Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Moderator: Moderatorzy WBP

Barca
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 148
Rejestracja: 06 listopada 2015, 09:59
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: Barca »

Dzień dobry,
nie kupujcie nic od gościa od tłumików znanego jako FANTOM USA. Gość bierze Twoją kasę, trzyma ją ponad 2 tygodnie, odmawia wysyłki towaru bez podania przyczyny, nie zwraca kasy wbrew własnym ustaleniom, obraża Cię od najgorszych i ostatecznie kasę zwraca po zagrożeniu zawiadomieniem prokuratury.
Poniżej przykład kultury tego osobnika i tego jak traktuje on zamówienia swoich klientów.
Na chwilę pisania tego posta to jego dane:
e-mail:airgun@vp.pl
Nick na Allegro: fanthomusa - https://allegro.pl/uzytkownik/44377978/oceny
Nick na OLX: Gordon - https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/3ghTb/
Dane z CEiDG:
JACEK ZAGÓRSKI
NIP 5272359143
REGON 140511060
FANTOM USA JACEK ZAGÓRSKI
woj. MAZOWIECKIE, pow. Warszawa, gm. Wola, miejsc. Warszawa, ul. Żelazna, nr 34/38, lok. 127, 00-832, poczta Warszawa


I najlepszy hit to status indywidualnej działalności gospodarczej:
Zawieszony
Od airgun <airgun@vp.pl>
Dzisiaj jeszcze ci przelałem chociaz jestem na urlopie. Jutro będziesz miał na koncie 400 pln i nie pisz więcej do mnie bo nic z tobą nie mam wspólnego. Sram na twoje 400 pln.
A moje motto na życie:
POJEBÓW ODPUSZCZAĆ A TO CO PISZĄ TO SPUSZCZAĆ
Żegnam na zawsze *** i życzę zdrowia na ciele i umyśle

W dniu 2018-08-15 14:30:03 użytkownik *** napisał:
Jeżeli do końca dnia jutrzejszego nie znajdę zaksięgowanych środków na
swoim koncie, w piątek po południu składam zawiadomienie w prokuraturze.

W dniu 2018-08-15 13:25, airgun napisał(a):
Żegnam *** na zawsze

W dniu 2018-08-15 11:20:25 użytkownik *** napisał:
Dzień dobry,
Po pierwsze do tej pory byliśmy na "Pan", prosiłbym nie skracać
kontaktu
bo nie przypominam sobie bym na to pozwolił.
Po drugie, sam Pan napisał (co może sobie Pan zobaczyć w
korespondencji
poniżej), że w dniu 10 sierpnia przeleje Pan pieniądze. Więc nie
rozumiem o co może Pan mieć do mnie pretensje jeżeli nie przestrzega
Pan
swoich jednostronnie narzuconych deklaracji?
Po trzecie, ja nie wybrałem zwrotu pieniędzy - ja wolałem i nadal wolę
dostać tłumik. To Pan napisał o przelaniu pieniędzy i nie wytłumaczył
Pan dlaczego dostawa tłumika nie jest możliwa.

W dniu 2018-08-15 06:01, airgun napisał(a):
Człowieku ! już masz przelane. Twoje 400 pln potrzebne jest mi jak
świni siodło. Przesyłki zbiorcze z zamówieniami idą z USA do 14 dni
.To nie jest sklep ALKOCHOLE 24. Miałeś info że jest urlop do 20.08.
Kup sobie w innym sklepie tłumik do broni i więcej tutaj nam głowy
nie zawracaj
Żegnam na zawsze

W dniu 2018-08-14 14:14:57 użytkownik *** napisał:
A pieniędzy nadal nie ma.
Pan jest poważny czy nie do końca?

W dniu 2018-08-10 12:12, airgun@vp.pl napisał(a):
Witam
Jeszcze nie. Najwcześniej po urlopie 20.08. Dzisiaj przeleję zwrot
pieniędzy.
Pozdrawiam

W dniu 2018-08-08 16:02, airgun napisał(a):
Witam
Jutro
Pozdrawiam

W dniu 2018-08-08 13:31:10 użytkownik *** napisał:
Dzień dobry,
czy tłumik został wysłany? Nie dostałem żadnej informacji.

