Timer Strzelecki -- własna konstrukcja

Moderator: Moderatorzy WBP

chomzee
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 20 lutego 2015, 11:14
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Timer Strzelecki -- własna konstrukcja

Post autor: chomzee »

Piotr_JG pisze:Tutaj z kolei idzie o użycie timera do sygnalizowania zadanego interwału: od dźwięku do dźwięku. Niczego nie mierzy, nie rejestruje, tylko sygnalizuje. Aż się prosi...
Ależ tak! Przegapiłem to zupełnie. Macie koledzy rację, wezmę to pod uwagę. :)
blair7
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 635
Rejestracja: 05 października 2015, 12:18
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Timer Strzelecki -- własna konstrukcja

Post autor: blair7 »

Ciekawa rzecz. No i przydatna, na pewno lepiej to obsługiwać niż aplikację w telefonie. Koledzy powiedzieli chyba wszystko o wyglądzie i funkcjonalności, a o cenie chyba nikt nic nie powiedział.
W cenie 520 zł można kupić sprawdzony w boju CED 7000, dlatego osobiście nie zapłaciłbym za Twój produkt ceny ok 400 zł, myślę że gdybyś pomyślał nad tym jak zbudować timer w cenie max 200 zł. Taka cena była by rozsądna pomiędzy fabrycznym timerem a apką w telefonie.
chomzee
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 20 lutego 2015, 11:14
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Timer Strzelecki -- własna konstrukcja

Post autor: chomzee »

blair7 pisze:W cenie 520 zł można kupić sprawdzony w boju CED 7000, dlatego osobiście nie zapłaciłbym za Twój produkt ceny ok 400 zł, myślę że gdybyś pomyślał nad tym jak zbudować timer w cenie max 200 zł. Taka cena była by rozsądna pomiędzy fabrycznym timerem a apką w telefonie.
Dzięki za opinię, z pewnością wielu strzelców ją podziela. Być może uda się cenę zoptymalizować. Wszystko zależy od ilości sztuk, jakie pójdą do potencjalnej produkcji i rozwiązań formalno-dystrybucyjnych. Na razie chcę się skupić na tym, żeby mieć prototyp o jakości z której strzelcy będą zadowoleni.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Timer Strzelecki -- własna konstrukcja

Post autor: m2c »

Fajny projekt, podoba mi się. Sam myślałem nad zbudowaniem timera ale jakoś nie był mi tak bardzo potrzebny. Brak czasu na treningi :(
Ile procent ceny to sama obudowa? ;) Elektroniczne DIY rzadko się opłaca, przeważnie jest tak że majfrendy zrobią taniej i lepiej ;) Do tego koszt obudowy czasami przekracza koszt urządzenia.
Chociaż nic nie przebije mojej elektronicznej wagi do spustu za... 30zł :P
Obrazek
mikesken
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2016, 14:54
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Timer Strzelecki -- własna konstrukcja

Post autor: mikesken »

Na rynku konkurencja raczej mała, więc masz szansę. Dla mnie w treningu indywidualnym najważniejsza jest wygoda i możliwość szybkiej weryfikacji wyniku. Korzystam z shotmaxa i zgadzam się z przedmówcą, że wyświetlacz powinien być na górze. Gratuję pomysłu!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”