Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Pistolet Tisas Zigana Sport kal.9x19

Moderator: Moderatorzy WBP

blair7
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Pistolet Tisas Zigana Sport kal.9x19

Postautor: blair7 » 2018-06-13, 16:09

galka90 pisze:
tomek89 pisze:Rozważ jeszcze 1911 - są tureckie wersje np Tisas Zig M1 w 9mm, cena ta sama, zgodnych z oryginałem części w EU sporo, kabur sporo, jedynie pojemność magazynka będzie problemem do dynamiki.
jest jeszcze klasa classic i tam to dobry sprzęt ze względu na zgodność z 1911 co daje mnóstwo części, ma dobre pasowanie i moim zdaniem jest lepiej wykonany od norinco.

Problem z tą klasą jest taki, że na większości klubowych czy innych małych zawodów może się nie otworzyć i będzie klasyfikowany z innymi, którzy mają więcej kulek w magu

Awatar użytkownika
mrrruczit
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Pistolet Tisas Zigana Sport kal.9x19

Postautor: mrrruczit » 2018-06-14, 19:58

Do noszenia oczywiście że co innego (SCCY wygląda spoko). 1911 to pieśń przyszłości, na razie chcę się nauczyć na 9mm.
I właśnie w production chcę startować, na razie z takim z pudełka, żeby nie dokładać drugie tyle do pistoletu na usprawnienia ;)
War, war never changes...

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”