W dniu 2018-08-02 05:51, airgun napisał(a):

Witam
Ok , wszystko się zgadza , po niedzieli wysyłamy
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Foxtrott
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2018, 11:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: Foxtrott »

Potwierdzam przedmówcę , towar cholernie niskiej jakości jak wykonania. Na alledrogo to już ma chyba 7 lub 8 konto.
Ćwicz oko i dłonie w Ojczyzny obronie
Awatar użytkownika
k998
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2017, 15:19
Tematy: 0
Lokalizacja: dolnośląskie
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: k998 »

Potwierdzam. Miałem do czynienia z tym Panem jakieś 2 lata temu. Widzę, że nic się nie zmieniło.
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: montrala »

Proste użycie guglarki (http://bfy.tw/JRAw i http://bfy.tw/JRB0) wskazuje że w USA nie ma firmy produkującej tłumiki "Fantom USA". I na tym etapie należałoby zakończyć interesy z tym sprzedawcą.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
Awatar użytkownika
yogz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 383
Rejestracja: 09 marca 2003, 20:08
Tematy: 27
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: yogz »

z angielskim u niego cienko....firmy nie znajdziesz w US...bo prawdopodobnie dłubie to sam lub zaprzyjaźnionym warsztacie frezarsko - tokarskim. Wiatrówki "fac" dłubane na bazie tanich chińskich qb-78 też opisuje jako "Fantom USA" ( chyba powinno być "Phantom"). Jeżeli ktoś nie boi się ryzykować ze sprzętem pracującym na dużych ciśnieniach ( wiatrówki / tłumiki )..........jego wola, pamiętajcie jednak, że palce nie odrastają.
pozdrawiam,
Yogz
______________________________
9x19, .308W, 7x64, 12/76
Barca
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 148
Rejestracja: 06 listopada 2015, 09:59
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: Barca »

https://www.wykop.pl/wpis/34478185/tlum ... dobry-nie/

Polecam zerknąć tutaj - Pan Jacek "FANTOM USA" Zagórski postanowił najpierw podszywać się pod inną osobę a zdemaskowany nadal nie widzi niczego złego w swoim postępowaniu.
arthur.miler
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2018, 07:15
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: arthur.miler »

FOXTROTT

autor: Foxtrott » 2018-08-16, 13:05
Potwierdzam przedmówcę , towar cholernie niskiej jakości jak wykonania. Na alledrogo to już ma chyba 7 lub 8 konto."

Dla Ciebie prawdopodobnie musiało być by ze złota. Dla kilkunastu tysięcy klientów jest normalnej jakości z odpowiednią ceną na rynek Polski. A prawdopodobnie dla Ciebie Audi to marka szrotowa i tylko od Bentley Continental GT w górę to dobry produkt.
. Dla twojej wiedzy dokładanie 12 kont BROKERSKICH na Alledrogo, 3 sklepy inter w Pl z pneumatyką przemysłową, 2 inter z sportową, 1 w USA z pneumatyką przemysłową 1 w UK i wiele platform sprzedażowych w krajach UE oraz wiele naszych produktów firmowych naszej głównej firmy (firma matka w USA) produkowanych dla firm i ich sklepów na zamówienia z ich logo. Dla Ciebie również Seat to samochód Hiszpański a marka narzędziówki SilverCrest z Lidla nie istnieje ponieważ nie ma takiego producenta według was.
(Silvercrest to wewnętrzna marka LIDLa pod którą oferowane są produkty AGD i elektroniki do domu. Zwykle są to towary wysokiej jakości znanych producentów, jednak oznaczone logo Lidla.)
Przykładów można mnożyć tysiące i tak dalej i tak dalej. Widać brak wiedzy na tematy produkcji, handlu, marketingu 21 wieku. Tych którzy sami prowadzą własne firmy raczej mają pojęcie. Pozostała część to zwykłe bzdurne wpisy ludzi laików wykazujących się wiedzą poziomu zero w temacie. Weź sobie jeden z drugim Doradcę biznesowego świadczącego usługi doradcze w wybranej, specjalistycznej dziedzinie, na przykład w zakresie zarządzania, efektywności i dowiesz się więcej jak się teraz pracuje na świecie. Może bzdur nie będziesz pisał.

K998
k998 » 2018-08-16, 13:43

"Potwierdzam. Miałem do czynienia z tym Panem jakieś 2 lata temu. Widzę, że nic się nie zmieniło."

