Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Porównywarka cen pistoletów

Moderator: Moderatorzy WBP

my_key
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Porównywarka cen pistoletów

Postautor: my_key » 2018-10-16, 22:33

fajnie by było (jeżeli jest to możliwe) - na bierząco uaktualniać stronę zgodnie ze stanem magazynowym sklepów, wiele sklepów na bierząco aktualizuje stan na swoich stronach. Obecnie pokazuje sklepy, w których dany pistolet był kiedyś w asortymencie, a nie to, czy znajduje się obecnie.
W praktyce: jak szukałem sobie pistoletu, korzystałem z porównywarki cen. Obdzwoniłem wszystkie sklepy z listy (5) i w żadnym nie było na stanie tego co szukam.

Awatar użytkownika
to3k
Kontaktowanie:

Postautor: to3k » 2018-10-16, 22:38

Niestety tylko skrajna mniejszość sklepów tak naprawdę aktualizuje tego typu informacje i oczywiście pokazywanie tego w porównywarce jest możliwe jednak jest nieco nie fair właśnie dla tych sklepów które aktualizują sumiennie stany magazynowe. Bo te które tego nie robią będą cały czas wyświetlane jako te, które posiadają dany asortyment
:!: Porównywarka cen broni i amunicji: www.CenyBroni.pl

Awatar użytkownika
to3k
Kontaktowanie:

Postautor: to3k » 2018-10-27, 13:02

Na stronie głównej wprowadziłem dzisiaj statystykę pokazującą takie informacje jak ilość różnych pozycji oraz ofert jakie znajdują się w bazie porównywarki. W ten sposób będzie można w pewien sposób śledzić jak rośnie baza CenyBroni.pl.

Jak widzicie mamy w bazie już prawie 1000 ofert na amunicję, prawie 200 różnych pistoletów z ponad 1700 ofertami, blisko 400 ofert na karabiny i to wszystko w dokładnie 82 sklepach. A gwarantuję Wam, że to kropla w morzu tego co oferuje polski rynek o czym dopiero teraz przekonuję się na własnej skórze :wink:
:!: Porównywarka cen broni i amunicji: www.CenyBroni.pl

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”