy się jej stan...
Nie jestem jakoś specjalnie przerażony faktem, że broń będzie od tej pory nosiła ślady używania - trzeba się z tym liczyć stosując kaburę, ale wybór kabur jest ogromny (rodzaje, materiały) i jakość też pewnie jest bardzo różna.

Dlatego chciałem zaproponować taki wątek:
Umieszczajmy tu zdjęcia broni używanej z kaburami pokazującymi jej stan + opis jaka dokładnie kabura i jak intensywnie używana.
Ja bym chętnie takie zestawienie obejrzał i myślę, że wielu innych też.
Niestety nie rozpocznę tego wątku swoimi zdjęciami, bo sam jeszcze kabury nie mam:-(

Porównamy w ten sposób i kabury i broń - pewnie inaczej znosi to klasyczna oksyda, a inaczej arcor czy jakieś malowane wynalazki...
Mam tylko prośbę, umieszczajmy tu zdjęcia broni po min. 1 roku używania kabury. Inaczej chyba nie ma to sensu.
No chyba, że ktoś kupił tak kiepską kaburę, ze przetarła broń do żywego po tygodniu - wtedy takie zdjęcie miałoby jakąś wartość, ale nie spodziewam się takiej sytuacji.
Mam nadzieję, że spodoba się Wam ten pomysł i zgromadzimy tu ciekawą kolekcję zdjęć.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”