Cerber kompensator do AR 15

Moderator: Moderatorzy WBP

mustang88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 11 października 2017, 21:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Cerber kompensator do AR 15

Post autor: mustang88 »

Witam jakieś opinie z użytkowania ? warto ?
bartek2408
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 43
Rejestracja: 27 marca 2016, 20:24
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: bartek2408 »

Cerber robi zacny sprzęt i w przystępnej cenie. Polecam!
TomaszMk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 206
Rejestracja: 18 grudnia 2015, 19:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Bialystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: TomaszMk »

Nie mam jeszcze, ale sie wypowiem.

Od zamowienia na razie minelo prawie miesiac i jeszcze czekam.
Cerber moze i robi dobre kompensatory - zobacze jak przyjdzie, ale czas oczekiwania to porazka.

Rozumiem zeby to szlo kontenerem z Chin, czy z USA; ale lokalny wyrob? I oczekiwanie na niego miesiac? :roll:
bartek2408
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 43
Rejestracja: 27 marca 2016, 20:24
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: bartek2408 »

Może trafiłeś na jakiś totalny brak towaru? My z kolegą jakiś czas temu zamawialiśmy i przyszły chwila moment.
Chochla
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 937
Rejestracja: 04 października 2015, 19:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: Chochla »

TomaszMk pisze:Od zamowienia na razie minelo prawie miesiac i jeszcze czekam.
Cerber moze i robi dobre kompensatory - zobacze jak przyjdzie, ale czas oczekiwania to porazka.
Ale przeca na stronie jest wyraznie napisane (z wpisu z 28 lutego), ze nie ma ich na stanie i trzeba bedzie na czekas okolo miesiaca? Nie bardzo wiec rozumiem o co pretensje?
Z tego co rozmawialem z wlascicielem (?) to mieli awarie maszyny i stad ten dlugi czas oczekiwania.
TomaszMk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 206
Rejestracja: 18 grudnia 2015, 19:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Bialystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: TomaszMk »

Chochla pisze:Ale przeca na stronie jest wyraznie napisane (z wpisu z 28 lutego), ze nie ma ich na stanie i trzeba bedzie na czekas okolo miesiaca? Nie bardzo wiec rozumiem o co pretensje?
Z tego co rozmawialem z wlascicielem (?) to mieli awarie maszyny i stad ten dlugi czas oczekiwania.
Pretensji nie mam. Pisze jak jest.
Spokojnie czekam ma przesylke.
mustang88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 11 października 2017, 21:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: mustang88 »

A jak z gwarancją ?
HotDoc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 233
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 10:46
Tematy: 9
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: HotDoc »

mustang88 pisze:A jak z gwarancją ?
Nie przyszło mi do głowy pytać o gwarancję, zresztą w kompensatorze chyba niewiele jest do zepsucia się ;)
Mogę wypowiedzieć się jako użytkownik kompensatora do CZ858. Kompensator przyszedł z kompletem podkładek korygujących i jedną zgniatalną (w "cześce" kompensator nakręca się na gwint i podkładki pozwalają dopasować ustawienie). W skrócie był z nimi ciągły problem - po kilkunastu strzałach kompensator luzował się i kulki latały gdzie chciały. Ponowna regulacja i tak w kółko, więc podkładki szybko się zdezelowały. Zadzwoniłem, żeby zamówić nowy komplet i w krótkiej rozmowie dowiedziałem się, że te podkładki nie sprawdzają się i producent wraca do poprzedniego rozwiązania czyli podkładki sprężynującej. I żebym podał adres do wysyłki, to dostanę te nowe za darmo. I dostałem. Zainstalowane raz trzymają od dwu lat bez problemu. Na tej podstawie podejrzewam, że w razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na pełne wsparcie wytwórcy.
HotDoc
---
9x19 mm | .45 ACP | 12G | .22LR | .308 Win | .38 Special | .223 | 6.5 Creedmoor | 6.5x47 Lapua | 6.5x55 SE
Gebel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 244
Rejestracja: 25 grudnia 2014, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: Gebel »

Miałem wersje do Ak, do tej pory karabinek wypluł 10 k kulek i wszystko pieknie działa. Wersji do aera używa dość długo jeden z najlepszych strzelców dynamicznych , kolega taś taś. Mozesz do niego napisac na FB.
Awatar użytkownika
Cerber
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1241
Rejestracja: 05 czerwca 2003, 11:49
Tematy: 73
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: Cerber »

Warto się wybrać na jakieś zawody 3-broniowe np. na Ligę Sportera i zobaczyć na żywo jak to działa i co daje :)
Mam sztukę testową. Jeśli ktoś chce to za kaucją mogę wypożyczyć do przetestowania na 2 tygodnie.

