Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Moderator: Moderatorzy WBP

albertoos966
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2019, 17:53
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: albertoos966 »

Witam, posiadam pozwolenie kolekcjonerskie i od jakiegoś czasu strzelam na Pasterniku koło Krakowa.Zamierzam obecnie strzelać raz w tygodniu na pasterniku ale cena 30 zł za wejście jest nieopłacalna gdyż wolałbym jakiś karnet roczny i tu robią się schody....dziś pan na strzelnicy z biura powiedział że jako takie karnety roczne na rok 2019 nie zostały przewidziane i pracują nad karnetami 12 wejść za 300 zł czyli w moim przypadku chodzę 4 razy na miesiąc więc takowy wystarczy na 3 miesiące zas rocznie to 1200 czyli 120 miesięcznie,całkowicie nieopłacalne.Pracownik strzelnicy wspomniał o klubie Arsenał i jakiś jeszcze drugi gdzie członkowie tych klubów mają za darmo strzelnice cały rok i składka w Arsenale podobno 3 stówki za rok czyli 25 miesięcznie.Teraz pytanie do was.

1) Czy warto zapisać się do arsenału tylko w tym celu aby mieć strzelnice za free i czy ewentualnie ktoś z was kolekcjonerów tak zrobił?
2) Czy prezes tego klubu się na to zgodzi czy raczej członkostwo wymaga zaangażowania itp? ( Mi tylko chodzi o tanie korzystanie z pasternika)
Nie podpowiadajcie innych obiektów gdyż auta nie mam a na pasternik mam ekstra dojazd rowerem poniżej 20 minut poza tym lubie ten obiekt..

Czy ktoś ma jakiś kontakt do szefa KKS arsenał lub wie kiedy on jest na Pasterniku i czy ma luźne podejście obywatelskie czy raczej służbista?
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: Fokat »

Arsenał, to klub sportowy, nie kolekcjonerski. Nawet dostać się tam, jako sportowiec, jest trudno, bo musi Cię wprowadzić, któryś z członków (wiedza sprzed roku).
Niestety, nikt Ci nie udostępni strzelnicy, na zasadach ktore określiłeś.
Takie rzeczy tylko w Erze :)
Wybraleś trochę drogie hobby i koszty są cholernie bolesne i nieuniknione.
Ja w zimie korzystam z paczóltowic, a tam 40 zł za godzinę na krótkim torze. Zaletą są wyciagi z tarczami i cepło w zimie.
Ostatnio zmieniony 11 marca 2019, 18:48 przez Fokat, łącznie zmieniany 3 razy.
slaw2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 265
Rejestracja: 02 września 2018, 17:02
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: slaw2 »

Jest kilka tańszych opcji :one:
Tomtap
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 622
Rejestracja: 31 października 2018, 09:47
Tematy: 21
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: Tomtap »

nie tylko w Erze. przykład z województwa na zachodzie kraju - klub, 500 zł składka i dostajesz klucz do zajebistej strzelnicy z różnorodnymi osiami.
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: Fokat »

Rozmawiamy o pozwoleniu kolekcjonerskim, czy sportowym?
Kolega chce na papierach kolekcjonerskich, korzystać z uprawnień, jakie ma klub sportowy, oplacając tylko skladkę.
Też bym tak chciał, dlatego napisalem że takie rzeczy tylko w Erze.
Ostatnio zmieniony 11 marca 2019, 19:05 przez Fokat, łącznie zmieniany 1 raz.
albertoos966
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2019, 17:53
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: albertoos966 »

Kiedyś chyba WKS wawel miał darmowy pasternik dla swoich członków? Jeszcze srebrny kur jest i podobno też mają w cenie składki strzelnice,pytanie czy są chętni przyjmować ludzi z ulicy? Może zniosą kiedys wymóg tylko na strzelnicach i wtedy tylko czlowiek za amunicje i tarcze zapłaci( rozmarzylem sie)
misiekc77
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 297
Rejestracja: 13 października 2010, 10:33
Tematy: 19
Lokalizacja: Mazowieckie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: misiekc77 »

Piszesz że nie opłaca ci się chodzić i płacić za strzelnice ,strzelectwo to mało opłacalne hobby a raczej bardzo kosztowne , moja rada otwórz własną strzelnice i bierz po 2 zł za wejscie,lub zbieraj znaczki ,fotografuj zachody słońca taniej wyjdzie
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach wśród odwróconych plecami i obalonych w proch"
Z.Herbert
mike4356
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 03 października 2012, 23:19
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: mike4356 »

Fokat pisze:Arsenał, to klub sportowy, nie kolekcjonerski. Nawet dostać się tam, jako sportowiec, jest trudno, bo musi Cię wprowadzić, któryś z członków (wiedza sprzed roku)[...]
Pierwsze słyszę o wprowadzających do Arsenału, a sam w tym klubie jestem od nieco ponad 2 lat i zapisywałem się po jednym telefonie do klubu. Kolega przepisał się z klubu w Warszawie do Arsenału bez żadnego wprowadzania na początku tego roku.


@albertoos966 Miałem pozwolenie kolekcjonerskie przed zapisem do Arsenału i zapisałem się między innymi po to by mieć wejścia na Pasternik, a to, że zrobiłem patent i licencję i pozwolenie sportowe to przy okazji tego, że brakowało mi bocznego zapłonu w kolekcjonerce. I jakoś wyszło w międzyczasie, że zawody polubiłem też :-D
Składka roczna 300PLN ale niestety klub wprowadził też wpisowe, również 300zł. Niemniej, uwierz mi, 30zł za wejście o nielimitowanym czasie, bez wydzwaniania o rezerwację toru, to bardzo dobra opcja. W Paczółtowicach, jak Fokat wspomniał masz 40zł za godzinę, na Fabrycznej z tego co pamiętam to już jest nawet 50zł/h.

Jak rozważasz rzeczywiście opcję zapisania się do Arsenału to zadzwoń pod numer na stronie klubowej: TUTAJ. Dzwonić najlepiej po 12 i około pełnych godzin, bo wtedy kończą się treningi. Umówisz się spokojnie na zapis do klubu.
Moim zdaniem zapisać się warto. Mi się w tym roku już składka w wejściach zwróciła.

Srebrny Kur też ma ponoć darmowe wejście w składce, ale tutaj już nie mam pojęcia jak z zapisami.
koks
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 407
Rejestracja: 07 maja 2003, 14:47
Tematy: 24
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tania strzelnica dla kolekcjonera Kraków?

Post autor: koks »

Sportowcy faktycznie są w trochę lepszej sytuacji ponieważ kluby sportowe mają zwykle swoje strzelnice i w cenie składki często mogą trenować i kożystać z obiektu ile dusza zapragnie.
Sam mam kolekcjonerskie i powiem Ci że 3 dychy bez limitu czasu to bardzo dobra cena. Z drógiej strony możesz zapisać się do klubu koszt wydaje mi się nie jest wysoki więcej mnie kosztuje opłata karty wędkarskie na rok :-D a przy okazji wystartujesz sobie w zawodach :wink:
GP-100 .357
Springfield TM 1911 .45
Rem700 DCR .223
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”