Zgadza się Panie k998. Nic się nie zmieniło w naszej rodzimej firmie , produkujemy, wykonujemy, sprzedajemy na całym świecie. Jedyna zmiana że produkujemy więcej różnorodnych wyrobów przemysłowych na zlecenia innych firm i hurtowni pneumatyki przemysłowej od nypli zaworowych po pełne zawory itp...itd..... I zrobił się trochę większy park maszynowy ( doszła jeszcze jedna CNC). A przy przy szybkich zamówieniach NASZEJ GŁÓWNEJ FIRMY przez firmy współpracujące wykorzystujemy On Board Courier które pozwalają nam na dołożenie i dostarczenie przy okazji również produktów hobbystycznych do PL dla klientów.

MONTRALA
autor: montrala » 2018-08-16, 14:08
Proste użycie guglarki (http://bfy.tw/JRAw i http://bfy.tw/JRB0) wskazuje że w USA nie ma firmy produkującej tłumiki "Fantom USA". I na tym etapie należałoby zakończyć interesy z tym sprzedawcą.


Na początek zapoznaj się z treścią na aukcjach Alledrogo z informacją która jest na każdej aukcji w zakładce INFORMACJE O SPRZEDAJĄCYM. A jak nie masz pojęcia o Brokerstwie, i całym handu marketingu itp....w 21 wieku to się o kimś nie wypowiadaj. Żebyś dysponował chociaż jakąś wiedzą pojeciową a nie abstrakcyjną może nie pisałbyś bzdur.
Informacje o sprzedającym
WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAKUPAMI PRODUKTÓW PNEUMATYKI FIRMY FANTOM USA w platformie Allegro

Tel. kontaktowy: 722-332-887

Tel. 722-332-887

Firma pod naszą główną jednostką gospodarczą USA specjalizuje się w technice napędów i sterowań. Dostarcza, regeneruje oraz produkuje elementy do hydrauliki siłowej, pneumatyki jak i filtracji na terenie PL oraz całej UE z zarejestrowaną działalnością gospodarczą. USA General Partnership

Z ZAREJESTROWANĄ DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ . USA pod inną marką pneumatyki wykonującej produkty dla lokalnych firm USA

JEST TO SKLEP HOBBYSTYCZNY "HOBBY FAC" PLATFORMY ALLEGRO POZA NASZĄ DZIAŁALNOŚCIĄ ZAWODOWĄ W WOLNYM CZASIE

Zajmujemy się hobbystycznie strzelectwem z przewagą broni palnej jak i w mniejszym stopniu pnemat. FAC które w USA nie wymagają zezwoleń. Na terenie RP hobby przekładam tylko na strzelnicy sportowej lub bojowej.

Więc JAK ROZUMIESZ ( LUB MOŻE NIE ROZUMIESZ) jest produkowane w naszej głównej firmie USA na rynek PL w cenach dopasowanych do kieszeni każdego zainteresowanego PL . A jeśli wolisz coś droższego mogę polecić parę wyrobów produkowanych dla firm lokalnych w USA sprzedających w inter. w cenach 600-900$. Więcej obróbki wizualnej zewnętrznej czyni produkty droższe na rynek rodzimy. A o szczegółach handlowych międzynarodowych jak się to robi dowiesz się więcej jak weźmiesz poradę u doradcy biznesowego w danej dziedzinie których na rynku jest wielu. Więc zapraszam na zakupy produktów od 600-900$

YURKO
autor: Yurko » 2018-08-16, 15:44

Ja sam trochę dłubię sobie i mam różne narzędzia. Nawet czasami udaje mi się zrobić prosto gwint ( co w tłumiku czy innym urządzeniu wylotowym może być istotne)... A ten gostek wystawia po 500 tłumików do wszystkiego, a później, po zapłaceniu, okazuje się, że wystawił coś, czego nie miał. Czy nie powinno być o tym coś w regulaminie Allegro? Moim zdaniem to oszustwo i to kolejne. Tak samo jak wymyślanie sobie nazwy firmy zawierającą w sobie nazwę jakiegoś obcego kraju..."