Przepraszam za opóźnienia, przyczyn jest wiele. Po pierwsze zakłady dysponujące odpowiednim parkiem maszyn do wykonania moich konstrukcji mają dużo pracy i muszę cierpliwie czekać na swoją kolejkę. Zdarzają się awarie maszyn i uszkodzenia narzędzi nie do naprawy lub wymiany natychmiast tylko za tygodnie. Rekordem było oczekiwanie na naprawę ponad 3 miesiące. W ubiegłym roku, maszyna koreańska o niesamowitych możliwościach ale nastąpiło to w czerwcu, w pełni sezonu strzeleckiego, katastrofa....

Jeśli nic się nie stanie to moje kompensatory KPO-AR v.2018 z gwintem 1/2"-28 będą gotowe do sprzedaży za ok. 2 tygodnie.
Razem z innymi wersjami już wyprodukowanymi do broni kaliber 5.56x45 t.j. z gwintami M13x1 do Galila, M13x1 LH do Steyra AUG, M14x1 do Haenela/Oberlanda/CSA, M14x1 LH do "starych" Beryli (z gwintem) i M15x1 do Heckler&Koch MR223.

Obok skuteczności bardzo istotna jest dla mnie jakość wykonania kompensatorów. Tanio i szybko z gównolitu nie robię.
Tu http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=112&t=166570 napisałem jak to wygląda:
"JAKOŚĆ
Począwszy od wyboru materiału - stali stopowej, jakościowej, chromowo-molibdenowej fabrycznie ulepszonej cieplnie (utwardzonej) twardości 30-32 HRC wymagającej bardzo dobrych narzędzi skrawających. Poprzez wykonanie na wieloosiowych maszynach numerycznych (CNC). Poprzez ręczną obróbkę krawędzi. Poprzez zmatowienie w procesie piaskowania i szkiełkowania. Do końcowych procesów utwardzenia powierzchni i zabezpieczenia przed korozją metodą ARCOR (Tenifer). "
Obrazek
Hermm
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 25
Rejestracja: 13 stycznia 2018, 07:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: Hermm »

TomaszMk pisze:Nie mam jeszcze, ale sie wypowiem.

Od zamowienia na razie minelo prawie miesiac i jeszcze czekam.
Cerber moze i robi dobre kompensatory - zobacze jak przyjdzie, ale czas oczekiwania to porazka.

Rozumiem zeby to szlo kontenerem z Chin, czy z USA; ale lokalny wyrob? I oczekiwanie na niego miesiac? :roll:
Ja również wpłaciłem pieniądze na kompensator Cerber ponad dwa miesiące temu i nie dość że nie otrzymałem jeszcze kompensatora to brak jest jakiejkolwiek informacji kiedy można się spodziewać dostawy.
NIE POLECAM.
TomaszMk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 206
Rejestracja: 18 grudnia 2015, 19:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Bialystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: TomaszMk »

Minelo kolejne 21 dni i cisza. nadal czekam.
nostromo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2015, 14:14
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: nostromo »

ja mam jeden na ar15 z 14,5" lufa i fajnie dziala. mam podkladki talerzowe i nic mi sie nie wykreca.
Awatar użytkownika
PaRa09
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 243
Rejestracja: 07 maja 2017, 22:03
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: PaRa09 »

TomaszMk pisze:Minelo kolejne 21 dni i cisza. nadal czekam.
Chciałem kupić u nich, ale zamówiłem w USA DPMS - AR-15 KOMPENSATOR MICULEK i już od 2 tygodni jest zamocowany na moim AR-15.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
bartoszko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 09 listopada 2016, 16:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Cerber kompensator do AR 15

Post autor: bartoszko »

A ja miałem szczęście przeprowadzić transakcję w ciągu jednego dnia. I to do karabinu których za wiele nie ma :wink:
I muszę przyznać- jakość wykonania powala... Zrobiony jest perfekcyjnie.
We wtorek zrobię próbę jak się spisuje na 308win z długą ciężką lufą i opiszę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”