Wystawiamy tyle produktów ile potrzebujemy wystawiać i na tylu kontach na ilu są przewidziane dane produkty ponieważ taki jest cel handlowy. Płacimy za to do Alledrogo prowizje. Jeśli poszukujesz konkretów to wpisuj odpowiednie frazy nawet w wyszukiwarce Allegro to też działa. Lub omijaj Allegro jeśli ich wyszukiwarka jest nie spełniająca Twoje preferencje. Mamy wszystkie gwinty. Nawet 1/2-28 UNEF Lewy którego nie otrzymasz w całej UE razem z wyspami. I tylko jest do jednego modelu broni rzadko występującego w PL ale parę osób jest w posiadaniu. I wszystko przylatuje w ciągu 10 dni. A nazwa firmy produktów z USA obcego kraju nie jest niczym dziwnym jeśli produkty są tam wytwarzane.

YOGZ powinno być YGOZZ
autor: yogz » 2018-08-16, 15:00

z angielskim u niego cienko....firmy nie znajdziesz w US...bo prawdopodobnie dłubie to sam lub zaprzyjaźnionym warsztacie frezarsko - tokarskim. Wiatrówki "fac" dłubane na bazie tanich chińskich qb-78 też opisuje jako "Fantom USA" ( chyba powinno być "Phantom"). Jeżeli ktoś nie boi się ryzykować ze sprzętem pracującym na dużych ciśnieniach ( wiatrówki / tłumiki )..........jego wola, pamiętajcie jednak, że palce nie odrastają."
.
1. Odpowiedź masz powyżej i przeczytaj do tego całość "O SPRZEDAJĄCYM" a o firmach masz odpowiedź powyżej nieświadomy ludziku.
2. Jak nazywasz się tutaj YOGZ to ktoś Tobie pisze że powinno być YGOZZ. Ty w ogóle myślisz co piszesz czy tylko tak klepiesz klawiaturę z jednym palcem w nosie?
3. Ludziku Yogz, takie rzeczy to z CNC a nie manual. To nie te czasy że koszty były 50.000$ za nowe CNC teraz za 20-30.000$ kupuje się 5 letnie całe centrum obróbcze CNC poleasingowe w US. Więc wyjmij palec z nosa żeby mózg dostawał odpowiednią ilość tlenu zanim coś napiszesz mądrego.
4. Sprzęty na wysokim ciśnieniu palcy nie urywają. Chyba że ty je sam wykonasz. Nie masz żadnego pojęcia, struktury materiałów do wysokich ciśnień, to nie żeliwo co się rozpada na kawałki tylko elastyczna stal wyżarzana beztlenowo. A jak działa i pracuje to nie twoja bajka życiowa więc nie zrozumiesz. Takie rzeczy były już w szkole średniej pierwszego roku na fizyce. Tego nie robią piekarze ludziku bez sensowny. Nie próbuj pić drinków przez słomkę ponieważ to jest hydraulika też ciśnieniowa która może rozerwać słomkę i będziesz miał odzież do prania.

To tylko tak pobieżnie w skrócie o firmie i biznesie zawodowym. A teraz serdecznie pozdrawiam wszystkich opinioznawców
Awatar użytkownika
Borek56
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 143
Rejestracja: 19 października 2014, 11:44
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: Borek56 »

Kultura osobista na wysokim poziomie.
Kadeka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 96
Rejestracja: 09 października 2017, 12:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: Kadeka »

Za sam styl odpowiedzi odpuszczę jakiekolwiek zakupy tam. Trochę jakby ktoś z translatorem google pisał, trochę po pijaku, trochę ułomnie i na bezczela.
Awatar użytkownika
KOM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 79
Rejestracja: 19 marca 2018, 17:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: KOM »

Dobrze to kolega wyżej ujął, nawet jeśli firma miałaby lepsze produkty niż tu się opisuje to z tak marnym PR nie wróże sukcesu i raczej nie zawojujecie rynku z takim podejściem do biznesu.
A co do nazwy tej faktycznie istniejącej marki w USA to dziwne że Pan opisał się prawie na całą stronę na monitorze u mnie a nie skorzystał z okazji by podać nazwę i zareklamować markę...
Tak czy siak sukcesu życzę ale też nie skorzystam.
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Tłumiki FANTOM USA - omijać z daleka

Post autor: montrala »

Post użytkownika arthur.miler przekonał mnie ostatecznie że mamy do czynienia z cwaniakiem żerującym na naiwności.
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2018, 13:54 przez montrala, łącznie zmieniany 1 raz.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”